WHIRLPOOL AGB 253/WP LM

EAN kód: 851225301000

Schémata spotřebiče

Č. EAN kód Název náhradního dílu Cena Objednávka
A01 483286001717 Side panel cpl. Zadat poptávku
A02 483286001718 Side panel Detergent disp. cpl. Zadat poptávku
A03 483286001719 Cabinet Group cpl. Zadat poptávku
A04 483286001723 Housing Group Zadat poptávku
A05 483286001724 Column behind cpl. Zadat poptávku
A06 483286001725 Column behind cpl. Zadat poptávku
A07 483286001156 Detergent disp. cpl. Zadat poptávku
A08 483286008235 Tube,discharg. Zadat poptávku
A09 483286001148 Shock absorber cpl. Zadat poptávku
A10 483286001726 Cover front Zadat poptávku
A11 483286001727 Cover behind Zadat poptávku
A12 483286001728 Wash unit Zadat poptávku
A13 483286001729 Spout Zadat poptávku
A14 483286001731 Rear panel upper Zadat poptávku
A15 483286001732 Rear panel middle Zadat poptávku
A16 483286001733 Rear panel lower Zadat poptávku
A17 483286008255 Hose rubber ø 13mm Zadat poptávku
A18 483286001167 Shock absorber Zadat poptávku
A19 483286001168 Tube bend Zadat poptávku
A20 483286001169 Swell pipe steam Zadat poptávku
A21 483286008564 Screw M8 Zadat poptávku
A22 483286008387 Counternut M10 Zadat poptávku
A23 483286001152 Clamp fixation 18-28 Zadat poptávku
A24 483286008392 Clamp fixation 68-85 Zadat poptávku
A26 483286008293 Rosette 6x18 Zadat poptávku
A27 483286001153 Screw M8XDM10X50 Zadat poptávku
A28 483286008297 Screw hexa.M6x20 Zadat poptávku
A29 483286000837 Screw M6X40 Zadat poptávku
A30 483286001154 Screw M10XDM12X30 Zadat poptávku
A31 483286001734 Bellows Zadat poptávku
B01 483286001382 Soap dispenser Zadat poptávku
B02 483286001383 Nozzle Dispenser Zadat poptávku
B03 483286001428 Locking lever Carafe Zadat poptávku
B04 483286001429 Holder Carafe Zadat poptávku
B05 483286001431 Pin Zadat poptávku
B06 483286001432 Cover Zadat poptávku
B07 483286001434 Carafe Zadat poptávku
B08 483286001735 Hinge Zadat poptávku
B09 483286001738 Seal Rubber 3/4 Zadat poptávku
B10 483286001739 Washer Rubber Zadat poptávku
B11 483286001741 Latch Zadat poptávku
B12 483286001742 Handle mod. B8-63-3 Zadat poptávku
B13 483286001743 Screw M 5X25 Zadat poptávku
B14 483286000677 Screw M4 Zadat poptávku
B15 483286001453 Nut Zadat poptávku
B16 483286001438 Nut M4 Zadat poptávku
B17 483286008641 Bolt M5 Zadat poptávku
B18 483286008477 Nut M3 Zadat poptávku
B19 483286000707 Rosette 16X30 INOX Zadat poptávku
B20 483286001064 Rosette 4X9 Zadat poptávku
B21 483286008376 Screw cylind. M4x10 Zadat poptávku
B22 483286001744 Screw M 3X8 Zadat poptávku
B23 483286008362 Screw M4x8 Zadat poptávku
B24 483286009513 Screw M8X20 exagonal Zadat poptávku
B25 483286001443 Nut Zadat poptávku
C01 483286001745 Upper, front Rubber Zadat poptávku
C02 483286001746 Front panel right, Rubber Zadat poptávku
C03 483286001747 Front panel lower, Rubber Zadat poptávku
C04 483286001748 Front panel left, Rubber Zadat poptávku
C05 483286001749 Microswitch Group Zadat poptávku
C06 483286001417 Control board Group Zadat poptávku
C07 483286001751 Side panel lower Zadat poptávku
C08 483286001752 Side panel upper Zadat poptávku
C09 483286001753 Column left Zadat poptávku
C10 483286001754 Column right Zadat poptávku
C11 483286001755 Fastener upper, Rubber Zadat poptávku
C12 483286001756 Fastener below, Rubber Zadat poptávku
C13 483286001757 Fastener Side, Rubber Zadat poptávku
C14 483286008247 Button press Emergency red Zadat poptávku
C15 483286008248 Switch Zadat poptávku
C16 483286008261 Keyboard Zadat poptávku
C17 483286008264 Disc Emergency Zadat poptávku
C22 483286008363 Screw socket M6x25 Zadat poptávku
D01 483286001378 Holder Timer Zadat poptávku
D02 483286008475 Distance sleeve Zadat poptávku
D03 483286008249 Control board IM6 Zadat poptávku
D04 483286008476 elektronika 12 632 Kč
E01 483286001758 Holder Microswitch Zadat poptávku
