WHIRLPOOL AGB 242/WP LM

EAN kód: 851224201000

Schémata spotřebiče

Č. EAN kód Název náhradního dílu Cena Objednávka
A02 483286003117 Bracket cpl. Zadat poptávku
A13 483286001147 Hose ø 48X57 Zadat poptávku
A15 483286003116 Tube air regul. Zadat poptávku
A17 483286003118 Side panel Zadat poptávku
A18 483286003119 Cover Zadat poptávku
A19 483286003121 Rear panel ^middle Zadat poptávku
A20 483286003122 Rear panel lower Zadat poptávku
A21 483286008255 Hose rubber ø 13mm Zadat poptávku
A22 483286001167 Shock absorber Zadat poptávku
A23 483286003123 Hose flex. Zadat poptávku
A24 483286008564 Screw M8 Zadat poptávku
A25 483286008387 Counternut M10 Zadat poptávku
A26 483286001152 Clamp fixation 18-28 Zadat poptávku
A27 483286008291 Clamp fixation 44-56 Zadat poptávku
A28 483286008392 Clamp fixation 68-85 Zadat poptávku
A29 483286008393 Clamp fixation 50-70 Zadat poptávku
A30 483286008293 Rosette 6x18 Zadat poptávku
A31 483286001153 Screw M8XDM10X50 Zadat poptávku
A32 483286008297 Screw hexa.M6x20 Zadat poptávku
A33 483286001154 Screw M10XDM12X30 Zadat poptávku
A34 483286008299 Screw hexa.cylind. M6x16 Zadat poptávku
A35 483286002997 Bellows Zadat poptávku
B01 483286003124 Column right front Zadat poptávku
B02 483286003125 Column left front Zadat poptávku
B03 483286003126 Column left behind Zadat poptávku
B04 483286003127 Column right behind Zadat poptávku
B05 483286003128 Bearer behind Zadat poptávku
B06 483286003129 Bearer right upper Zadat poptávku
B07 483286003131 Bearer right lower Zadat poptávku
B08 483286003132 Bearer left upper Zadat poptávku
B09 483286003133 Bearer left lower Zadat poptávku
B10 483286003134 Holder Zadat poptávku
B11 483286003135 Bracing f.foot Zadat poptávku
B12 483286003136 Bearer front Zadat poptávku
C01 483286002957 Fuse Zadat poptávku
C02 483286008311 Pressure piece plastic Zadat poptávku
C03 483286001476 Nut f. Pressure piece Zadat poptávku
C04 483286008313 Holder fuse Zadat poptávku
C05 483286003137 Rear panel upper cpl. Zadat poptávku
C06 483286008315 Counternut self-blocked Zadat poptávku
C08 483286008572 Rosette 6x12 Zadat poptávku
C09 483286001229 Screw M6X16 exagonal Zadat poptávku
C10 483286001447 Tube finale Zadat poptávku
D01 483286003138 Cabinet cpl. Zadat poptávku
D02 483286001766 Contactor A26-30-01 230V Zadat poptávku
D03 483286008548 Lock Zadat poptávku
D04 483286008302 Grommet cable gum Zadat poptávku
D05 483286010445 Contactor Inverter Zadat poptávku
D06 483286000779 Nut M5 Zadat poptávku
D07 483286008433 Washer,spring 5x10 Zadat poptávku
D08 483286009512 Screw M5X12 exagonal Zadat poptávku
E01 483286003025 Holder Zadat poptávku
E03 483286001484 Switch QT 45 Zadat poptávku
E04 483286008412 Switch,toggle OHY 2RJ Zadat poptávku
F01 483286003141 Cleaner nozzle Zadat poptávku
F03 483286003142 Nipple 1";Nippel 1"" Zadat poptávku
F06 483286003145 T-adapter Zadat poptávku
F07 483286003146 Holder Zadat poptávku
F08 483286003147 Tube Zadat poptávku
F09 483286003148 Inlet valve Zadat poptávku
F11 483286003149 Inlet valve one way Zadat poptávku
