Profesionální sušička WHIRLPOOL ADN 450

EAN kód: 854445001000

Schémata spotřebiče

Č. EAN kód Název náhradního dílu Cena Objednávka
A01 483286008592 Door bellow Zadat poptávku
A02 483286008573 Seal Zadat poptávku
A08 483286008577 Rear panel Zadat poptávku
A09 483286003053 Connectionblock Zadat poptávku
A11 483286008234 Coin box 220V Zadat poptávku
A12 483286008579 Block Door 24V Zadat poptávku
A13 483286001147 Hose ø 48X57 Zadat poptávku
A15 483286008236 Coin box Zadat poptávku
A16 483286008244 Bellows Zadat poptávku
A17 483286004329 Front Zadat poptávku
A18 483286003055 Side panel right Zadat poptávku
A19 483286003057 Side panel left Zadat poptávku
A22 483286008249 Control board IM6 Zadat poptávku
A24 483286008252 Frame Coin front Zadat poptávku
A25 483286008253 Ring coins fixing Zadat poptávku
A26 483286008586 Fastener Hinge Zadat poptávku
A27 483286008587 Plinth Zadat poptávku
A28 483286008588 Rear panel Zadat poptávku
A29 483286008655 Cap,protect. Zadat poptávku
A30 483286008254 Container for coin Zadat poptávku
A31 483286008255 Hose rubber ø 13mm Zadat poptávku
A34 483286009106 Keyboard Zadat poptávku
A35 483286008593 Hose inlet Zadat poptávku
B04 483286008278 Cover protect. Heating Zadat poptávku
B05 483286009147 Bushing DM 38 Zadat poptávku
B06 483286009148 Pulley 400x1 Zadat poptávku
B07 483286002981 Nozzle Zadat poptávku
B09 483286002968 Holder Ring Zadat poptávku
B10 483286008603 Holder Ring Zadat poptávku
B11 483286008384 Valve 1 1/2 ";Ventil 1 1/2 "" Zadat poptávku
B14 483286009151 Belt SPAX 1700 Zadat poptávku
B15 483286008283 O-Ring Silicon Zadat poptávku
B17 483286008285 Steam hose Zadat poptávku
B18 483286008286 Overflow pipe Zadat poptávku
B19 483286008387 Counternut M10 Zadat poptávku
B20 483286008388 Counternut M12 Zadat poptávku
B21 483286008291 Clamp fixation 44-56 Zadat poptávku
B22 483286008392 Clamp fixation 68-85 Zadat poptávku
B23 483286008393 Clamp fixation 50-70 Zadat poptávku
B24 483286008538 Key 10x8x40 Zadat poptávku
B25 483286008293 Rosette 6x18 Zadat poptávku
B26 483286008606 Rosette 12x36 Zadat poptávku
B27 483286008394 Rosette 10x20 Zadat poptávku
B28 483286008395 Rosette 12x24 Zadat poptávku
B29 483286008297 Screw hexa.M6x20 Zadat poptávku
B30 483286008397 Screw hexa. M10x50 Zadat poptávku
B31 483286008539 Screw M10x40 hexa. Zadat poptávku
B32 483286008608 Screw Hexa. M12x40 Zadat poptávku
B33 483286008615 Spout Zadat poptávku
H01 483286008542 Spring DM 3 Zadat poptávku
H02 483286002969 Bushing DM 19 Zadat poptávku
H03 483286002971 Pulley 63X1 Zadat poptávku
H04 483286009154 Motor L200 FA50 Zadat poptávku
H05 483286008545 Bushing Zadat poptávku
H06 483286008546 Pivot Zadat poptávku
H07 483286008427 Screw M6x10 Zadat poptávku
H08 483286008472 Rosette 8X16 Zadat poptávku
H09 483286008547 Screw M8x20 hexa. Zadat poptávku
J03 483286008623 Ring,pressure Zadat poptávku
J04 483286008665 Drum cpl. Zadat poptávku
