WHIRLPOOL AGB 231/WP LM

EAN kód: 851223101000

Schémata spotřebiče

Č. EAN kód Název náhradního dílu Cena Objednávka
A01 483286008592 Door bellow Zadat poptávku
A02 483286008573 Seal Zadat poptávku
A03 483286008188 Gasket Soap dispenser Zadat poptávku
A13 483286008579 Block Door 24V Zadat poptávku
A14 483286001147 Hose ø 48X57 Zadat poptávku
A15 483286008581 Window cpl. Zadat poptávku
A17 483286008244 Bellows Zadat poptávku
A18 483286002965 Front Zadat poptávku
A19 483286002966 Front right Zadat poptávku
A20 483286002967 Front left Zadat poptávku
A22 483286003489 Cover Zadat poptávku
A23 483286008247 Button press Emergency red Zadat poptávku
A26 483286008251 Control board IM9 Zadat poptávku
A29 483286008586 Fastener Hinge Zadat poptávku
A30 483286008587 Plinth Zadat poptávku
A31 483286008588 Rear panel Zadat poptávku
A32 483286008589 Bracing f.foot left Zadat poptávku
A33 483286008591 Bracing f.foot right Zadat poptávku
A34 483286008655 Cap,protect. Zadat poptávku
A36 483286008255 Hose rubber ø 13mm Zadat poptávku
A38 483286009108 Keyboard IM 9 Zadat poptávku
A41 483286008264 Disc Emergency Zadat poptávku
B04 483286008277 Cover 3/4 ";Abdeckung 3/4 "" Zadat poptávku
B05 483286008278 Cover protect. Heating Zadat poptávku
B06 483286008598 Bushing ø 38 Zadat poptávku
B07 483286008599 Pulley Zadat poptávku
B08 483286008601 Counter weight Zadat poptávku
B09 483286002981 Nozzle Zadat poptávku
B10 483286008602 Holder Ring upper Zadat poptávku
B11 483286008603 Holder Ring Zadat poptávku
B12 483286008604 Heating element 2000W,220V Zadat poptávku
B13 483286008279 Sensor temper. Zadat poptávku
B14 483286008605 Belt SPAX 1482 Zadat poptávku
B15 483286008283 O-Ring Silicon Zadat poptávku
B16 483286008284 Rubber joint Zadat poptávku
B17 483286008285 Steam hose Zadat poptávku
B18 483286008286 Overflow pipe Zadat poptávku
B19 483286008387 Counternut M10 Zadat poptávku
B20 483286008388 Counternut M12 Zadat poptávku
B21 483286008291 Clamp fixation 44-56 Zadat poptávku
B22 483286008538 Key 10x8x40 Zadat poptávku
B23 483286008606 Rosette 12x36 Zadat poptávku
B24 483286008394 Rosette 10x20 Zadat poptávku
B25 483286008395 Rosette 12x24 Zadat poptávku
B26 483286008607 Screw Hexa. 12x30 Zadat poptávku
B27 483286008539 Screw M10x40 hexa. Zadat poptávku
B28 483286008608 Screw Hexa. M12x40 Zadat poptávku
C05 483286002968 Holder Ring Zadat poptávku
C06 483286008384 Valve 1 1/2 ";Ventil 1 1/2 "" Zadat poptávku
C08 483286008385 Holder Zadat poptávku
C11 483286008389 Nut M10 Zadat poptávku
C12 483286008391 Nut M12 Zadat poptávku
C13 483286008392 Clamp fixation 68-85 Zadat poptávku
C14 483286008393 Clamp fixation 50-70 Zadat poptávku
C15 483286008293 Rosette 6x18 Zadat poptávku
C19 483286008396 Tie rod with bush Zadat poptávku
C20 483286008297 Screw hexa.M6x20 Zadat poptávku
C21 483286008397 Screw hexa. M10x50 Zadat poptávku
C25 483286000962 Adjust. foot Zadat poptávku
C26 483286008615 Spout Zadat poptávku
D01 483286008543 Pulley 71x2 Zadat poptávku
D02 483286008663 Motor XS90-LA4/R641 1,5KW Zadat poptávku
D03 483286008619 Bearer,motor Zadat poptávku
D05 483286008427 Screw M6x10 Zadat poptávku
D07 483286008428 Screw M10x35 Zadat poptávku
E03 483286008623 Ring,pressure Zadat poptávku
E04 483286008677 Drum cpl. Zadat poptávku
E05 483286008678 Container Drum Zadat poptávku
E06 483286008444 Gasket Tub Zadat poptávku
E07 483286008564 Screw M8 Zadat poptávku