F12 483286003033 Inlet valve 2 way Zadat poptávku
G01 483286003097 Detergent disp. Zadat poptávku
G02 483286003098 Nozzle Soap dispenser Zadat poptávku
G03 483286008284 Rubber joint Zadat poptávku
G04 483286000707 Rosette 16X30 INOX Zadat poptávku
G05 483286001443 Nut Zadat poptávku
H01 483286003099 Pawl Zadat poptávku
H02 483286003101 Nut Zadat poptávku
H03 483286003102 Lid Zadat poptávku
H04 483286001435 Hinge Zadat poptávku
H05 483286003103 Rotary locking Zadat poptávku
H06 483286003104 Frame Detergent disp. Zadat poptávku
H07 483286003105 Small plate Zadat poptávku
H08 483286003106 Gasket Zadat poptávku
H09 483286003107 Nut M6 INOX Zadat poptávku
H10 483286003151 Nut M4 Zadat poptávku
H11 483286001799 Washer,toothed 6 Zadat poptávku
H13 483286003108 Screw M4X6 INOX Zadat poptávku
H14 483286000641 Screw M4X12 Zadat poptávku
I01 483286003152 Detergent disp. cpl. Zadat poptávku
I02 483286003153 Side panel Detergent disp. Zadat poptávku
I03 483286003084 Lid Zadat poptávku
J01 483286003154 Holder Zadat poptávku
J02 483286008475 Distance sleeve Zadat poptávku
J03 483286008476 elektronika 12 632 Kč
J04 483286008477 Nut M3 Zadat poptávku
K01 483286003155 Holder Zadat poptávku
K02 483286001693 Microswitch Zadat poptávku
K03 483286008402 Fastener Zadat poptávku
K04 483286008403 Screw Inbus M5x35 Zadat poptávku
L01 483286003156 Door Block kit Zadat poptávku
L03 483286003157 Staple DM 45 Zadat poptávku
L05 483286002927 Pillar Zadat poptávku
L06 483286002897 Spout Zadat poptávku
L07 483286001232 Ribbon,stranded 2X40 Zadat poptávku
L12 483286001238 Stopper 1/2 ";Stopfen 1/2 "" Zadat poptávku
L15 483286001778 Pulley SPA 450X2 Zadat poptávku
L16 483286001365 Nut f. Handle Zadat poptávku
L17 483286001791 Holder Inlet valve Zadat poptávku
L18 483286003158 Microswitch seat Zadat poptávku
L19 483286001251 Valve Zadat poptávku
L20 483286008518 Heating element 4000W 220V Zadat poptávku
L21 483286008279 Sensor temper. Zadat poptávku
L22 483286003159 Ring upper Zadat poptávku
L23 483286003161 Ring lower Zadat poptávku
L24 483286008454 Nut,coupling ø 6 Zadat poptávku
L26 483286003162 Seal Zadat poptávku
L27 483286002989 Pedestal Window Zadat poptávku
L28 483286001366 Tube Zadat poptávku
L29 483286003163 řemen 1 607 Kč
L30 483286008466 Ring,adjusting O-Ring Zadat poptávku
L31 483286008457 Nozzle For Valve Zadat poptávku
L32 483286003164 Cover Zadat poptávku
L34 483286008388 Counternut M12 Zadat poptávku
L35 483286001367 Blocking M 30 Zadat poptávku
L36 483286001797 Blocking M 30 Zadat poptávku
L37 483286001259 Nut M10 Zadat poptávku
L38 483286009523 Nut M8 Zn UNI 5588 Zadat poptávku
L39 483286008391 Nut M12 Zadat poptávku
L40 483286001257 Nut M20 Zadat poptávku
L41 483286001798 Screw M30 Zadat poptávku
L42 483286001258 Clamp fixation 26-38 Zadat poptávku
L44 483286001421 Dowel M10X25 Zadat poptávku
L45 483286001265 Gib 18X11X4 Zadat poptávku
L46 483286009508 Washer 10X20 INOX UNI 6592 Zadat poptávku
L47 483286008294 Rosette 8x16 Zadat poptávku
L48 483286008472 Rosette 8X16 Zadat poptávku