E02 483286008399 Microswitch Zadat poptávku
E03 483286008402 Fastener Zadat poptávku
E03 483286008508 Screw hexa.cylindr. M5X30 Zadat poptávku
F01 483286001764 Transformer Zadat poptávku
F02 483286001467 Switch Group cpl. Zadat poptávku
F03 483286001468 Holder Unit Zadat poptávku
F04 483286001473 Cover Zadat poptávku
F05 483286001765 Column back Zadat poptávku
F06 483286001471 Unit control Zadat poptávku
F07 483286000684 Spacer Zadat poptávku
F09 483286008358 Rosette 6x12 Zadat poptávku
F11 483286008572 Rosette 6x12 Zadat poptávku
F12 483286000686 Screw M3X20 INOX Zadat poptávku
G01 483286001474 Cabinet Zadat poptávku
G02 483286009735 Connection 12 way Zadat poptávku
G03 483286001766 Contactor A26-30-01 230V Zadat poptávku
G04 483286008311 Pressure piece plastic Zadat poptávku
G05 483286008312 Nut plastic Zadat poptávku
G06 483286010446 Contactor Inverter Zadat poptávku
G07 483286001481 Side panel Zadat poptávku
G08 483286008315 Counternut self-blocked Zadat poptávku
G10 483286001482 Screw M 6X16 Zadat poptávku
H01 483286001483 Holder Zadat poptávku
H02 483286008309 Fuse Glass 5x20 1A Zadat poptávku
H04 483286000933 Screwed joint Zadat poptávku
H06 483286000934 Nut f. Screwed joint Zadat poptávku
H07 483286008313 Holder fuse Zadat poptávku
H08 483286001484 Switch QT 45 Zadat poptávku
H09 483286008412 Switch,toggle OHY 2RJ Zadat poptávku
H10 483286000937 Nut M6 Zadat poptávku
I01 483286009546 Lever 46 mm Zadat poptávku
I02 483286001767 Side panel Zadat poptávku
I03 483286009608 Rotary locking Zadat poptávku
I04 483286000639 Handle black Zadat poptávku
I05 483286009524 Screw cylindric cross M5X8 Zadat poptávku
J02 483286001768 Side panel Zadat poptávku
K01 483286001454 Holder Zadat poptávku
K02 483286001769 Column right Zadat poptávku
K06 483286008294 Rosette 8x16 Zadat poptávku
K07 483286001446 Screw M 8X30 Zadat poptávku
K08 483286008299 Screw hexa.cylind. M6x16 Zadat poptávku
K09 483286008316 Pipe,exhaust and breather pie Zadat poptávku
L01 483286001771 Bow 90 M/F 3/4 Inch Zadat poptávku
L02 483286001449 Screwed joint 1 1/2 ";Verschraubung 1 1/2 "" Zadat poptávku
L09 483286001773 Valve magnet 1 1/2 Inch Zadat poptávku
L10 483286008326 Valve magnet 3/4 240V" Zadat poptávku
L12 483286008635 Valve magnet 3/4 ";Magnetventil 3/4 "" Zadat poptávku
M01 483286001671 Ball Joint SAKB 12 F Zadat poptávku
M02 483286001672 Ball Joint SIKB 12 F Zadat poptávku
M03 483286001487 Spring D10 Zadat poptávku
M04 483286001488 Tie rod middle cpl. Zadat poptávku
M05 483286001673 Tie rod extern cpl. Zadat poptávku
M06 483286001674 Plate cpl. Zadat poptávku
M07 483286008388 Counternut M12 Zadat poptávku
M08 483286008391 Nut M12 Zadat poptávku
M09 483286008427 Screw M6x10 Zadat poptávku
N01 483286001232 Ribbon,stranded 2X40 Zadat poptávku
N02 483286001235 Kit Block Door Zadat poptávku
N03 483286001234 Window cpl. Zadat poptávku
N04 483286001774 Container Group Zadat poptávku
N05 483286001775 Motor Group Zadat poptávku
N06 483286001236 Fitting 3/4 ";Anschluss 3/4 "" Zadat poptávku
N08 483286001238 Stopper 1/2 ";Stopfen 1/2 "" Zadat poptávku
N10 483286001776 Bushing DM 38 Zadat poptávku
N11 483286001777 Pulley SPA112X2 Zadat poptávku
N12 483286001778 Pulley SPA 450X2 Zadat poptávku
N13 483286001245 Pedestal Window Zadat poptávku
N14 483286001365 Nut f. Handle Zadat poptávku
N15 483286001779 Clamp fixation Zadat poptávku
N16 483286001781 Wash unit Zadat poptávku
N17 483286001782 Cover plate Zadat poptávku
N18 483286001789 Holder Microswitch Zadat poptávku
N19 483286001791 Holder Inlet valve Zadat poptávku
N20 483286001251 Valve Zadat poptávku
N21 483286008518 Heating element 4000W 220V Zadat poptávku
N22 483286001792 Sensor temper. Zadat poptávku
N23 483286001793 Ring Holder upper Zadat poptávku
N24 483286001794 Ring Holder lower Zadat poptávku
