WHIRLPOOL AGB 213/WP RC

EAN kód: 851221301000

Schémata spotřebiče

Č. EAN kód Název náhradního dílu Cena Objednávka
A11 483286001147 Hose ø 48X57 Zadat poptávku
A12 483286001365 Nut f. Handle Zadat poptávku
A13 483286002983 Front Zadat poptávku
A14 483286002984 Side panel left Zadat poptávku
A15 483286002985 Bowden cable Zadat poptávku
A16 483286008247 Button press Emergency red Zadat poptávku
A17 483286008248 Switch Zadat poptávku
A18 483286002987 Fitting Ø 10 Zadat poptávku
A19 483286002986 Fitting Zadat poptávku
A21 483286008251 Control board IM9 Zadat poptávku
A22 483286002988 Seal set Zadat poptávku
A23 483286002989 Pedestal Window Zadat poptávku
A24 483286002991 Side panel right Zadat poptávku
A25 483286002995 Panel rear middle Zadat poptávku
A26 483286002996 Panel rear lower Zadat poptávku
A27 483286008255 Hose rubber ø 13mm Zadat poptávku
A28 483286008466 Ring,adjusting O-Ring Zadat poptávku
A29 483286008258 Rubber Tube dm19x26 45cm Zadat poptávku
A30 483286008259 Tube silicon DM19x26 105cm Zadat poptávku
A32 483286009108 Keyboard IM 9 Zadat poptávku
A33 483286008264 Disc Emergency Zadat poptávku
A34 483286001259 Nut M10 Zadat poptávku
A35 483286001152 Clamp fixation 18-28 Zadat poptávku
A36 483286008393 Clamp fixation 50-70 Zadat poptávku
A37 483286001421 Dowel M10X25 Zadat poptávku
A38 483286008394 Rosette 10x20 Zadat poptávku
A39 483286001423 Screw M 6X14 Zadat poptávku
A40 483286008301 Screw hexa.cylind.M8x12 Zadat poptávku
A41 483286000666 Screw M5X16 Zadat poptávku
A42 483286002997 Bellows Zadat poptávku
B01 483286002927 Pillar Zadat poptávku
B02 483286002897 Spout Zadat poptávku
B05 483286008277 Cover 3/4 ";Abdeckung 3/4 "" Zadat poptávku
B07 483286002998 Bushing Ø 19 Zadat poptávku
B08 483286008536 Pulley 630x2 Zadat poptávku
B12 483286002999 Holder Ring Zadat poptávku
B13 483286003001 Holder Ring Zadat poptávku
B14 483286003002 Staple Zadat poptávku
B15 483286003003 Tie rod Zadat poptávku
B16 483286001251 Valve Zadat poptávku
B17 483286008518 Heating element 4000W 220V Zadat poptávku
B18 483286008279 Sensor temper. Zadat poptávku
B19 483286003004 Protector Inlet valve Zadat poptávku
B20 483286001366 Tube Zadat poptávku
B21 483286003005 Belt Zadat poptávku
B24 483286008388 Counternut M12 Zadat poptávku
B25 483286008288 Nut self-blocking Zadat poptávku
B26 483286008391 Nut M12 Zadat poptávku
B27 483286003006 Nut M22 Zadat poptávku
B28 483286001258 Clamp fixation 26-38 Zadat poptávku
B29 483286008392 Clamp fixation 68-85 Zadat poptávku
B30 483286003007 Plate Zadat poptávku
B31 483286008293 Rosette 6x18 Zadat poptávku
B32 483286000799 Rosette 12X24 IX Zadat poptávku
B33 483286008295 Rosette 16x30 Zadat poptávku
B34 483286003008 Disc 23X39 Zadat poptávku
B35 483286001482 Screw M 6X16 Zadat poptávku
B36 483286003009 Screw M 16X50 Zadat poptávku
B37 483286008298 Screw hexa. M16x60 Zadat poptávku
C01 483286008424 Pulley Zadat poptávku
C02 483286003011 Blocking Zadat poptávku
C03 483286003012 Pin Motor Zadat poptávku
C04 483286002922 Cable clamp Zadat poptávku
C05 483286003013 Motor L300 BM 60 Zadat poptávku
C07 483286009562 Dowel 45 H M6X8 Zadat poptávku
D01 483286001232 Ribbon,stranded 2X40 Zadat poptávku
D04 483286008441 Spacebar Zadat poptávku
D05 483286003014 Ring behind Zadat poptávku
D06 483286003015 Drum cpl. Zadat poptávku
D07 483286003016 Container Zadat poptávku
D08 483286008564 Screw M8 Zadat poptávku
D09 483286009523 Nut M8 Zn UNI 5588 Zadat poptávku
D10 483286008472 Rosette 8X16 Zadat poptávku
D11 483286003017 Screw M8X40 Zadat poptávku
D12 483286003018 Ring,locking 80 Zadat poptávku
D13 483286008446 Clamp ring KM 14 Zadat poptávku
D14 483286008447 Rosette MB 14 Zadat poptávku
E01 483286008452 Can plug Zadat poptávku