E08 483286008472 Rosette 8X16 Zadat poptávku
E09 483286008563 Ring,locking SP40 Zadat poptávku
E10 483286008627 Ring,locking Zadat poptávku
F03 483286008628 Rear tub plate Zadat poptávku
F04 483286008454 Nut,coupling ø 6 Zadat poptávku
F05 483286008455 Screwed joint 1 1/4 ";Verschraubung 1 1/4 "" Zadat poptávku
F08 483286008458 Cleaner nozzle 1 1/4 ";Rohrstutzen 1 1/4 "" Zadat poptávku
G02 483286008631 Bearing,roll Zadat poptávku
G03 483286002975 Hub Zadat poptávku
G04 483286008633 Flange Zadat poptávku
G05 483286008466 Ring,adjusting O-Ring Zadat poptávku
G06 483286008634 Ring circlip 60x90x13,5/15 Zadat poptávku
G07 483286008471 Pin threaded OMR 8X1,25 Zadat poptávku
G08 483286008572 Rosette 6x12 Zadat poptávku
H02 483286003491 Rear panel Zadat poptávku
H03 483286002957 Fuse Zadat poptávku
H04 483286008311 Pressure piece plastic Zadat poptávku
H05 483286001476 Nut f. Pressure piece Zadat poptávku
H06 483286008313 Holder fuse Zadat poptávku
H07 483286008635 Valve magnet 3/4 ";Magnetventil 3/4 "" Zadat poptávku
H11 483286008637 Screw,selftap 4,2x13 Zadat poptávku
H12 483286001447 Tube finale Zadat poptávku
I01 483286008474 Holder Unit control Zadat poptávku
I02 483286008475 Distance sleeve Zadat poptávku
I03 483286008638 Board printed Door opener Zadat poptávku
I04 483286008476 elektronika 12 632 Kč
I05 483286008477 Nut M3 Zadat poptávku
J01 483286008642 Door glass Zadat poptávku
J02 483286002977 Hinge Zadat poptávku
J03 483286008644 Door fixation Zadat poptávku
J04 483286002978 Window Zadat poptávku
J05 483286002979 Gasket Window Zadat poptávku
K01 483286008344 Lid washpan Zadat poptávku
K02 483286008345 Lamella lid Zadat poptávku
K03 483286002976 Cover Zadat poptávku
K04 483286008641 Bolt M5 Zadat poptávku
K05 483286008348 Pin fixing M5 Zadat poptávku
K06 483286008349 Screw cylinder M5x12 Zadat poptávku
L01 483286003492 Cabinet Zadat poptávku
L02 483286002919 Contactor Serie A8-30-01 Zadat poptávku
L03 483286010459 Contactor Inverter Zadat poptávku
L04 483286008347 Nut M5 self-blocking Zadat poptávku
L05 483286008433 Washer,spring 5x10 Zadat poptávku
L06 483286008434 Screw hexa. M5x20 Zadat poptávku
M01 483286001693 Microswitch Zadat poptávku
M02 483286008401 Holder micro Zadat poptávku
M03 483286008402 Fastener Zadat poptávku
M04 483286008403 Screw Inbus M5x35 Zadat poptávku
N01 483286008302 Grommet cable gum Zadat poptávku
N02 483286008616 Holder Zadat poptávku
O01 483286008404 Flange Zadat poptávku
O02 483286008405 Spring Zadat poptávku
O03 483286008406 Guide Spring upper Zadat poptávku
O04 483286008407 Guide Spring lower Zadat poptávku
O05 483286008408 Damper Zadat poptávku
O06 483286008409 Rubber Plate Zadat poptávku
P01 483286003025 Holder Zadat poptávku
P02 483286008617 Rectifier OT 16 steam Zadat poptávku
P03 483286008412 Switch,toggle OHY 2RJ Zadat poptávku

Poptat náhradní díl můžete také e-mailem zaslaným na objednavkynd@apservispraha.cz.

Zadejte kontaktní údaje
Tato otázka slouží k ověření, zda nejste spamovací robot.


* Vyplnění položek označených hvězdičkou je povinné.


Potřebujete poradit?

Rádi zodpovíme veškeré vaše dotazy k nákupu či produktům.

Infolinka  840 110 122

kontaktní formulář

info@servis-whirlpool.cz

Objednejte servis spotřebiče online

V případě potíží se spotřebiči Whirlpool a Bauknecht vás spojíme se servisem.

Jsme oficiálním gestorem záručního i pozáručního servisu.