WHIRLPOOL AGB 655/DP

EAN kód: 851265515000

Schémata spotřebiče

Č. EAN kód Název náhradního dílu Cena Objednávka
A01 483286008907 Frame Zadat poptávku
A02 483286001384 Tank Zadat poptávku
A03 483286008859 Door Zadat poptávku
A04 483286008861 Magnet ,cover Zadat poptávku
A05 483286008118 Door catch Zadat poptávku
A06 483286008119 Nut catch Zadat poptávku
A07 483286008862 Handle Zadat poptávku
A08 483286008863 Foot ,rubber Zadat poptávku
A09 483286008121 Pin hinge Zadat poptávku
A10 483286008122 Hinge Zadat poptávku
A11 483286008864 Side panel ,right Zadat poptávku
A12 483286008865 Side panel ,left Zadat poptávku
A13 483286001385 Panel ,BACK Zadat poptávku
A14 483286008135 Nut Zadat poptávku
A15 483286001386 Cover plate Zadat poptávku
A16 483286008868 Plinth Zadat poptávku
A17 483286008131 tyč spojovací 523 Kč
A18 483286008133 Plate tie rod Zadat poptávku
A19 483286008134 Bolt Zadat poptávku
B02 483286001387 Boiler Zadat poptávku
B03 483286000124 Heating element Zadat poptávku
B04 483286008816 Dávkovač oplachu 1 634 Kč
B05 483286008149 Thermostat Zadat poptávku
B06 483286008153 Knob Zadat poptávku
B07 483286008871 Thermostat 0 - 90°C Zadat poptávku
B08 483286008151 Thermostat TANK Zadat poptávku
B09 483286008872 Gasket Zadat poptávku
B10 483286008873 Nut 1¼'' Zadat poptávku
B11 483286008874 Bearing ,el. valve Zadat poptávku
B12 483286008875 Terminal Board Zadat poptávku
B12 483286008876 Power cable Zadat poptávku
B13 483286008141 Valve ,electric Zadat poptávku
B14 483286008163 Tube bend inlet Zadat poptávku
B15 483286000992 Pipette Zadat poptávku
B16 483286008167 Hose rubber Zadat poptávku
B17 483286008156 Strap 13 - 20mm Zadat poptávku
B18 483286008147 Strap Zadat poptávku
B19 483286000991 Funnel ,rinse pump Zadat poptávku
B20 483286000485 Inlet ,ELBOW Zadat poptávku
B21 483286000989 Pump Zadat poptávku
B22 483286008919 Grommet Zadat poptávku
B23 483286008798 Hose ,pressostat Zadat poptávku
B24 483286008818 Pipe 4x7 Zadat poptávku
B25 483286008138 Screw M8x12 Zadat poptávku
B26 483286008137 O-Ring Zadat poptávku
B27 483286008937 Support ,thermostat Zadat poptávku
B28 483286001388 Fitting Zadat poptávku
B29 483286001389 Nut Zadat poptávku
B30 483286000127 Pump Zadat poptávku
B31 483286000128 Hose draining Ø 19 90° 2000 PS + CURVA Zadat poptávku
B32 483286000131 Inlet ,ELBOW Zadat poptávku
B33 483286000502 tryska 828 Kč
B34 483286003391 Filter, weight det./brill. Zadat poptávku
B35 483286000996 Pipe Zadat poptávku
B36 483286008155 Hose Zadat poptávku
B37 483286000995 cerpadlo 3 252 Kč
C01 483286001391 Heating element 2000 W Zadat poptávku
C02 483286008878 Čerpadlo 4 327 Kč
C03 483286000142 Outlet elbow Zadat poptávku
C05 483286008374 Nut 3/8 inch Zadat poptávku
C06 483286008881 Pipe Zadat poptávku
C07 483286008882 Inlet Zadat poptávku
C08 483286008171 Clamp 38-50mmm Zadat poptávku
C09 483286008162 Gasket Zadat poptávku
C10 483286008161 Airtrap Zadat poptávku
C13 483286008166 T-adapter Zadat poptávku
C14 483286008884 Stopper Zadat poptávku
C15 483286008885 Reductor Zadat poptávku
C16 483286008811 Pipe ,fitting Zadat poptávku
C17 483286008886 Pipe ,outlet upper Zadat poptávku
C18 483286001208 Hub ,UPPER Zadat poptávku