N25 483286008454 Nut,coupling ø 6 Zadat poptávku
N26 483286001795 Nozzle steam Zadat poptávku
N27 483286001254 Seal Zadat poptávku
N28 483286001796 Tube 45 MM Zadat poptávku
N29 483286008537 Belt AX91 Zadat poptávku
N30 483286008457 Nozzle For Valve Zadat poptávku
N31 483286008285 Steam hose Zadat poptávku
N32 483286001256 Spout Zadat poptávku
N34 483286001367 Blocking M 30 Zadat poptávku
N35 483286001797 Blocking M 30 Zadat poptávku
N36 483286001259 Nut M10 Zadat poptávku
N39 483286001257 Nut M20 Zadat poptávku
N40 483286001798 Screw M30 Zadat poptávku
N41 483286001258 Clamp fixation 26-38 Zadat poptávku
N43 483286001421 Dowel M10X25 Zadat poptávku
N44 483286001265 Gib 18X11X4 Zadat poptávku
N47 483286001799 Washer,toothed 6 Zadat poptávku
N48 483286001263 Disc 20X60 Zadat poptávku
N49 483286009508 Washer 10X20 INOX UNI 6592 Zadat poptávku
N51 483286008395 Rosette 12x24 Zadat poptávku
N52 483286008296 Rosette 20x37 Zadat poptávku
N53 483286001801 Rosette 30X56 Zadat poptávku
N54 483286001422 Screw M 5X12 Zadat poptávku
N55 483286001423 Screw M 6X14 Zadat poptávku
N56 483286000781 Screw cap. M8X20 Zadat poptávku
N58 483286001802 Screw M12X90 Zadat poptávku
N59 483286001424 Screw hexa. M 20X70 Zadat poptávku
O01 483286001269 rukojeť 5 421 Kč
O02 483286001271 kontramatice rukojeť 1 994 Kč
O03 483286001272 Nut f. Handle Zadat poptávku
O04 483286001273 Window Zadat poptávku
O05 483286001274 Seal Zadat poptávku
O06 483286001275 Silicon Ring Zadat poptávku
O07 483286001276 Hinge Window Zadat poptávku
O08 483286001277 Ring Door glass cpl. Zadat poptávku
O09 483286001278 Device,locking Zadat poptávku
O10 483286001803 Door handle Zadat poptávku
O11 483286001281 kroužek závitový 1 607 Kč
O12 483286001282 Door glass Zadat poptávku
O13 483286008289 Nut M8 Zadat poptávku
O15 483286001283 Screw M6X20 Zadat poptávku
P01 483286001284 Block Door Zadat poptávku
P02 483286001368 Locking lever Door Zadat poptávku
P03 483286001804 Coil Door Opener Zadat poptávku
P04 483286001289 Microswitch Zadat poptávku
P05 483286001288 Cover hinge Zadat poptávku
P06 483286001285 Spring,compres. Zadat poptávku
P07 483286001286 Dowel Zadat poptávku
P08 483286001287 Ring circlip Zadat poptávku
P09 483286001425 Screw,selftap 3,5X9,5 Zadat poptávku
P10 483286008361 Screw M4x6 Zadat poptávku
Q01 483286001805 Motor S132IN170.30 Zadat poptávku
Q02 483286001806 Support motor Zadat poptávku
Q05 483286008541 Screw M12x50 hexa. Zadat poptávku
R01 483286001231 Spacebar Zadat poptávku
R02 483286001243 Slide bearing cpl. Zadat poptávku
R03 483286001807 Drum cpl. Zadat poptávku
R04 483286001808 Tub Zadat poptávku
R05 483286001261 Washer,toothed 12 Zadat poptávku
R07 483286008607 Screw Hexa. 12x30 Zadat poptávku
S01 483286001371 Bearing,ball NU 2226 Zadat poptávku
S02 483286001372 Bearing,ball NUP 2220 Zadat poptávku
S03 483286001373 Hub Zadat poptávku
S04 483286001374 Flange below Zadat poptávku
S05 483286008466 Ring,adjusting O-Ring Zadat poptávku
S06 483286001426 Seal 130/160/12 Zadat poptávku
S07 483286001427 Seal 160/190/15 Zadat poptávku
S08 483286001377 Flange front Zadat poptávku
S09 483286008471 Pin threaded OMR 8X1,25 Zadat poptávku
S10 483286008472 Rosette 8X16 Zadat poptávku
S12 483286008473 Screw hexa.M 8X30 Zadat poptávku

Poptat náhradní díl můžete také e-mailem zaslaným na objednavkynd@apservispraha.cz.

Zadejte kontaktní údaje
Tato otázka slouží k ověření, zda nejste spamovací robot.


* Vyplnění položek označených hvězdičkou je povinné.


Potřebujete poradit?

Rádi zodpovíme veškeré vaše dotazy k nákupu či produktům.

Infolinka  840 110 122

kontaktní formulář

info@servis-whirlpool.cz

Objednejte servis spotřebiče online

V případě potíží se spotřebiči Whirlpool a Bauknecht vás spojíme se servisem.

Jsme oficiálním gestorem záručního i pozáručního servisu.