WHIRLPOOL AGB 212/WP RC

EAN kód: 851221201000

Schémata spotřebiče

Č. EAN kód Název náhradního dílu Cena Objednávka
A05 483286003355 Panel rear Zadat poptávku
A10 483286001147 Hose ø 48X57 Zadat poptávku
A12 483286003338 Front lower Zadat poptávku
A13 483286003363 Side panel right Zadat poptávku
A14 483286003364 Side panel left Zadat poptávku
A15 483286008244 Bellows Zadat poptávku
A16 483286003342 Panel front Zadat poptávku
A18 483286003343 Panel rear Zadat poptávku
A19 483286008247 Button press Emergency red Zadat poptávku
A22 483286008251 Control board IM9 Zadat poptávku
A26 483286008255 Hose rubber ø 13mm Zadat poptávku
A27 483286008257 Ring,packing front Zadat poptávku
A28 483286008258 Rubber Tube dm19x26 45cm Zadat poptávku
A29 483286008259 Tube silicon DM19x26 105cm Zadat poptávku
A31 483286009108 Keyboard IM 9 Zadat poptávku
A33 483286008264 Disc Emergency Zadat poptávku
B05 483286008277 Cover 3/4 ";Abdeckung 3/4 "" Zadat poptávku
B07 483286008535 Bushing DM 38 Zadat poptávku
B08 483286008536 Pulley 630x2 Zadat poptávku
B09 483286003344 Ring lower Zadat poptávku
B10 483286003345 Ring upper Zadat poptávku
B13 483286008384 Valve 1 1/2 ";Ventil 1 1/2 "" Zadat poptávku
B15 483286008279 Sensor temper. Zadat poptávku
B16 483286008281 Hinge Door Zadat poptávku
B17 483286008537 Belt AX91 Zadat poptávku
B19 483286008284 Rubber joint Zadat poptávku
B20 483286008285 Steam hose Zadat poptávku
B21 483286008386 Outlet Stud Zadat poptávku
B22 483286008286 Overflow pipe Zadat poptávku
B23 483286008387 Counternut M10 Zadat poptávku
B24 483286008288 Nut self-blocking Zadat poptávku
B25 483286008289 Nut M8 Zadat poptávku
B26 483286008389 Nut M10 Zadat poptávku
B27 483286008291 Clamp fixation 44-56 Zadat poptávku
B28 483286008392 Clamp fixation 68-85 Zadat poptávku
B29 483286008393 Clamp fixation 50-70 Zadat poptávku
B30 483286008292 Nut M8x20 Cylindr. Zadat poptávku
B31 483286008538 Key 10x8x40 Zadat poptávku
B32 483286008293 Rosette 6x18 Zadat poptávku
B33 483286008294 Rosette 8x16 Zadat poptávku
B34 483286008394 Rosette 10x20 Zadat poptávku
B35 483286008395 Rosette 12x24 Zadat poptávku
B36 483286008295 Rosette 16x30 Zadat poptávku
B37 483286008297 Screw hexa.M6x20 Zadat poptávku
B38 483286008298 Screw hexa. M16x60 Zadat poptávku
B39 483286008299 Screw hexa.cylind. M6x16 Zadat poptávku
B40 483286008397 Screw hexa. M10x50 Zadat poptávku
B41 483286008539 Screw M10x40 hexa. Zadat poptávku
B42 483286008541 Screw M12x50 hexa. Zadat poptávku
B43 483286008301 Screw hexa.cylind.M8x12 Zadat poptávku
C01 483286008542 Spring DM 3 Zadat poptávku
C02 483286008543 Pulley 71x2 Zadat poptávku
C03 483286008544 Motor L200 FC100 Zadat poptávku
C04 483286008545 Bushing Zadat poptávku
C05 483286008546 Pivot Zadat poptávku
C06 483286008427 Screw M6x10 Zadat poptávku
C07 483286008472 Rosette 8X16 Zadat poptávku
C08 483286008547 Screw M8x20 hexa. Zadat poptávku
D03 483286008437 Ring,pressure Zadat poptávku
D04 483286008499 Container Zadat poptávku
D05 483286008561 Drum Zadat poptávku
D06 483286008444 Gasket Tub Zadat poptávku
D07 483286008564 Screw M8 Zadat poptávku
D09 483286008563 Ring,locking SP40 Zadat poptávku
D10 483286008627 Ring,locking Zadat poptávku
E01 483286008452 Can plug Zadat poptávku
E02 483286008319 Nut lock 3/4 ";Mutter Konter 3/4 "" Zadat poptávku
E03 483286008565 Rear tub plate Zadat poptávku
E04 483286008454 Nut,coupling ø 6 Zadat poptávku
E05 483286008455 Screwed joint 1 1/4 ";Verschraubung 1 1/4 "" Zadat poptávku
