WHIRLPOOL AGB 228/WP RC

EAN kód: 851222801000

Schémata spotřebiče

Č. EAN kód Název náhradního dílu Cena Objednávka
A01 483286003078 Cleaner nozzle 3/4 ";Rohrstutzen 3/4 "" Zadat poptávku
A03 483286002897 Spout Zadat poptávku
A13 483286001365 Nut f. Handle Zadat poptávku
A14 483286003081 Front Zadat poptávku
A15 483286002985 Bowden cable Zadat poptávku
A16 483286008247 Button press Emergency red Zadat poptávku
A17 483286008248 Switch Zadat poptávku
A18 483286002987 Fitting Ø 10 Zadat poptávku
A19 483286002986 Fitting Zadat poptávku
A20 483286008249 Control board IM6 Zadat poptávku
A22 483286003082 Side panel left Zadat poptávku
A23 483286003083 Side panel right Zadat poptávku
A24 483286001254 Seal Zadat poptávku
A25 483286003084 Lid Zadat poptávku
A26 483286003085 Rear panel middle Zadat poptávku
A27 483286003086 Rear panel lower Zadat poptávku
A28 483286003087 Front part low. Zadat poptávku
A29 483286008255 Hose rubber ø 13mm Zadat poptávku
A30 483286008466 Ring,adjusting O-Ring Zadat poptávku
A31 483286003088 Sealing Zadat poptávku
A32 483286008258 Rubber Tube dm19x26 45cm Zadat poptávku
A33 483286009107 Keyboard IM 6 Zadat poptávku
A35 483286008264 Disc Emergency Zadat poptávku
A36 483286001259 Nut M10 Zadat poptávku
A37 483286001152 Clamp fixation 18-28 Zadat poptávku
A38 483286001258 Clamp fixation 26-38 Zadat poptávku
A39 483286008392 Clamp fixation 68-85 Zadat poptávku
A40 483286001421 Dowel M10X25 Zadat poptávku
A41 483286008394 Rosette 10x20 Zadat poptávku
A42 483286001423 Screw M 6X14 Zadat poptávku
A43 483286001283 Screw M6X20 Zadat poptávku
A44 483286000666 Screw M5X16 Zadat poptávku
A45 483286002931 Fastener Window Zadat poptávku
B01 483286002927 Pillar Zadat poptávku
B06 483286008278 Cover protect. Heating Zadat poptávku
B07 483286002998 Bushing Ø 19 Zadat poptávku
B08 483286008536 Pulley 630x2 Zadat poptávku
B11 483286002981 Nozzle Zadat poptávku
B12 483286003089 Ring upper Zadat poptávku
B13 483286003002 Staple Zadat poptávku
B14 483286003091 Tie rod Zadat poptávku
B15 483286001251 Valve Zadat poptávku
B17 483286008279 Sensor temper. Zadat poptávku
B18 483286003004 Protector Inlet valve Zadat poptávku
B19 483286001366 Tube Zadat poptávku
B20 483286003005 Belt Zadat poptávku
B21 483286008283 O-Ring Silicon Zadat poptávku
B22 483286008284 Rubber joint Zadat poptávku
B23 483286008388 Counternut M12 Zadat poptávku
B24 483286008288 Nut self-blocking Zadat poptávku
B25 483286008391 Nut M12 Zadat poptávku
B26 483286003006 Nut M22 Zadat poptávku
B29 483286003007 Plate Zadat poptávku
B30 483286008293 Rosette 6x18 Zadat poptávku
B31 483286008395 Rosette 12x24 Zadat poptávku
B32 483286008295 Rosette 16x30 Zadat poptávku
B33 483286003008 Disc 23X39 Zadat poptávku
B34 483286001482 Screw M 6X16 Zadat poptávku
B35 483286003009 Screw M 16X50 Zadat poptávku
B36 483286008298 Screw hexa. M16x60 Zadat poptávku
C01 483286008424 Pulley Zadat poptávku
C02 483286003092 Blocking left Zadat poptávku
C03 483286003093 Blocking right Zadat poptávku
C04 483286003094 Pin Motor Zadat poptávku
C05 483286002922 Cable clamp Zadat poptávku
C06 483286003095 Motor L300 PR 95 Zadat poptávku
C08 483286009562 Dowel 45 H M6X8 Zadat poptávku
D01 483286003097 Detergent disp. Zadat poptávku
D02 483286003098 Nozzle Soap dispenser Zadat poptávku
D04 483286000707 Rosette 16X30 INOX Zadat poptávku
D05 483286001443 Nut Zadat poptávku
E01 483286003099 Pawl Zadat poptávku
E02 483286003101 Nut Zadat poptávku
E03 483286003102 Lid Zadat poptávku
E04 483286001435 Hinge Zadat poptávku
E05 483286003103 Rotary locking Zadat poptávku
E06 483286003104 Frame Detergent disp. Zadat poptávku
E07 483286003105 Small plate Zadat poptávku
E08 483286003106 Gasket Zadat poptávku
E09 483286003107 Nut M6 INOX Zadat poptávku
E10 483286001438 Nut M4 Zadat poptávku
E11 483286001799 Washer,toothed 6 Zadat poptávku
E13 483286003108 Screw M4X6 INOX Zadat poptávku
E14 483286000641 Screw M4X12 Zadat poptávku
F02 483286002919 Contactor Serie A8-30-01 Zadat poptávku
F03 483286002765 Contactor A 16-30-01 Zadat poptávku
F04 483286001766 Contactor A26-30-01 230V Zadat poptávku
