WHIRLPOOL AGB 246/WP LM

EAN kód: 851224601000

Schémata spotřebiče

Č. EAN kód Název náhradního dílu Cena Objednávka
A01 483286001157 Drainpipe Zadat poptávku
A10 483286001147 Hose ø 48X57 Zadat poptávku
A12 483286001151 Spout Zadat poptávku
A13 483286003694 Cover front Zadat poptávku
A14 483286003695 Cover behind Zadat poptávku
A15 483286003696 Rear panel Zadat poptávku
A16 483286001164 Rear panel central Zadat poptávku
A17 483286001165 Rear panel lower Zadat poptávku
A18 483286001687 Panel Zadat poptávku
A19 483286008255 Hose rubber ø 13mm Zadat poptávku
A20 483286001167 Shock absorber Zadat poptávku
A21 483286001168 Tube bend Zadat poptávku
A22 483286001169 Swell pipe steam Zadat poptávku
A23 483286008564 Screw M8 Zadat poptávku
A24 483286008387 Counternut M10 Zadat poptávku
A25 483286001152 Clamp fixation 18-28 Zadat poptávku
A26 483286008392 Clamp fixation 68-85 Zadat poptávku
A27 483286008393 Clamp fixation 50-70 Zadat poptávku
A28 483286001153 Screw M8XDM10X50 Zadat poptávku
A29 483286001154 Screw M10XDM12X30 Zadat poptávku
B01 483286001231 Spacebar Zadat poptávku
B02 483286001232 Ribbon,stranded 2X40 Zadat poptávku
B06 483286001236 Fitting 3/4 ";Anschluss 3/4 "" Zadat poptávku
B08 483286001238 Stopper 1/2 ";Stopfen 1/2 "" Zadat poptávku
B10 483286001241 Pulley SPA 118X3 Zadat poptávku
B11 483286001242 Pulley SPA 630X3 Zadat poptávku
B12 483286001689 Drum cpl. Zadat poptávku
B14 483286001245 Pedestal Window Zadat poptávku
B15 483286001365 Nut f. Handle Zadat poptávku
B16 483286001246 Staple Zadat poptávku
B17 483286001419 Microswitch Zadat poptávku
B18 483286001247 Separator Zadat poptávku
B20 483286001692 Holder Inlet valve Zadat poptávku
B21 483286001251 Valve Zadat poptávku
B22 483286008488 Heating element 5000W 220V Zadat poptávku
B23 483286008279 Sensor temper. Zadat poptávku
B24 483286008454 Nut,coupling ø 6 Zadat poptávku
B25 483286001253 Nozzle Zadat poptávku
B26 483286001254 Seal Zadat poptávku
B27 483286001366 Tube Zadat poptávku
B28 483286001255 Belt SPAX 3000 Zadat poptávku
B29 483286008457 Nozzle For Valve Zadat poptávku
B30 483286008285 Steam hose Zadat poptávku
B31 483286001256 Spout Zadat poptávku
B32 483286008287 Screw Hexagonal head M20x90 Zadat poptávku
B33 483286008347 Nut M5 self-blocking Zadat poptávku
B34 483286008315 Counternut self-blocked Zadat poptávku
B35 483286001367 Blocking M 30 Zadat poptávku
B36 483286001259 Nut M10 Zadat poptávku
B37 483286001257 Nut M20 Zadat poptávku
B38 483286001258 Clamp fixation 26-38 Zadat poptávku
B40 483286001421 Dowel M10X25 Zadat poptávku
B41 483286001265 Gib 18X11X4 Zadat poptávku
B42 483286001261 Washer,toothed 12 Zadat poptávku
B43 483286001262 Washer,toothed 6 Zadat poptávku
B44 483286009508 Washer 10X20 INOX UNI 6592 Zadat poptávku
B45 483286008294 Rosette 8x16 Zadat poptávku
B46 483286008395 Rosette 12x24 Zadat poptávku
B47 483286009509 Washer 5X15 Zn UNI 9021 Zadat poptávku
B48 483286001264 Disc 6X18 Zadat poptávku
B49 483286008296 Rosette 20x37 Zadat poptávku
B50 483286001422 Screw M 5X12 Zadat poptávku
B51 483286001423 Screw M 6X14 Zadat poptávku
B52 483286000781 Screw cap. M8X20 Zadat poptávku
B53 483286008297 Screw hexa.M6x20 Zadat poptávku
B54 483286008607 Screw Hexa. 12x30 Zadat poptávku
B55 483286008434 Screw hexa. M5x20 Zadat poptávku
B56 483286001424 Screw hexa. M 20X70 Zadat poptávku
B57 483286001266 Ring,locking SP 130 Zadat poptávku
B58 483286001267 Counternut Zadat poptávku