E08 483286008458 Cleaner nozzle 1 1/4 ";Rohrstutzen 1 1/4 "" Zadat poptávku
F01 483286002973 Holder Zadat poptávku
F02 483286003358 Contactor A 11-30-01 Zadat poptávku
F03 483286008548 Lock Zadat poptávku
F04 483286008549 Altern.switch Mini Zadat poptávku
F05 483286008551 Contactor Mini Zadat poptávku
F06 483286008552 Contact Addition Zadat poptávku
G01 483286002974 Holder Clamp Zadat poptávku
G03 483286008554 Clamp blue 6 mm  Zadat poptávku
G04 483286008555 Clamp yellow 6 mm  Zadat poptávku
G05 483286008556 Clamp brown 6 mm  Zadat poptávku
G06 483286008557 Plate Zadat poptávku
H01 483286008474 Holder Unit control Zadat poptávku
H02 483286008475 Distance sleeve Zadat poptávku
H03 483286008476 elektronika 12 632 Kč
H04 483286008477 Nut M3 Zadat poptávku
I01 483286003346 Bearing,roll Zadat poptávku
I02 483286008567 Bearing,ball Zadat poptávku
I03 483286003347 Hub Zadat poptávku
I04 483286008569 Flange Zadat poptávku
I05 483286008466 Ring,adjusting O-Ring Zadat poptávku
I06 483286008571 Bearing ring Zadat poptávku
I07 483286008471 Pin threaded OMR 8X1,25 Zadat poptávku
I08 483286008572 Rosette 6x12 Zadat poptávku
J04 483286003348 Rear panel Zadat poptávku
J05 483286002957 Fuse Zadat poptávku
J06 483286008311 Pressure piece plastic Zadat poptávku
J07 483286001476 Nut f. Pressure piece Zadat poptávku
J08 483286003349 Holder fuse Zadat poptávku
J09 483286008315 Counternut self-blocked Zadat poptávku
J12 483286001447 Tube finale Zadat poptávku
K02 483286008338 T-adapter 3/4 ";T-Stueck 3/4 "" Zadat poptávku
K04 483286008339 Valve magnet 1 way 90° 3/4";Magnetventil 1 Wege 90° 3/4"" Zadat poptávku
M01 483286008351 sklo dveří 4 840 Kč
M02 483286008352 Hinge Door Zadat poptávku
M03 483286008353 Magnet door hanger Zadat poptávku
M04 483286008354 Magnet M302 AA Zadat poptávku
M05 483286008355 Glassdoor frame Zadat poptávku
M06 483286008356 rukojeť 9 486 Kč
M07 483286008357 Door bellow black Zadat poptávku
M09 483286008358 Rosette 6x12 Zadat poptávku
M10 483286008359 Rosette 6x18 Zadat poptávku
M11 483286008361 Screw M4x6 Zadat poptávku
M12 483286008362 Screw M4x8 Zadat poptávku
M13 483286008363 Screw socket M6x25 Zadat poptávku
N01 483286008364 Door lock stake Zadat poptávku
N02 483286008365 Guide pin Zadat poptávku
N03 483286008366 Coil Zadat poptávku
N04 483286008368 Shunt Zadat poptávku
N05 483286008369 Sensor Magnet Zadat poptávku
N06 483286003351 Block Door Zadat poptávku
N07 483286003352 Cover Zadat poptávku
N08 483286008373 Door lock spring Zadat poptávku
N09 483286008375 Pin elastic dm 3x35 Zadat poptávku
N10 483286008376 Screw cylind. M4x10 Zadat poptávku
N12 483286008377 Screw flathead M4x40 Zadat poptávku
O01 483286008344 Lid washpan Zadat poptávku
O02 483286008345 Lamella lid Zadat poptávku
O03 483286003362 Cover Zadat poptávku
O04 483286008347 Nut M5 self-blocking Zadat poptávku
O05 483286008348 Pin fixing M5 Zadat poptávku
O06 483286008349 Screw cylinder M5x12 Zadat poptávku

Poptat náhradní díl můžete také e-mailem zaslaným na objednavkynd@apservispraha.cz.

Zadejte kontaktní údaje
Tato otázka slouží k ověření, zda nejste spamovací robot.


* Vyplnění položek označených hvězdičkou je povinné.


Potřebujete poradit?

Rádi zodpovíme veškeré vaše dotazy k nákupu či produktům.

Infolinka  840 110 122

kontaktní formulář

info@servis-whirlpool.cz

Objednejte servis spotřebiče online

V případě potíží se spotřebiči Whirlpool a Bauknecht vás spojíme se servisem.

Jsme oficiálním gestorem záručního i pozáručního servisu.