Professional Fabric Care WHIRLPOOL ALA 025

EAN kód: 853202501000

Schémata spotřebiče

Č. EAN kód Název náhradního dílu Cena Objednávka
B1 483286008229 Soap dispenser cpl. Zadat poptávku
B2 483286001147 Hose ø 48X57 Zadat poptávku
B3 482000005091 Tube Zadat poptávku
B4 483286008393 Clamp fixation 50-70 Zadat poptávku
B5 483286000666 Screw M5X16 Zadat poptávku
B6 483286008188 Gasket Soap dispenser Zadat poptávku
C1 482000005092 Support Zadat poptávku
C2 483286008475 Distance sleeve Zadat poptávku
C3 482000005093 Unit control Zadat poptávku
D10 482000005095 Side panel Zadat poptávku
D11 482000005096 Support Zadat poptávku
D12 482000005097 Support Zadat poptávku
D13 482000005098 Bracket Zadat poptávku
D14 483286008247 Button press Emergency red Zadat poptávku
D16 482000005099 Gasket Zadat poptávku
D17 482000005100 Disc emergency Zadat poptávku
D4 482000005103 Front Zadat poptávku
D5 482000005104 Side panel Zadat poptávku
D6 482000005105 Plinth Zadat poptávku
D7 482000005106 Rear panel Zadat poptávku
D8 482000005107 Support Zadat poptávku
D9 482000005108 Support Zadat poptávku
E1 482000005109 Cover Zadat poptávku
E2 482000005110 Gasket Zadat poptávku
E3 483286008349 Screw cylinder M5x12 Zadat poptávku
E4 483286008344 Lid washpan Zadat poptávku
E5 482000005111 Bracket Zadat poptávku
F1 482000005112 Front panel Zadat poptávku
F10 482000005113 Screw Zadat poptávku
F11 482000005114 Screw Zadat poptávku
F2 482000005115 Card SD Zadat poptávku
F3 482000005116 Cap Zadat poptávku
F4 482000005117 Cable Zadat poptávku
F5 482000005118 Microprocessor Zadat poptávku
F6 482000005119 Support Zadat poptávku
F7 482000005120 Screw Zadat poptávku
F9 482000005121 Sticker Zadat poptávku
G1 482000005122 Support Zadat poptávku
G2 483286001693 Microswitch Zadat poptávku
G3 483286008402 Fastener Zadat poptávku
G4 483286008403 Screw Inbus M5x35 Zadat poptávku
H10 483286003568 Ring upper Zadat poptávku
H11 483286008244 Bellows Zadat poptávku
H12 482000005124 Bracket Zadat poptávku
H13 483286002863 Grommet cable Zadat poptávku
H14 483286001366 Tube Zadat poptávku
H15 483286008282 Belt SPAX 1750 Zadat poptávku
H16 483286008258 Rubber Tube dm19x26 45cm Zadat poptávku
H17 483286008287 Screw Hexagonal head M20x90 Zadat poptávku
H18 482000005125 Key Zadat poptávku
H19 483286008296 Rosette 20x37 Zadat poptávku
H2 483286008426 Motor XS-100LB 3,5KW Zadat poptávku
H20 483286008396 Tie rod with bush Zadat poptávku
H5 482000005129 Support Zadat poptávku
H7 483286008265 Bushing DM 60 Zadat poptávku
H8 483286008266 Pulley Zadat poptávku
H9 483286003344 Ring lower Zadat poptávku
I1 482000005131 Spring Zadat poptávku
I10 482000005132 Shock absorber Zadat poptávku
I11 482000005133 Shock absorber Zadat poptávku
I12 482000005134 Bellows Zadat poptávku
I14 482000005135 Screw Zadat poptávku
I15 483286008614 Adjust. foot Zadat poptávku
I2 482000005136 Bushing Zadat poptávku
I3 482000005137 Drain piece Zadat poptávku
I4 482000005139 Spacer Zadat poptávku
I5 482000005140 Bracket Zadat poptávku
I6 482000005142 Bracket Zadat poptávku
I7 482000005144 Drainpipe Zadat poptávku
I8 482000005146 Bushing Zadat poptávku
I9 482000005148 Valve Zadat poptávku
J10 483286008357 Door bellow black Zadat poptávku
J11 482000005152 Handle Zadat poptávku
J12 483286008315 Counternut self-blocked Zadat poptávku
J13 483286008564 Screw M8 Zadat poptávku
J14 483286008289 Nut M8 Zadat poptávku
J15 483286000779 Nut M5 Zadat poptávku
J16 483286008292 Nut M8x20 Cylindr. Zadat poptávku
J17 483286008358 Rosette 6x12 Zadat poptávku
J18 483286008359 Rosette 6x18 Zadat poptávku
J19 483286008294 Rosette 8x16 Zadat poptávku
J2 482000005155 Lockingmechn. Zadat poptávku
J20 483286001229 Screw M6X16 exagonal Zadat poptávku
J21 483286008363 Screw socket M6x25 Zadat poptávku
J22 483286008351 sklo dveří 4 840 Kč
J3 482000005156 Fastener Zadat poptávku
J4 482000005157 Hinge Zadat poptávku
J5 482000005158 Door frame Zadat poptávku
J8 482000005159 Spacer Zadat poptávku
J9 482000005160 Cap Zadat poptávku
K1 482000005161 Door lock Zadat poptávku