B59 483286001268 Ring circlip Zadat poptávku
C01 483286001382 Soap dispenser Zadat poptávku
C02 483286001383 Nozzle Dispenser Zadat poptávku
C03 483286001428 Locking lever Carafe Zadat poptávku
C04 483286001429 Holder Carafe Zadat poptávku
C05 483286001431 Pin Zadat poptávku
C06 483286001432 Cover Zadat poptávku
C07 483286001433 Bushing Zadat poptávku
C08 483286001434 Carafe Zadat poptávku
C09 483286001435 Hinge Zadat poptávku
C10 483286002908 Gasket Zadat poptávku
C11 483286008284 Rubber joint Zadat poptávku
C12 483286001436 Ring,rubber Zadat poptávku
C13 483286001437 Lockingmechn. Zadat poptávku
C14 483286001453 Nut Zadat poptávku
C15 483286001438 Nut M4 Zadat poptávku
C16 483286001439 Washer 5X10 Zadat poptávku
C17 483286000707 Rosette 16X30 INOX Zadat poptávku
C19 483286001441 Screw M 5X8 Zadat poptávku
C20 483286008362 Screw M4x8 Zadat poptávku
C21 483286009513 Screw M8X20 exagonal Zadat poptávku
C22 483286001442 Fastener elastic Zadat poptávku
C23 483286001443 Nut Zadat poptávku
D01 483286001671 Ball Joint SAKB 12 F Zadat poptávku
D02 483286001672 Ball Joint SIKB 12 F Zadat poptávku
D03 483286001487 Spring D10 Zadat poptávku
D04 483286001488 Tie rod middle cpl. Zadat poptávku
D05 483286001673 Tie rod extern cpl. Zadat poptávku
D06 483286001674 Plate cpl. Zadat poptávku
D07 483286008388 Counternut M12 Zadat poptávku
D08 483286008391 Nut M12 Zadat poptávku
D09 483286008427 Screw M6x10 Zadat poptávku
E03 483286001171 Fastener Rubber Zadat poptávku
E04 483286001363 Cutter Rubber below Zadat poptávku
E05 483286001364 Cutter Rubber Side Zadat poptávku
E07 483286001227 Side panel lower Zadat poptávku
E08 483286001224 Side panel right Zadat poptávku
E09 483286001225 Side panel left Zadat poptávku
E10 483286008247 Button press Emergency red Zadat poptávku
E11 483286008248 Switch Zadat poptávku
E12 483286001228 Batten Rubber Zadat poptávku
E13 483286009107 Keyboard IM 6 Zadat poptávku
E14 483286008264 Disc Emergency Zadat poptávku
E15 483286000677 Screw M4 Zadat poptávku
E17 483286008293 Rosette 6x18 Zadat poptávku
E18 483286001064 Rosette 4X9 Zadat poptávku
E20 483286001229 Screw M6X16 exagonal Zadat poptávku
F03 483286001468 Holder Unit Zadat poptávku
F04 483286001473 Cover Zadat poptávku
F05 483286001472 Housing left Zadat poptávku
F06 483286001471 Unit control Zadat poptávku
F07 483286000684 Spacer Zadat poptávku
F08 483286008358 Rosette 6x12 Zadat poptávku
G01 483286001454 Holder Zadat poptávku
G02 483286000604 Coupler Zadat poptávku
G03 483286001444 Housing right Zadat poptávku
G04 483286001445 Pipe 3/4 L=200 Zadat poptávku
G10 483286001446 Screw M 8X30 Zadat poptávku
G11 483286001447 Tube finale Zadat poptávku
H01 483286001696 Side panel right Zadat poptávku
H02 483286000639 Handle black Zadat poptávku
I01 483286001695 Side panel left Zadat poptávku
J01 483286001375 Motor S160IN270.30 Zadat poptávku
J02 483286001376 Support motor Zadat poptávku
J05 483286008541 Screw M12x50 hexa. Zadat poptávku
K01 483286001371 Bearing,ball NU 2226 Zadat poptávku
K02 483286001372 Bearing,ball NUP 2220 Zadat poptávku
K03 483286001373 Hub Zadat poptávku
K04 483286001374 Flange below Zadat poptávku
K05 483286008466 Ring,adjusting O-Ring Zadat poptávku
K06 483286001426 Seal 130/160/12 Zadat poptávku
K07 483286001427 Seal 160/190/15 Zadat poptávku
K08 483286001377 Flange front Zadat poptávku
K09 483286008471 Pin threaded OMR 8X1,25 Zadat poptávku
K10 483286008472 Rosette 8X16 Zadat poptávku