C19 483286008887 Pin ,rinse Zadat poptávku
C20 483286008888 Tube bend 1¼'' Zadat poptávku
C21 483286008173 O-Ring Zadat poptávku
C22 483286008172 Nut 1";Mutter 1"" Zadat poptávku
C24 483286000143 Filter Zadat poptávku
C25 483286008806 Hub ,washing/rinse Zadat poptávku
C26 483286008807 Guide Zadat poptávku
C27 483286008956 Flange Zadat poptávku
C28 483286008892 Screw Zadat poptávku
C29 483286008893 Nut 13/4" Zadat poptávku
C30 483286008783 Clamp 44-56mm Zadat poptávku
C31 483286008809 Washer Zadat poptávku
C32 483286008895 Cover ,Tube bend Zadat poptávku
C33 483286008176 Nut ring Zadat poptávku
C34 483286008894 Tube bend Zadat poptávku
C35 483286008897 Gasket Zadat poptávku
C36 483286008974 Screw Zadat poptávku
C37 483286008757 Washer Zadat poptávku
C38 483286008902 Gasket Zadat poptávku
C39 483286008903 Nut M10 Zadat poptávku
D01 483286008189 Hub Zadat poptávku
D02 483286008828 Wash arm Zadat poptávku
D03 483286008179 naboj 731 Kč
D04 483286008192 Hub Zadat poptávku
D05 483286008418 Rinsing jet Zadat poptávku
D06 483286008317 Screw M4 X 8 Zadat poptávku
D07 483286008318 O-RING3 431 Kč
D08 483286008322 Tailpiece rinse arm Zadat poptávku
D09 483286008323 sroub 624 Kč
D10 483286008829 Rinse arm ,right Zadat poptávku
D11 483286008831 Rinse arm ,left Zadat poptávku
D12 483286008324 O-Ring Zadat poptávku
D13 483286008904 WASH ARM Zadat poptávku
D14 483286008833 Rinse arm ,cpl. Zadat poptávku
D15 483286008834 Plug Zadat poptávku
D16 483286008835 O-Ring Zadat poptávku
E01 483286001405 Tank ,BREAK Zadat poptávku
E02 483286001392 Cover Zadat poptávku
E04 483286001393 Gasket Zadat poptávku
E05 483286001394 Pipe ,fitting Zadat poptávku
E06 483286001395 Cover Zadat poptávku
E10 483286001396 Fitting Zadat poptávku
E13 483286001403 Guard ,spray Zadat poptávku
E15 483286001404 Funnel Zadat poptávku
E17 483286001397 Spring Zadat poptávku
F01 483286001398 Plate Zadat poptávku
F02 483286000471 Panel PRINTED Zadat poptávku
F03 483286008331 Lamp control Zadat poptávku
F04 483286008333 světlo 518 Kč
F05 483286008921 Button Zadat poptávku
F06 483286008922 pouzdro tlacitka 673 Kč
F07 483286008908 Switch Zadat poptávku
F08 483286001399 Sensor Zadat poptávku
F09 483286008909 Sensor Zadat poptávku
F10 483286008334 Pressostat Zadat poptávku
F11 483286001401 Terminal Board Zadat poptávku
F12 483286001402 Terminal Board Zadat poptávku
F13 483286008913 Terminal Board Zadat poptávku
F14 483286008914 Filter ,noise Zadat poptávku
F15 483286008915 Relay Zadat poptávku
F16 483286008916 Timer ,cycle Zadat poptávku
F17 483286008917 spinac 552 Kč
F18 483286008918 SPINAC 895 Kč
F20 483286003664 Timer electronic Zadat poptávku

Poptat náhradní díl můžete také e-mailem zaslaným na objednavkynd@apservispraha.cz.

Zadejte kontaktní údaje
Tato otázka slouží k ověření, zda nejste spamovací robot.


* Vyplnění položek označených hvězdičkou je povinné.


Potřebujete poradit?

Rádi zodpovíme veškeré vaše dotazy k nákupu či produktům.

Infolinka  840 110 122

kontaktní formulář

info@servis-whirlpool.cz

Objednejte servis spotřebiče online

V případě potíží se spotřebiči Whirlpool a Bauknecht vás spojíme se servisem.

Jsme oficiálním gestorem záručního i pozáručního servisu.