WHIRLPOOL AGB 241/WP LM

EAN kód: 851224101000

Schémata spotřebiče

Č. EAN kód Název náhradního dílu Cena Objednávka
A11 483286008235 Tube,discharg. Zadat poptávku
A13 483286008237 Rear panel Zadat poptávku
A14 483286008238 Front part low. Zadat poptávku
A15 483286008485 Side panel right Zadat poptávku
A16 483286008486 Side panel left Zadat poptávku
A17 483286008242 Bracing f.foot right Zadat poptávku
A18 483286008243 Bracing f.foot left Zadat poptávku
A19 483286008244 Bellows Zadat poptávku
A20 483286008245 Front standard Zadat poptávku
A22 483286008247 Button press Emergency red Zadat poptávku
A23 483286008248 Switch Zadat poptávku
A24 483286008249 Control board IM6 Zadat poptávku
A29 483286008255 Hose rubber ø 13mm Zadat poptávku
A30 483286008256 Cover Zadat poptávku
A31 483286008257 Ring,packing front Zadat poptávku
A32 483286008258 Rubber Tube dm19x26 45cm Zadat poptávku
A33 483286008259 Tube silicon DM19x26 105cm Zadat poptávku
A34 483286009107 Keyboard IM 6 Zadat poptávku
A37 483286008264 Disc Emergency Zadat poptávku
B06 483286008276 Gib 18x11x45 Zadat poptávku
B07 483286008277 Cover 3/4 ";Abdeckung 3/4 "" Zadat poptávku
B09 483286008265 Bushing DM 60 Zadat poptávku
B10 483286008266 Pulley Zadat poptávku
B11 483286008267 Ring,retaining lower Zadat poptávku
B12 483286008268 Ring,retaining upper Zadat poptávku
B14 483286008488 Heating element 5000W 220V Zadat poptávku
B15 483286008279 Sensor temper. Zadat poptávku
B16 483286008281 Hinge Door Zadat poptávku
B17 483286008282 Belt SPAX 1750 Zadat poptávku
B19 483286008284 Rubber joint Zadat poptávku
B20 483286008285 Steam hose Zadat poptávku
B21 483286008286 Overflow pipe Zadat poptávku
B22 483286008287 Screw Hexagonal head M20x90 Zadat poptávku
B23 483286008288 Nut self-blocking Zadat poptávku
B24 483286008289 Nut M8 Zadat poptávku
B25 483286008291 Clamp fixation 44-56 Zadat poptávku
B26 483286008292 Nut M8x20 Cylindr. Zadat poptávku
B27 483286008293 Rosette 6x18 Zadat poptávku
B28 483286008294 Rosette 8x16 Zadat poptávku
B29 483286008295 Rosette 16x30 Zadat poptávku
B30 483286008296 Rosette 20x37 Zadat poptávku
B31 483286008297 Screw hexa.M6x20 Zadat poptávku
B32 483286008298 Screw hexa. M16x60 Zadat poptávku
B33 483286008299 Screw hexa.cylind. M6x16 Zadat poptávku
B34 483286008301 Screw hexa.cylind.M8x12 Zadat poptávku
C05 483286008384 Valve 1 1/2 ";Ventil 1 1/2 "" Zadat poptávku
C07 483286008386 Outlet Stud Zadat poptávku
C08 483286008387 Counternut M10 Zadat poptávku
C09 483286008388 Counternut M12 Zadat poptávku
C10 483286008389 Nut M10 Zadat poptávku
C11 483286008391 Nut M12 Zadat poptávku
C12 483286008392 Clamp fixation 68-85 Zadat poptávku
C13 483286008393 Clamp fixation 50-70 Zadat poptávku
C15 483286008394 Rosette 10x20 Zadat poptávku
C16 483286008395 Rosette 12x24 Zadat poptávku
C17 483286008396 Tie rod with bush Zadat poptávku
C19 483286008397 Screw hexa. M10x50 Zadat poptávku
C20 483286008398 Screw hexa. M10x30 Zadat poptávku
D01 483286008424 Pulley Zadat poptávku
D02 483286008425 Holder Motor Zadat poptávku
D03 483286008496 Motor XS-1122MA 4KW 4P Zadat poptávku
D05 483286008427 Screw M6x10 Zadat poptávku
D07 483286008428 Screw M10x35 Zadat poptávku
E03 483286008437 Ring,pressure Zadat poptávku
E04 483286008499 Container Zadat poptávku
E05 483286008501 Container drum Zadat poptávku
E06 483286008441 Spacebar Zadat poptávku
E07 483286008442 Gasket Tub Zadat poptávku
E08 483286008444 Gasket Tub Zadat poptávku
E09 483286008502 Ring,locking DM 80 Zadat poptávku
E10 483286008445 Washer,toothed Zadat poptávku
E13 483286008446 Clamp ring KM 14 Zadat poptávku
E14 483286008447 Rosette MB 14 Zadat poptávku
F01 483286008452 Can plug Zadat poptávku
F02 483286008319 Nut lock 3/4 ";Mutter Konter 3/4 "" Zadat poptávku
F03 483286008503 Rear tub plate Zadat poptávku
F04 483286008454 Nut,coupling ø 6 Zadat poptávku
F05 483286008466 Ring,adjusting O-Ring Zadat poptávku
F06 483286008455 Screwed joint 1 1/4 ";Verschraubung 1 1/4 "" Zadat poptávku
F09 483286008458 Cleaner nozzle 1 1/4 ";Rohrstutzen 1 1/4 "" Zadat poptávku
G01 483286008504 Flange plate cpl. Zadat poptávku
G02 483286008461 Bearing,roll NU 2216 ECP Zadat poptávku
G03 483286008462 Bearing,roll C22214E Zadat poptávku
G04 483286008505 Adapter cylinr. mod.2601-9-1/8 Zadat poptávku
