Profesionální myčka WHIRLPOOL AGB644/DP

EAN kód: 851264415000

Schémata spotřebiče

Č. EAN kód Název náhradního dílu Cena Objednávka
A01 483286001198 Cabinet Zadat poptávku
A02 483286008087 Foot Zadat poptávku
A03 482000013878 Door Zadat poptávku
A04 483286008861 Magnet ,cover Zadat poptávku
A05 483286008118 Door catch Zadat poptávku
A06 483286008119 Nut catch Zadat poptávku
A07 483286008121 Pin hinge Zadat poptávku
A08 483286008122 Hinge Zadat poptávku
A09 482000013879 Panel side right Zadat poptávku
A10 482000013880 Panel side left Zadat poptávku
A11 482000013881 Panel top Zadat poptávku
A12 482000013882 Rear panel Zadat poptávku
A13 482000013883 Front panel Zadat poptávku
A14 482000013884 Handle Zadat poptávku
A15 482000013885 Profile ornam. Zadat poptávku
B01 483286000483 Boiler Zadat poptávku
B02 483286008137 O-Ring Zadat poptávku
B03 483286008138 Screw M8x12 Zadat poptávku
B04 483286001205 Heating element Zadat poptávku
B05 483286000125 Valve ,ELECTRIC Zadat poptávku
B06 483286008757 Washer Zadat poptávku
B07 483286008937 Support ,thermostat Zadat poptávku
B08 483286008416 Screwed joint cable Zadat poptávku
B09 483286008414 OVER FLOW SPC Zadat poptávku
B10 483286008144 Drainpipe Zadat poptávku
B11 483286008145 O-Ring Zadat poptávku
B12 483286008146 Nut ,RING Zadat poptávku
B13 483286008147 Strap Zadat poptávku
B14 483286008798 Hose ,pressostat Zadat poptávku
B15 483286008149 Thermostat Zadat poptávku
B16 483286008151 Thermostat TANK Zadat poptávku
B17 483286008871 Thermostat 0 - 90°C Zadat poptávku
B18 483286008153 Knob Zadat poptávku
B19 483286008142 topení 1 433 Kč
B20 483286008155 Hose Zadat poptávku
B21 483286008156 Strap 13 - 20mm Zadat poptávku
B22 483286008816 Dávkovač oplachu 1 634 Kč
B23 483286008903 Nut M10 Zadat poptávku
B24 483286008902 Gasket Zadat poptávku
B25 483286008974 Screw Zadat poptávku
B26 482000013886 Chamber air Zadat poptávku
B27 482000005013 Gasket M12 TR. ARIA Zadat poptávku
B28 482000013887 Nut M12 Zadat poptávku
B29 483286008163 Tube bend inlet Zadat poptávku
B30 483286008165 Hose draining Zadat poptávku
B32 483286008167 Hose rubber Zadat poptávku
B33 483286008873 Nut 1¼'' Zadat poptávku
B34 483286008872 Gasket Zadat poptávku
C01 483286008976 Čerpadlo oběhové 3 078 Kč
C02 483286008169 Tube bend Zadat poptávku
C04 483286008171 Clamp 38-50mmm Zadat poptávku
C05 483286008172 Nut 1";Mutter 1"" Zadat poptávku
C07 483286008174 Fastener Zadat poptávku
C08 483286001206 Filter Zadat poptávku
C09 483286008176 Nut ring Zadat poptávku
C10 483286008978 OUTLET ELBOW Zadat poptávku
C11 483286008177 Hose rubber 10x17mm Zadat poptávku
C13 483286001207 OUTLET ELBOW Zadat poptávku
C14 483286001208 Hub ,UPPER Zadat poptávku
C15 483286001209 Gasket Zadat poptávku
C16 483286001211 Flange Zadat poptávku
C17 483286008826 Screw M6x10 Zadat poptávku
C18 483286008183 natrubek 731 Kč
C19 483286008378 Washer Zadat poptávku
C20 483286008982 Hub ,inferior Zadat poptávku
C21 483286008185 Gasket Zadat poptávku
C22 483286008166 T-adapter Zadat poptávku
C23 483286001414 Support ,pump Zadat poptávku
C24 482000013888 Clamp hose D 11-17mm Zadat poptávku
D01 483286008189 Hub Zadat poptávku
D02 483286008983 Rinse arm Zadat poptávku
D03 482000012779 Pin Zadat poptávku
D04 483286008323 sroub 624 Kč
D05 483286008986 Rinse arm ,cpl. Zadat poptávku
D06 482000013889 Spray arm Zadat poptávku
D07 483286008834 Plug Zadat poptávku
D08 483286008835 O-Ring Zadat poptávku
E01 482000013890 Panel control Zadat poptávku
E02 482000013891 Insert panel Zadat poptávku
E03 483286008331 Lamp control Zadat poptávku
E04 483286008333 světlo 518 Kč
E05 482000013892 Button Zadat poptávku
E06 482000013893 Frame switch Zadat poptávku
E07 482000013894 Main switch Zadat poptávku
E08 482000005021 Switch pushbut. Zadat poptávku
E09 482000005015 Contact reed magnetic Zadat poptávku
E10 483286008335 Terminal Board Zadat poptávku
E11 483286003286 modul 2 299 Kč
E12 483286008334 Pressostat Zadat poptávku
E13 483286011317 Holder fuse Zadat poptávku
E14 483286011316 Fuse Zadat poptávku
E15 483286011341 Connect.cable Zadat poptávku
E16 483286001698 Boiler Zadat poptávku

Poptat náhradní díl můžete také e-mailem zaslaným na objednavkynd@apservispraha.cz.

Zadejte kontaktní údaje
Tato otázka slouží k ověření, zda nejste spamovací robot.


* Vyplnění položek označených hvězdičkou je povinné.


Potřebujete poradit?

Rádi zodpovíme veškeré vaše dotazy k nákupu či produktům.

Infolinka  840 110 122

kontaktní formulář

info@servis-whirlpool.cz

Objednejte servis spotřebiče online

V případě potíží se spotřebiči Whirlpool a Bauknecht vás spojíme se servisem.

Jsme oficiálním gestorem záručního i pozáručního servisu.