WHIRLPOOL AGB 230/WP LM

EAN kód: 851223001000

Schémata spotřebiče

Č. EAN kód Název náhradního dílu Cena Objednávka
A01 483286008592 Door bellow Zadat poptávku
A02 483286008573 Seal Zadat poptávku
A03 483286008188 Gasket Soap dispenser Zadat poptávku
A04 483286008574 Cover plate cpl. Zadat poptávku
A05 483286008575 Wash unit cpl. Zadat poptávku
A06 483286008229 Soap dispenser cpl. Zadat poptávku
A07 483286008576 User board Group Zadat poptávku
A08 483286008577 Rear panel Zadat poptávku
A09 483286008595 Housing,fuse Zadat poptávku
A10 483286008578 Electr.device Group Zadat poptávku
A11 483286008231 Microswitch Group Zadat poptávku
A12 483286008234 Coin box 220V Zadat poptávku
A13 483286008579 Block Door 24V Zadat poptávku
A14 483286008235 Tube,discharg. Zadat poptávku
A15 483286008581 Window cpl. Zadat poptávku
A16 483286008236 Coin box Zadat poptávku
A17 483286008244 Bellows Zadat poptávku
A18 483286008582 Front Zadat poptávku
A19 483286008583 Side panel right Zadat poptávku
A20 483286008584 Side panel left Zadat poptávku
A21 483286008585 Front with coin Zadat poptávku
A22 483286008247 Button press Emergency red Zadat poptávku
A23 483286008248 Switch Zadat poptávku
A24 483286008249 Control board IM6 Zadat poptávku
A26 483286008252 Frame Coin front Zadat poptávku
A27 483286008253 Ring coins fixing Zadat poptávku
A28 483286008586 Fastener Hinge Zadat poptávku
A29 483286008587 Plinth Zadat poptávku
A30 483286008588 Rear panel Zadat poptávku
A31 483286008589 Bracing f.foot left Zadat poptávku
A32 483286008591 Bracing f.foot right Zadat poptávku
A33 483286008655 Cap,protect. Zadat poptávku
A34 483286008487 Container for coin Zadat poptávku
A35 483286008255 Hose rubber ø 13mm Zadat poptávku
A36 483286008256 Cover Zadat poptávku
A37 483286008261 Keyboard Zadat poptávku
A38 483286008262 Keyboard Zadat poptávku
A39 483286008263 Keyboard for coin Zadat poptávku
A40 483286008593 Hose inlet Zadat poptávku
A41 483286008264 Disc Emergency Zadat poptávku
B01 483286008648 Holder Micro Group Zadat poptávku
B02 483286008596 Container cpl. Zadat poptávku
B03 483286008597 Frame cpl. Zadat poptávku
B04 483286008277 Cover 3/4 ";Abdeckung 3/4 "" Zadat poptávku
B05 483286008278 Cover protect. Heating Zadat poptávku
B06 483286008598 Bushing ø 38 Zadat poptávku
B07 483286008599 Pulley Zadat poptávku
B08 483286008601 Counter weight Zadat poptávku
B09 483286008269 Nozzle steam Zadat poptávku
B10 483286008602 Holder Ring upper Zadat poptávku
B11 483286008603 Holder Ring Zadat poptávku
B12 483286008604 Heating element 2000W,220V Zadat poptávku
B13 483286008279 Sensor temper. Zadat poptávku
B14 483286008605 Belt SPAX 1482 Zadat poptávku
B15 483286008283 O-Ring Silicon Zadat poptávku
B16 483286008284 Rubber joint Zadat poptávku
B17 483286008285 Steam hose Zadat poptávku
B18 483286008286 Overflow pipe Zadat poptávku
B19 483286008387 Counternut M10 Zadat poptávku
B20 483286008388 Counternut M12 Zadat poptávku
B21 483286008291 Clamp fixation 44-56 Zadat poptávku
B22 483286008538 Key 10x8x40 Zadat poptávku
B23 483286008606 Rosette 12x36 Zadat poptávku
B24 483286008394 Rosette 10x20 Zadat poptávku
B25 483286008395 Rosette 12x24 Zadat poptávku
B26 483286008607 Screw Hexa. 12x30 Zadat poptávku
B27 483286008539 Screw M10x40 hexa. Zadat poptávku
B28 483286008608 Screw Hexa. M12x40 Zadat poptávku
C01 483286008614 Adjust. foot Zadat poptávku
C02 483286008609 Motor Group Zadat poptávku
C03 483286008381 Shock absorber Zadat poptávku
C04 483286008611 Stay Zadat poptávku
C05 483286008612 Frame Zadat poptávku
C06 483286008613 Holder Ring lower Zadat poptávku
C07 483286008384 Valve 1 1/2 ";Ventil 1 1/2 "" Zadat poptávku
C11 483286008389 Nut M10 Zadat poptávku
C12 483286008391 Nut M12 Zadat poptávku
C13 483286008392 Clamp fixation 68-85 Zadat poptávku
C14 483286008393 Clamp fixation 50-70 Zadat poptávku
C15 483286008293 Rosette 6x18 Zadat poptávku
C19 483286008396 Tie rod with bush Zadat poptávku
C20 483286008297 Screw hexa.M6x20 Zadat poptávku
C24 483286008615 Spout Zadat poptávku
D01 483286008399 Microswitch Zadat poptávku
D02 483286008401 Holder micro Zadat poptávku
D03 483286008402 Fastener Zadat poptávku
D04 483286008403 Screw Inbus M5x35 Zadat poptávku
E01 483286008616 Holder Zadat poptávku
E02 483286008302 Grommet cable gum Zadat poptávku