E02 483286008319 Nut lock 3/4 ";Mutter Konter 3/4 "" Zadat poptávku
E03 483286008454 Nut,coupling ø 6 Zadat poptávku
E04 483286003019 Plate bottom Zadat poptávku
E05 483286008455 Screwed joint 1 1/4 ";Verschraubung 1 1/4 "" Zadat poptávku
E07 483286003022 Seal Zadat poptávku
E08 483286008456 Seal 1 1/4 ";Dichtring 1 1/4 "" Zadat poptávku
E10 483286003023 Cleaner nozzle 3/4";Rohrstutzen 3/4"" Zadat poptávku
F01 483286003024 Holder Zadat poptávku
F02 483286002919 Contactor Serie A8-30-01 Zadat poptávku
F03 483286002765 Contactor A 16-30-01 Zadat poptávku
F04 483286001766 Contactor A26-30-01 230V Zadat poptávku
F05 483286002921 Contactor Front Zadat poptávku
F06 483286008548 Lock Zadat poptávku
G01 483286003025 Holder Zadat poptávku
G03 483286008495 Switch DT 32 Zadat poptávku
G04 483286008412 Switch,toggle OHY 2RJ Zadat poptávku
H01 483286008474 Holder Unit control Zadat poptávku
H02 483286008475 Distance sleeve Zadat poptávku
H03 483286008476 elektronika 12 632 Kč
H04 483286008477 Nut M3 Zadat poptávku
I01 483286003026 Bearing,roll Zadat poptávku
I02 483286003027 Bearing,ball Zadat poptávku
I03 483286003028 Hub Zadat poptávku
I04 483286008465 Flange Zadat poptávku
I05 483286003029 Flange Zadat poptávku
I07 483286008467 Ring circlip 85/110/12 Zadat poptávku
I08 483286008468 Ring 110X140X14,5/16 Zadat poptávku
I09 483286008471 Pin threaded OMR 8X1,25 Zadat poptávku
I11 483286008473 Screw hexa.M 8X30 Zadat poptávku
I12 483286000979 Screw M8X25 Zadat poptávku
J05 483286002957 Fuse Zadat poptávku
J06 483286008311 Pressure piece plastic Zadat poptávku
J07 483286001476 Nut f. Pressure piece Zadat poptávku
J08 483286008313 Holder fuse Zadat poptávku
J09 483286003031 Rear panel Zadat poptávku
J10 483286001447 Tube finale Zadat poptávku
K02 483286008338 T-adapter 3/4 ";T-Stueck 3/4 "" Zadat poptávku
K05 483286003032 Inlet valve Zadat poptávku
K06 483286003033 Inlet valve 2 way Zadat poptávku
L06 483286001461 Valve magnet one way 3/4";Magnetventil Einwege 3/4"" Zadat poptávku
N02 483286001269 rukojeť 5 421 Kč
N03 483286001271 kontramatice rukojeť 1 994 Kč
N04 483286002934 podložka 1 026 Kč
N05 483286003034 kolík 2 314 Kč
N06 483286003035 Window Zadat poptávku
N07 483286003036 Hinge Zadat poptávku
N08 483286001281 kroužek závitový 1 607 Kč
N09 483286008357 Door bellow black Zadat poptávku
N10 483286000937 Nut M6 Zadat poptávku
N11 483286008572 Rosette 6x12 Zadat poptávku
N12 483286001229 Screw M6X16 exagonal Zadat poptávku
O01 483286001284 Block Door Zadat poptávku
O02 483286002937 Cover Zadat poptávku
O03 483286002938 Pin Zadat poptávku
O04 483286001804 Coil Door Opener Zadat poptávku
O05 483286001289 Microswitch Zadat poptávku
O06 483286001285 Spring,compres. Zadat poptávku
O07 483286001286 Dowel Zadat poptávku
O08 483286001287 Ring circlip Zadat poptávku
O09 483286001425 Screw,selftap 3,5X9,5 Zadat poptávku
O10 483286008361 Screw M4x6 Zadat poptávku
P01 483286008344 Lid washpan Zadat poptávku
P02 483286008345 Lamella lid Zadat poptávku
P03 483286002982 Cover plate Zadat poptávku
P04 483286008347 Nut M5 self-blocking Zadat poptávku
P05 483286008348 Pin fixing M5 Zadat poptávku
P06 483286008349 Screw cylinder M5x12 Zadat poptávku

Poptat náhradní díl můžete také e-mailem zaslaným na objednavkynd@apservispraha.cz.

Zadejte kontaktní údaje
Tato otázka slouží k ověření, zda nejste spamovací robot.


* Vyplnění položek označených hvězdičkou je povinné.


Potřebujete poradit?

Rádi zodpovíme veškeré vaše dotazy k nákupu či produktům.

Infolinka  840 110 122

kontaktní formulář

info@servis-whirlpool.cz

Objednejte servis spotřebiče online

V případě potíží se spotřebiči Whirlpool a Bauknecht vás spojíme se servisem.

Jsme oficiálním gestorem záručního i pozáručního servisu.