J05 483286008666 Container Zadat poptávku
J06 483286008444 Gasket Tub Zadat poptávku
J07 483286008564 Screw M8 Zadat poptávku
J09 483286008563 Ring,locking SP40 Zadat poptávku
J10 483286008627 Ring,locking Zadat poptávku
K01 483286008452 Can plug Zadat poptávku
K02 483286008319 Nut lock 3/4 ";Mutter Konter 3/4 "" Zadat poptávku
K03 483286008628 Rear tub plate Zadat poptávku
K04 483286008454 Nut,coupling ø 6 Zadat poptávku
K05 483286008455 Screwed joint 1 1/4 ";Verschraubung 1 1/4 "" Zadat poptávku
K08 483286008458 Cleaner nozzle 1 1/4 ";Rohrstutzen 1 1/4 "" Zadat poptávku
L01 483286008629 Bearing Zadat poptávku
L02 483286008631 Bearing,roll Zadat poptávku
L03 483286002975 Hub Zadat poptávku
L04 483286008633 Flange Zadat poptávku
L05 483286008466 Ring,adjusting O-Ring Zadat poptávku
L06 483286008634 Ring circlip 60x90x13,5/15 Zadat poptávku
L07 483286008471 Pin threaded OMR 8X1,25 Zadat poptávku
L08 483286008572 Rosette 6x12 Zadat poptávku
M01 483286008307 Water inlet Group Steam Zadat poptávku
M03 483286002957 Fuse Zadat poptávku
M04 483286008311 Pressure piece plastic Zadat poptávku
M05 483286001476 Nut f. Pressure piece Zadat poptávku
M06 483286008313 Holder fuse Zadat poptávku
M07 483286008635 Valve magnet 3/4 ";Magnetventil 3/4 "" Zadat poptávku
M11 483286008637 Screw,selftap 4,2x13 Zadat poptávku
M12 483286001447 Tube finale Zadat poptávku
N02 483286008321 Nipple 3/4 ";Nippel 3/4 "" Zadat poptávku
N04 483286008326 Valve magnet 3/4 240V" Zadat poptávku
Q01 483286008474 Holder Unit control Zadat poptávku
Q02 483286008475 Distance sleeve Zadat poptávku
Q03 483286008638 Board printed Door opener Zadat poptávku
Q04 483286008476 elektronika 12 632 Kč
Q05 483286008477 Nut M3 Zadat poptávku
R01 483286008344 Lid washpan Zadat poptávku
R02 483286008345 Lamella lid Zadat poptávku
R03 483286003059 Cover Zadat poptávku
R04 483286008641 Bolt M5 Zadat poptávku
R05 483286008348 Pin fixing M5 Zadat poptávku
R06 483286008349 Screw cylinder M5x12 Zadat poptávku
S01 483286008642 Door glass Zadat poptávku
S02 483286002977 Hinge Zadat poptávku
S03 483286008644 Door fixation Zadat poptávku
S04 483286002978 Window Zadat poptávku
S05 483286002979 Gasket Window Zadat poptávku
T01 483286008478 Door lock Zadat poptávku
T02 483286008479 Clamp Door lock Zadat poptávku
T03 483286008481 Cover Zadat poptávku

Poptat náhradní díl můžete také e-mailem zaslaným na objednavkynd@apservispraha.cz.

Zadejte kontaktní údaje
Tato otázka slouží k ověření, zda nejste spamovací robot.


* Vyplnění položek označených hvězdičkou je povinné.


Potřebujete poradit?

Rádi zodpovíme veškeré vaše dotazy k nákupu či produktům.

Infolinka  840 110 122

kontaktní formulář

info@servis-whirlpool.cz

Objednejte servis spotřebiče online

V případě potíží se spotřebiči Whirlpool a Bauknecht vás spojíme se servisem.

Jsme oficiálním gestorem záručního i pozáručního servisu.