WHIRLPOOL AGB652/WP

EAN kód: 851265201002

Schémata spotřebiče

Č. EAN kód Název náhradního dílu Cena Objednávka
A01 483286011295 Frame kickplate Zadat poptávku
A02 483286011328 Tub Zadat poptávku
A03 483286011067 Door Zadat poptávku
A04 483286008861 Magnet ,cover Zadat poptávku
A05 483286008118 Door catch Zadat poptávku
A06 483286008119 Nut catch Zadat poptávku
A07 483286011296 Fastener Rubber leg Zadat poptávku
A08 483286008121 Pin hinge Zadat poptávku
A09 483286008122 Hinge Zadat poptávku
A10 483286011297 Panel side , right Zadat poptávku
A11 483286011298 Panel side , left Zadat poptávku
A12 483286011299 Panel rear Zadat poptávku
A13 483286008135 Nut Zadat poptávku
A14 483286011071 Panel top Zadat poptávku
A15 483286011301 Panel front Zadat poptávku
A16 483286011302 Tie rod, door Zadat poptávku
A17 483286008133 Plate tie rod Zadat poptávku
A18 483286008134 Bolt Zadat poptávku
B01 483286000136 Water softener 2 691 Kč
B02 483286008167 Hose rubber Zadat poptávku
B03 483286008156 Strap 13 - 20mm Zadat poptávku
B04 483286011303 T-adapter Zadat poptávku
B05 483286011294 Thermostat Zadat poptávku
B06 483286000986 Support Zadat poptávku
B07 483286003259 Bracket ,thermostat Zadat poptávku
B08 483286008816 Dávkovač oplachu 1 634 Kč
B09 483286000125 Valve ,ELECTRIC Zadat poptávku
B10 483286001706 Cable holder Zadat poptávku
B11 483286008163 Tube bend inlet Zadat poptávku
B12 483286008155 Hose Zadat poptávku
B13 483286008871 Thermostat 0 - 90°C Zadat poptávku
B14 483286008153 Knob Zadat poptávku
B15 483286011292 Thermostat Zadat poptávku
B16 483286008798 Hose ,pressostat Zadat poptávku
B17 483286000124 Heating element Zadat poptávku
B18 483286011304 Boiler Zadat poptávku
B19 483286008139 O-Ring Zadat poptávku
B20 483286008137 O-Ring Zadat poptávku
B21 483286008138 Screw M8x12 Zadat poptávku
B22 483286001763 Čerpadlo 1 634 Kč
B23 483286011318 Support motor Zadat poptávku
B24 483286008147 Strap Zadat poptávku
B25 483286000128 Hose draining Ø 19 90° 2000 PS + CURVA Zadat poptávku
B26 483286000129 Clamp Zadat poptávku
B27 483286011319 Hose inlet for drain pump Zadat poptávku
B28 483286011362 Lid Zadat poptávku
B29 483286000134 Nut Zadat poptávku
B30 483286000135 Gasket Zadat poptávku
B31 483286000132 Container ,SALT Zadat poptávku
B32 483286000137 Bracket Zadat poptávku
C01 483286001391 Heating element 2000 W Zadat poptávku
C02 483286008878 Čerpadlo 4 327 Kč
C03 483286000142 Outlet elbow Zadat poptávku
C05 483286008873 Nut 1¼'' Zadat poptávku
C06 483286008881 Pipe Zadat poptávku
C07 483286003278 Inlet ,ELBOW Zadat poptávku
C08 483286008171 Clamp 38-50mmm Zadat poptávku
C09 483286008886 Pipe ,outlet upper Zadat poptávku
C10 483286008162 Gasket Zadat poptávku
C11 483286008161 Airtrap Zadat poptávku
C14 483286008166 T-adapter Zadat poptávku
C15 483286008884 Stopper Zadat poptávku
C16 483286008855 Reductor Zadat poptávku
C17 483286008811 Pipe ,fitting Zadat poptávku
C18 483286008806 Hub ,washing/rinse Zadat poptávku
C19 483286008887 Pin ,rinse Zadat poptávku
C20 483286011321 Overflow pipe Zadat poptávku
C21 483286011322 Filter Zadat poptávku
C22 483286011323 Filter Zadat poptávku
C23 483286008889 Spacer Zadat poptávku
C24 483286008947 Screw Zadat poptávku
C25 483286008891 Hub ,upper Zadat poptávku
C26 483286008807 Guide Zadat poptávku
C27 483286008956 Flange Zadat poptávku
C28 483286008826 Screw M6x10 Zadat poptávku
C29 483286008948 Gasket Zadat poptávku
C31 483286008809 Washer Zadat poptávku
C32 483286011324 Water collector Zadat poptávku
C33 483286008974 Screw Zadat poptávku
C34 483286008757 Washer Zadat poptávku
C35 483286008902 Gasket Zadat poptávku
C36 483286008903 Nut M10 Zadat poptávku
D01 483286008189 Hub Zadat poptávku
D02 483286008828 Wash arm Zadat poptávku
D03 483286008179 naboj 731 Kč
D04 483286008192 Hub Zadat poptávku
D05 483286008418 Rinsing jet Zadat poptávku
D06 483286008317 Screw M4 X 8 Zadat poptávku
D07 483286008318 O-RING3 431 Kč
D08 483286008322 Tailpiece rinse arm Zadat poptávku
D09 483286008323 sroub 624 Kč
D10 483286008829 Rinse arm ,right Zadat poptávku
D11 483286008831 Rinse arm ,left Zadat poptávku
D12 483286008324 O-Ring Zadat poptávku
D13 483286008832 Wash arm,cpl. Zadat poptávku
D14 483286008833 Rinse arm ,cpl. Zadat poptávku
D15 483286008834 Plug Zadat poptávku
D16 483286008835 O-Ring Zadat poptávku
E01 483286011363 Control panel Zadat poptávku
E02 483286000145 Plate Zadat poptávku
E03 483286011307 Pilot lamp Zadat poptávku
E04 483286011308 Pilot lamp Zadat poptávku
E05 483286008921 Button Zadat poptávku
E06 483286008922 pouzdro tlacitka 673 Kč
E07 483286008908 Switch Zadat poptávku
E08 483286011309 Coil,reed relay Zadat poptávku
E09 483286008836 stykač 2 904 Kč
E10 483286008913 Terminal Board Zadat poptávku
E11 483286008841 Filter ,noise Zadat poptávku
E12 483286003286 modul 2 299 Kč
E13 483286011312 Button press , cycle Zadat poptávku
E14 483286008918 SPINAC 895 Kč
E15 483286011327 Presostat 35/17 Zadat poptávku
E16 483286011364 Cable harness Zadat poptávku
E17 483286008876 Power cable Zadat poptávku
E18 483286011315 Terminal strip Zadat poptávku
E19 483286011316 Fuse Zadat poptávku
E20 483286011317 Holder fuse Zadat poptávku

Poptat náhradní díl můžete také e-mailem zaslaným na objednavkynd@apservispraha.cz.

Zadejte kontaktní údaje
Tato otázka slouží k ověření, zda nejste spamovací robot.


* Vyplnění položek označených hvězdičkou je povinné.


Potřebujete poradit?

Rádi zodpovíme veškeré vaše dotazy k nákupu či produktům.

Infolinka  840 110 122

kontaktní formulář

info@servis-whirlpool.cz

Objednejte servis spotřebiče online

V případě potíží se spotřebiči Whirlpool a Bauknecht vás spojíme se servisem.

Jsme oficiálním gestorem záručního i pozáručního servisu.