K2 482000005162 Bracket Zadat poptávku
K3 482000005163 Bracket Zadat poptávku
K4 482000005164 Sleeve Zadat poptávku
K5 482000005165 Can plug Zadat poptávku
K6 482000005166 Protector Zadat poptávku
K7 482000005167 Screw Zadat poptávku
K8 482000005168 Screw Zadat poptávku
K9 482000005169 Screw Zadat poptávku
L1 482000005170 Support Zadat poptávku
L3 483286008387 Counternut M10 Zadat poptávku
L4 483286008427 Screw M6x10 Zadat poptávku
L5 483286008394 Rosette 10x20 Zadat poptávku
L6 483286008428 Screw M10x35 Zadat poptávku
M2 483286008437 Ring,pressure Zadat poptávku
M3 482000005171 Drum Zadat poptávku
M4 482000005172 Drum outer Zadat poptávku
M5 483286008444 Gasket Tub Zadat poptávku
M6 483286003018 Ring,locking 80 Zadat poptávku
N1 483286008452 Can plug Zadat poptávku
N10 483286008285 Steam hose Zadat poptávku
N11 483286008459 Rosette 28x40x2 black Zadat poptávku
N2 482000005173 Ring Nut Zadat poptávku
N3 483286008503 Rear tub plate Zadat poptávku
N4 483286008279 Sensor temper. Zadat poptávku
N5 483286008454 Nut,coupling ø 6 Zadat poptávku
N6 483286008455 Screwed joint 1 1/4 ";Verschraubung 1 1/4 "" Zadat poptávku
N9 483286008458 Cleaner nozzle 1 1/4 ";Rohrstutzen 1 1/4 "" Zadat poptávku
O10 483286008511 Ring 100x130x10 Zadat poptávku
O11 483286008467 Ring circlip 85/110/12 Zadat poptávku
O12 483286003569 Seal Zadat poptávku
O13 483286008446 Clamp ring KM 14 Zadat poptávku
O14 483286008471 Pin threaded OMR 8X1,25 Zadat poptávku
O15 483286008472 Rosette 8X16 Zadat poptávku
O16 483286008473 Screw hexa.M 8X30 Zadat poptávku
O17 483286008447 Rosette MB 14 Zadat poptávku
O2 483286008462 Bearing,roll C22214E Zadat poptávku
O3 483286008505 Adapter cylinr. mod.2601-9-1/8 Zadat poptávku
O4 483286008465 Flange Zadat poptávku
O5 483286008441 Spacebar Zadat poptávku
O6 483286008509 Ring,protecting Zadat poptávku
O7 483286008512 Flange plate Zadat poptávku
O8 482000005174 Hub Zadat poptávku
O9 483286008507 O-Ring DM140X3 NBR Zadat poptávku
P10 482000005176 Interf.filter Zadat poptávku
P11 483286008311 Pressure piece plastic Zadat poptávku
P12 483286001476 Nut f. Pressure piece Zadat poptávku
P13 483286008313 Holder fuse Zadat poptávku
P15 483286008339 Valve magnet 1 way 90° 3/4";Magnetventil 1 Wege 90° 3/4"" Zadat poptávku
P17 483286008342 Valve magnet 1 way 3/4 230V" Zadat poptávku
P18 483286000684 Spacer Zadat poptávku
P19 483286001447 Tube finale Zadat poptávku
P3 482000005178 Connection TEE Zadat poptávku
P4 482000005179 Support Zadat poptávku
P5 482000005180 Support Zadat poptávku
P6 482000005181 Cover Zadat poptávku
P7 482000005182 Power supplier Zadat poptávku
P8 482000005183 Antenna Zadat poptávku
P9 482000005184 Fuse Zadat poptávku
Q1 482000005185 Box Zadat poptávku
Q2 483286009733 Connection 4 way Zadat poptávku
Q3 483286002919 Contactor Serie A8-30-01 Zadat poptávku
Q4 482000005186 Connector Zadat poptávku
Q5 483286009544 Cable clamp Zadat poptávku
Q6 482000005187 Contactor Inverter Zadat poptávku
Q7 483286008347 Nut M5 self-blocking Zadat poptávku
Q8 483286008433 Washer,spring 5x10 Zadat poptávku
Q9 483286000927 Screw M4X10 Zadat poptávku
R1 483286008413 Holder Zadat poptávku
R2 483286008617 Rectifier OT 16 steam Zadat poptávku
R3 483286008412 Switch,toggle OHY 2RJ Zadat poptávku
S2 483286008319 Nut lock 3/4 ";Mutter Konter 3/4 "" Zadat poptávku
S3 483286008277 Cover 3/4 ";Abdeckung 3/4 "" Zadat poptávku
S4 483286008271 Heating element 3000 W Zadat poptávku
S5 483286008284 Rubber joint Zadat poptávku

Poptat náhradní díl můžete také e-mailem zaslaným na objednavkynd@apservispraha.cz.

Zadejte kontaktní údaje
Tato otázka slouží k ověření, zda nejste spamovací robot.


* Vyplnění položek označených hvězdičkou je povinné.


Potřebujete poradit?

Rádi zodpovíme veškeré vaše dotazy k nákupu či produktům.

Infolinka  840 110 122

kontaktní formulář

info@servis-whirlpool.cz

Objednejte servis spotřebiče online

V případě potíží se spotřebiči Whirlpool a Bauknecht vás spojíme se servisem.

Jsme oficiálním gestorem záručního i pozáručního servisu.