K12 483286008473 Screw hexa.M 8X30 Zadat poptávku
M01 483286001269 rukojeť 5 421 Kč
M02 483286001271 kontramatice rukojeť 1 994 Kč
M03 483286001272 Nut f. Handle Zadat poptávku
M04 483286001273 Window Zadat poptávku
M05 483286001274 Seal Zadat poptávku
M06 483286001275 Silicon Ring Zadat poptávku
M07 483286001276 Hinge Window Zadat poptávku
M08 483286001277 Ring Door glass cpl. Zadat poptávku
M09 483286001278 Device,locking Zadat poptávku
M10 483286001803 Door handle Zadat poptávku
M11 483286001281 kroužek závitový 1 607 Kč
M12 483286001282 Door glass Zadat poptávku
M13 483286008289 Nut M8 Zadat poptávku
M15 483286001283 Screw M6X20 Zadat poptávku
N01 483286001284 Block Door Zadat poptávku
N02 483286001368 Locking lever Door Zadat poptávku
N03 483286001804 Coil Door Opener Zadat poptávku
N04 483286001289 Microswitch Zadat poptávku
N05 483286001288 Cover hinge Zadat poptávku
N06 483286001285 Spring,compres. Zadat poptávku
N07 483286001286 Dowel Zadat poptávku
N08 483286001287 Ring circlip Zadat poptávku
N09 483286001425 Screw,selftap 3,5X9,5 Zadat poptávku
N10 483286008361 Screw M4x6 Zadat poptávku
O01 483286001448 Tube bend 3/4 ";Rohrbogen 3/4 "" Zadat poptávku
O09 483286001459 Valve magnet Servo controled Zadat poptávku
O10 483286008326 Valve magnet 3/4 240V" Zadat poptávku
O11 483286001461 Valve magnet one way 3/4";Magnetventil Einwege 3/4"" Zadat poptávku
P01 483286001379 Holder Microswitch Zadat poptávku
P02 483286001693 Microswitch Zadat poptávku
P03 483286008402 Fastener Zadat poptávku
P04 483286008403 Screw Inbus M5x35 Zadat poptávku
Q01 483286001378 Holder Timer Zadat poptávku
Q02 483286008475 Distance sleeve Zadat poptávku
Q03 483286008249 Control board IM6 Zadat poptávku
Q04 483286008476 elektronika 12 632 Kč
Q05 483286008477 Nut M3 Zadat poptávku
R01 483286001474 Cabinet Zadat poptávku
R02 483286001018 Connector 9 way Zadat poptávku
R03 483286009735 Connection 12 way Zadat poptávku
R04 483286000932 Contact A30-30-01 230V-50-60Hz Zadat poptávku
R05 483286008311 Pressure piece plastic Zadat poptávku
R06 483286001475 Pressure piece plastic Zadat poptávku
R07 483286001476 Nut f. Pressure piece Zadat poptávku
R08 483286001477 Nut f. Pressure piece Zadat poptávku
R09 483286001478 Transformer I16 F5 G1E Zadat poptávku
R10 483286010449 Contactor Inverter Zadat poptávku
R11 483286001481 Side panel Zadat poptávku
R13 483286008572 Rosette 6x12 Zadat poptávku
R14 483286001482 Screw M 6X16 Zadat poptávku
S01 483286001483 Holder Zadat poptávku
S02 483286008309 Fuse Glass 5x20 1A Zadat poptávku
S04 483286000933 Screwed joint Zadat poptávku
S05 483286000934 Nut f. Screwed joint Zadat poptávku
S07 483286008313 Holder fuse Zadat poptávku
S08 483286008411 Switch OT25 Zadat poptávku
S09 483286001484 Switch QT 45 Zadat poptávku
S11 483286000937 Nut M6 Zadat poptávku
S13 483286008363 Screw socket M6x25 Zadat poptávku

Poptat náhradní díl můžete také e-mailem zaslaným na objednavkynd@apservispraha.cz.

Zadejte kontaktní údaje
Tato otázka slouží k ověření, zda nejste spamovací robot.


* Vyplnění položek označených hvězdičkou je povinné.


Potřebujete poradit?

Rádi zodpovíme veškeré vaše dotazy k nákupu či produktům.

Infolinka  840 110 122

kontaktní formulář

info@servis-whirlpool.cz

Objednejte servis spotřebiče online

V případě potíží se spotřebiči Whirlpool a Bauknecht vás spojíme se servisem.

Jsme oficiálním gestorem záručního i pozáručního servisu.