G05 483286008465 Flange Zadat poptávku
G06 483286008506 Hub LM 14/18/23 Zadat poptávku
G07 483286008507 O-Ring DM140X3 NBR Zadat poptávku
G08 483286008467 Ring circlip 85/110/12 Zadat poptávku
G09 483286008471 Pin threaded OMR 8X1,25 Zadat poptávku
G10 483286008472 Rosette 8X16 Zadat poptávku
G11 483286008473 Screw hexa.M 8X30 Zadat poptávku
G12 483286008508 Screw hexa.cylindr. M5X30 Zadat poptávku
H04 483286008308 Rear panel Zadat poptávku
H05 483286008309 Fuse Glass 5x20 1A Zadat poptávku
H06 483286008311 Pressure piece plastic Zadat poptávku
H07 483286008312 Nut plastic Zadat poptávku
H08 483286008313 Holder fuse Zadat poptávku
H09 483286008314 Cap for hole Zadat poptávku
H10 483286008315 Counternut self-blocked Zadat poptávku
H13 483286008316 Pipe,exhaust and breather pie Zadat poptávku
I01 483286008474 Holder Unit control Zadat poptávku
I02 483286008475 Distance sleeve Zadat poptávku
I03 483286008476 elektronika 12 632 Kč
I04 483286008477 Nut M3 Zadat poptávku
J01 483286008351 sklo dveří 4 840 Kč
J02 483286008352 Hinge Door Zadat poptávku
J03 483286008353 Magnet door hanger Zadat poptávku
J04 483286008354 Magnet M302 AA Zadat poptávku
J05 483286008355 Glassdoor frame Zadat poptávku
J06 483286008356 rukojeť 9 486 Kč
J07 483286008357 Door bellow black Zadat poptávku
J09 483286008358 Rosette 6x12 Zadat poptávku
J10 483286008359 Rosette 6x18 Zadat poptávku
J11 483286008361 Screw M4x6 Zadat poptávku
J12 483286008362 Screw M4x8 Zadat poptávku
J13 483286008363 Screw socket M6x25 Zadat poptávku
K01 483286008364 Door lock stake Zadat poptávku
K02 483286008365 Guide pin Zadat poptávku
K03 483286008366 Coil Zadat poptávku
K04 483286008367 Terminal Board 2,5 Zadat poptávku
K05 483286008368 Shunt Zadat poptávku
K06 483286008369 Sensor Magnet Zadat poptávku
K07 483286008371 Door lock base Zadat poptávku
K08 483286008372 Door lock cover Zadat poptávku
K09 483286008373 Door lock spring Zadat poptávku
K10 483286008375 Pin elastic dm 3x35 Zadat poptávku
K11 483286008376 Screw cylind. M4x10 Zadat poptávku
K13 483286008377 Screw flathead M4x40 Zadat poptávku
L01 483286008509 Ring,protecting Zadat poptávku
L02 483286008512 Flange plate Zadat poptávku
L04 483286008511 Ring 100x130x10 Zadat poptávku
M01 483286008497 Contactor A12-30-01 Zadat poptávku
M02 483286010444 Contactor Inverter Zadat poptávku
M03 483286008432 Holder Inverter Zadat poptávku
M04 483286008347 Nut M5 self-blocking Zadat poptávku
M05 483286008433 Washer,spring 5x10 Zadat poptávku
M06 483286008434 Screw hexa. M5x20 Zadat poptávku
N01 483286008344 Lid washpan Zadat poptávku
N02 483286008345 Lamella lid Zadat poptávku
N03 483286008513 Cover plate Zadat poptávku
N05 483286008348 Pin fixing M5 Zadat poptávku
N06 483286008349 Screw cylinder M5x12 Zadat poptávku
O01 483286008399 Microswitch Zadat poptávku
O02 483286008401 Holder micro Zadat poptávku
O03 483286008402 Fastener Zadat poptávku
O04 483286008403 Screw Inbus M5x35 Zadat poptávku
P01 483286008303 Holder micro housing Zadat poptávku
P02 483286008302 Grommet cable gum Zadat poptávku
Q01 483286008404 Flange Zadat poptávku
Q02 483286008405 Spring Zadat poptávku
Q03 483286008406 Guide Spring upper Zadat poptávku
Q04 483286008407 Guide Spring lower Zadat poptávku
Q05 483286008408 Damper Zadat poptávku
Q06 483286008409 Rubber Plate Zadat poptávku
R01 483286008411 Switch OT25 Zadat poptávku
R02 483286008412 Switch,toggle OHY 2RJ Zadat poptávku
R03 483286008413 Holder Zadat poptávku
S02 483286008338 T-adapter 3/4 ";T-Stueck 3/4 "" Zadat poptávku
S04 483286008339 Valve magnet 1 way 90° 3/4";Magnetventil 1 Wege 90° 3/4"" Zadat poptávku
T04 483286008343 Valve magnet 2 way 90° 230V Zadat poptávku

Poptat náhradní díl můžete také e-mailem zaslaným na objednavkynd@apservispraha.cz.

Zadejte kontaktní údaje
Tato otázka slouží k ověření, zda nejste spamovací robot.


* Vyplnění položek označených hvězdičkou je povinné.


Potřebujete poradit?

Rádi zodpovíme veškeré vaše dotazy k nákupu či produktům.

Infolinka  840 110 122

kontaktní formulář

info@servis-whirlpool.cz

Objednejte servis spotřebiče online

V případě potíží se spotřebiči Whirlpool a Bauknecht vás spojíme se servisem.

Jsme oficiálním gestorem záručního i pozáručního servisu.