F05 483286002921 Contactor Front Zadat poptávku
F06 483286008548 Lock Zadat poptávku
G01 483286003025 Holder Zadat poptávku
G02 483286008617 Rectifier OT 16 steam Zadat poptávku
G04 483286008412 Switch,toggle OHY 2RJ Zadat poptávku
H01 483286008474 Holder Unit control Zadat poptávku
H02 483286008475 Distance sleeve Zadat poptávku
H03 483286008476 elektronika 12 632 Kč
H04 483286008477 Nut M3 Zadat poptávku
I01 483286001232 Ribbon,stranded 2X40 Zadat poptávku
I04 483286008441 Spacebar Zadat poptávku
I05 483286003014 Ring behind Zadat poptávku
I06 483286003111 Drum cpl. Zadat poptávku
I07 483286003112 Tub Zadat poptávku
I08 483286008564 Screw M8 Zadat poptávku
I09 483286009523 Nut M8 Zn UNI 5588 Zadat poptávku
I10 483286008472 Rosette 8X16 Zadat poptávku
I11 483286003017 Screw M8X40 Zadat poptávku
I12 483286003018 Ring,locking 80 Zadat poptávku
I13 483286008446 Clamp ring KM 14 Zadat poptávku
I14 483286008447 Rosette MB 14 Zadat poptávku
J01 483286008452 Can plug Zadat poptávku
J02 483286008319 Nut lock 3/4 ";Mutter Konter 3/4 "" Zadat poptávku
J03 483286008454 Nut,coupling ø 6 Zadat poptávku
J04 483286003019 Plate bottom Zadat poptávku
J05 483286008455 Screwed joint 1 1/4 ";Verschraubung 1 1/4 "" Zadat poptávku
J07 483286003022 Seal Zadat poptávku
J08 483286008456 Seal 1 1/4 ";Dichtring 1 1/4 "" Zadat poptávku
J10 483286003023 Cleaner nozzle 3/4";Rohrstutzen 3/4"" Zadat poptávku
K01 483286003026 Bearing,roll Zadat poptávku
K02 483286003027 Bearing,ball Zadat poptávku
K03 483286003028 Hub Zadat poptávku
K04 483286008465 Flange Zadat poptávku
K05 483286003029 Flange Zadat poptávku
K07 483286008467 Ring circlip 85/110/12 Zadat poptávku
K08 483286008468 Ring 110X140X14,5/16 Zadat poptávku
K09 483286008471 Pin threaded OMR 8X1,25 Zadat poptávku
K11 483286008473 Screw hexa.M 8X30 Zadat poptávku
K12 483286000979 Screw M8X25 Zadat poptávku
L01 483286001269 rukojeť 5 421 Kč
L02 483286001271 kontramatice rukojeť 1 994 Kč
L03 483286001273 Window Zadat poptávku
L04 483286001274 Seal Zadat poptávku
L05 483286002932 Hinge Window Zadat poptávku
L06 483286002934 podložka 1 026 Kč
L07 483286001275 Silicon Ring Zadat poptávku
L08 483286001277 Ring Door glass cpl. Zadat poptávku
L09 483286001278 Device,locking Zadat poptávku
L10 483286002935 Door handle Zadat poptávku
L11 483286001281 kroužek závitový 1 607 Kč
L12 483286001282 Door glass Zadat poptávku
L13 483286008289 Nut M8 Zadat poptávku
L14 483286008294 Rosette 8x16 Zadat poptávku
L15 483286002936 Plug Zadat poptávku
M05 483286003113 Holder Zadat poptávku
M06 483286002957 Fuse Zadat poptávku
M07 483286008311 Pressure piece plastic Zadat poptávku
M08 483286001476 Nut f. Pressure piece Zadat poptávku
M09 483286008313 Holder fuse Zadat poptávku
N02 483286008338 T-adapter 3/4 ";T-Stueck 3/4 "" Zadat poptávku
N05 483286003032 Inlet valve Zadat poptávku
N06 483286003033 Inlet valve 2 way Zadat poptávku
O06 483286001461 Valve magnet one way 3/4";Magnetventil Einwege 3/4"" Zadat poptávku
Q01 483286001284 Block Door Zadat poptávku
Q02 483286002937 Cover Zadat poptávku
Q03 483286002938 Pin Zadat poptávku
Q04 483286001804 Coil Door Opener Zadat poptávku
Q05 483286001289 Microswitch Zadat poptávku
Q06 483286001285 Spring,compres. Zadat poptávku
Q07 483286001286 Dowel Zadat poptávku
Q08 483286001287 Ring circlip Zadat poptávku
Q09 483286001425 Screw,selftap 3,5X9,5 Zadat poptávku
Q10 483286008361 Screw M4x6 Zadat poptávku
R01 483286003115 Cover plate cpl. Zadat poptávku
R02 483286008348 Pin fixing M5 Zadat poptávku

Poptat náhradní díl můžete také e-mailem zaslaným na objednavkynd@apservispraha.cz.

Zadejte kontaktní údaje
Tato otázka slouží k ověření, zda nejste spamovací robot.


* Vyplnění položek označených hvězdičkou je povinné.


Potřebujete poradit?

Rádi zodpovíme veškeré vaše dotazy k nákupu či produktům.

Infolinka  840 110 122

kontaktní formulář

info@servis-whirlpool.cz

Objednejte servis spotřebiče online

V případě potíží se spotřebiči Whirlpool a Bauknecht vás spojíme se servisem.

Jsme oficiálním gestorem záručního i pozáručního servisu.