L49 483286008395 Rosette 12x24 Zadat poptávku
L51 483286008296 Rosette 20x37 Zadat poptávku
L52 483286001801 Rosette 30X56 Zadat poptávku
L53 483286001423 Screw M 6X14 Zadat poptávku
L54 483286000781 Screw cap. M8X20 Zadat poptávku
L55 483286001482 Screw M 6X16 Zadat poptávku
L56 483286001802 Screw M12X90 Zadat poptávku
L58 483286001823 Screw M 12X90 Zadat poptávku
L59 483286008547 Screw M8x20 hexa. Zadat poptávku
L60 483286008301 Screw hexa.cylind.M8x12 Zadat poptávku
L61 483286001424 Screw hexa. M 20X70 Zadat poptávku
M02 483286003165 Drum cpl. Zadat poptávku
M03 483286003166 Container Zadat poptávku
M04 483286008394 Rosette 10x20 Zadat poptávku
M05 483286003167 Screw M10X25 Zadat poptávku
M06 483286002958 Ring,locking SP100 Zadat poptávku
M07 483286008446 Clamp ring KM 14 Zadat poptávku
M08 483286008447 Rosette MB 14 Zadat poptávku
M09 483286002943 Distance washer Zadat poptávku
N01 483286002944 Bearing,ball NU 2220 E Zadat poptávku
N02 483286002945 Bearing,ball NUP 314 E Zadat poptávku
N03 483286002946 Hub Zadat poptávku
N04 483286002947 Flange front Zadat poptávku
N05 483286002948 Flange rear Zadat poptávku
N06 483286002949 Ring Zadat poptávku
N07 483286002951 Ring Zadat poptávku
N08 483286008471 Pin threaded OMR 8X1,25 Zadat poptávku
O01 483286003168 Pulley SPA 80x2 Zadat poptávku
O02 483286003169 Motor S132.IN170.3S 4P 5.5KW Zadat poptávku
O03 483286003171 Support motor Zadat poptávku
O05 483286009562 Dowel 45 H M6X8 Zadat poptávku
O07 483286008541 Screw M12x50 hexa. Zadat poptávku
P01 483286008351 sklo dveří 4 840 Kč
P02 483286001269 rukojeť 5 421 Kč
P03 483286001271 kontramatice rukojeť 1 994 Kč
P04 483286002934 podložka 1 026 Kč
P05 483286003034 kolík 2 314 Kč
P06 483286003035 Window Zadat poptávku
P07 483286003036 Hinge Zadat poptávku
P08 483286001281 kroužek závitový 1 607 Kč
P09 483286008357 Door bellow black Zadat poptávku
P10 483286000937 Nut M6 Zadat poptávku
Q01 483286003172 Upper, front Zadat poptávku
Q03 483286008247 Button press Emergency red Zadat poptávku
Q04 483286008248 Switch Zadat poptávku
Q05 483286008249 Control board IM6 Zadat poptávku
Q06 483286003173 Front part low. Zadat poptávku
Q07 483286003174 Column left Zadat poptávku
Q08 483286003175 Column right Zadat poptávku
Q09 483286003176 Protector upper Zadat poptávku
Q10 483286003177 Protector lower Zadat poptávku
Q11 483286009107 Keyboard IM 6 Zadat poptávku
Q12 483286008264 Disc Emergency Zadat poptávku
Q14 483286009513 Screw M8X20 exagonal Zadat poptávku

Poptat náhradní díl můžete také e-mailem zaslaným na objednavkynd@apservispraha.cz.

Zadejte kontaktní údaje
Tato otázka slouží k ověření, zda nejste spamovací robot.


* Vyplnění položek označených hvězdičkou je povinné.


Potřebujete poradit?

Rádi zodpovíme veškeré vaše dotazy k nákupu či produktům.

Infolinka  840 110 122

kontaktní formulář

info@servis-whirlpool.cz

Objednejte servis spotřebiče online

V případě potíží se spotřebiči Whirlpool a Bauknecht vás spojíme se servisem.

Jsme oficiálním gestorem záručního i pozáručního servisu.