F01 483286008404 Flange Zadat poptávku
F02 483286008405 Spring Zadat poptávku
F03 483286008406 Guide Spring upper Zadat poptávku
F04 483286008407 Guide Spring lower Zadat poptávku
F05 483286008408 Damper Zadat poptávku
F06 483286008409 Rubber Plate Zadat poptávku
G01 483286008617 Rectifier OT 16 steam Zadat poptávku
G02 483286008412 Switch,toggle OHY 2RJ Zadat poptávku
G03 483286008413 Holder Zadat poptávku
H01 483286008543 Pulley 71x2 Zadat poptávku
H02 483286008618 Motor XS-90SA4/R327 1,1KW Zadat poptávku
H03 483286008619 Bearer,motor Zadat poptávku
H05 483286008427 Screw M6x10 Zadat poptávku
H07 483286008428 Screw M10x35 Zadat poptávku
I01 483286008429 Contactor A9-30-01 Zadat poptávku
I02 483286008621 Contactor A9-30-01 Zadat poptávku
I03 483286008432 Holder Inverter Zadat poptávku
I04 483286008347 Nut M5 self-blocking Zadat poptávku
I05 483286008433 Washer,spring 5x10 Zadat poptávku
I06 483286008434 Screw hexa. M5x20 Zadat poptávku
J01 483286008626 Plate bottom cpl. Zadat poptávku
J02 483286008622 Hub Zadat poptávku
J03 483286008623 Ring,pressure Zadat poptávku
J04 483286008624 Drum cpl. Zadat poptávku
J05 483286008625 Container Zadat poptávku
J06 483286008444 Gasket Tub Zadat poptávku
J07 483286008564 Screw M8 Zadat poptávku
J08 483286008472 Rosette 8X16 Zadat poptávku
J09 483286008563 Ring,locking SP40 Zadat poptávku
J10 483286008627 Ring,locking Zadat poptávku
K01 483286008452 Can plug Zadat poptávku
K02 483286008319 Nut lock 3/4 ";Mutter Konter 3/4 "" Zadat poptávku
K03 483286008628 Rear tub plate Zadat poptávku
K04 483286008454 Nut,coupling ø 6 Zadat poptávku
K05 483286008455 Screwed joint 1 1/4 ";Verschraubung 1 1/4 "" Zadat poptávku
K08 483286008458 Cleaner nozzle 1 1/4 ";Rohrstutzen 1 1/4 "" Zadat poptávku
L01 483286008629 Bearing Zadat poptávku
L02 483286008631 Bearing,roll Zadat poptávku
L03 483286008632 Hub Zadat poptávku
L04 483286008633 Flange Zadat poptávku
L05 483286008466 Ring,adjusting O-Ring Zadat poptávku
L06 483286008634 Ring circlip 60x90x13,5/15 Zadat poptávku
L07 483286008471 Pin threaded OMR 8X1,25 Zadat poptávku
L08 483286008572 Rosette 6x12 Zadat poptávku
M01 483286008307 Water inlet Group Steam Zadat poptávku
M02 483286008309 Fuse Glass 5x20 1A Zadat poptávku
M03 483286008311 Pressure piece plastic Zadat poptávku
M04 483286008312 Nut plastic Zadat poptávku
M05 483286008313 Holder fuse Zadat poptávku
M06 483286008635 Valve magnet 3/4 ";Magnetventil 3/4 "" Zadat poptávku
M08 483286008314 Cap for hole Zadat poptávku
M09 483286008315 Counternut self-blocked Zadat poptávku
M12 483286008637 Screw,selftap 4,2x13 Zadat poptávku
M13 483286008316 Pipe,exhaust and breather pie Zadat poptávku
N02 483286008321 Nipple 3/4 ";Nippel 3/4 "" Zadat poptávku
N04 483286008326 Valve magnet 3/4 240V" Zadat poptávku
Q01 483286008474 Holder Unit control Zadat poptávku
Q02 483286008475 Distance sleeve Zadat poptávku
Q03 483286008638 Board printed Door opener Zadat poptávku
Q04 483286008476 elektronika 12 632 Kč
Q05 483286008477 Nut M3 Zadat poptávku
R01 483286008344 Lid washpan Zadat poptávku
R02 483286008345 Lamella lid Zadat poptávku
R03 483286008639 Cover plate Zadat poptávku
R04 483286008641 Bolt M5 Zadat poptávku
R05 483286008348 Pin fixing M5 Zadat poptávku
R06 483286008349 Screw cylinder M5x12 Zadat poptávku
S01 483286008642 Door glass Zadat poptávku
S02 483286008643 Hinge Window Zadat poptávku
S03 483286008644 Door fixation Zadat poptávku
S04 483286008645 Distance pin Zadat poptávku
S05 483286008646 Glassdoor frame Zadat poptávku
S06 483286008647 Door bellow Zadat poptávku
U01 483286008478 Door lock Zadat poptávku
U02 483286008479 Clamp Door lock Zadat poptávku
U03 483286008481 Cover Zadat poptávku

Poptat náhradní díl můžete také e-mailem zaslaným na objednavkynd@apservispraha.cz.

Zadejte kontaktní údaje
Tato otázka slouží k ověření, zda nejste spamovací robot.


* Vyplnění položek označených hvězdičkou je povinné.


Potřebujete poradit?

Rádi zodpovíme veškeré vaše dotazy k nákupu či produktům.

Infolinka  840 110 122

kontaktní formulář

info@servis-whirlpool.cz

Objednejte servis spotřebiče online

V případě potíží se spotřebiči Whirlpool a Bauknecht vás spojíme se servisem.

Jsme oficiálním gestorem záručního i pozáručního servisu.