Professional Fabric Care WHIRLPOOL ALA 029

EAN kód: 853202901000

Schémata spotřebiče

Č. EAN kód Název náhradního dílu Cena Objednávka
B01 483286008229 Soap dispenser cpl. Zadat poptávku
B02 483286001147 Hose ø 48X57 Zadat poptávku
B03 482000005091 Tube Zadat poptávku
B04 483286008393 Clamp fixation 50-70 Zadat poptávku
B05 483286000666 Screw M5X16 Zadat poptávku
B06 483286008188 Gasket Soap dispenser Zadat poptávku
C01 482000005092 Support Zadat poptávku
C02 483286008475 Distance sleeve Zadat poptávku
C03 482000005093 Unit control Zadat poptávku
D04 482000005103 Front Zadat poptávku
D05 482000009233 Side panel Zadat poptávku
D06 482000005105 Plinth Zadat poptávku
D07 482000005106 Rear panel Zadat poptávku
D08 482000005107 Support Zadat poptávku
D09 482000009234 Support Zadat poptávku
D10 482000009235 Side panel Zadat poptávku
D11 482000005096 Support Zadat poptávku
D12 482000005097 Support Zadat poptávku
D13 482000005098 Bracket Zadat poptávku
D14 482000009185 Button emergency Zadat poptávku
D14 483286008247 Button press Emergency red Zadat poptávku
D16 482000005099 Gasket Zadat poptávku
D16 482000009236 Gasket Zadat poptávku
D17 482000005100 Disc emergency Zadat poptávku
E01 482000009237 Cover top Zadat poptávku
E02 482000005110 Gasket Zadat poptávku
E03 483286008349 Screw cylinder M5x12 Zadat poptávku
E04 483286008344 Lid washpan Zadat poptávku
E05 482000005111 Bracket Zadat poptávku
F01 482000005112 Front panel Zadat poptávku
F02 482000005115 Card SD Zadat poptávku
F03 482000005116 Cap Zadat poptávku
F04 482000005117 Cable Zadat poptávku
F04 482000009189 Cable Zadat poptávku
F05 482000005118 Microprocessor Zadat poptávku
F06 482000005119 Support Zadat poptávku
F07 482000005120 Screw Zadat poptávku
F09 482000005121 Sticker Zadat poptávku
F10 482000005113 Screw Zadat poptávku
F11 482000005114 Screw Zadat poptávku
G01 482000005122 Support Zadat poptávku
G02 483286001693 Microswitch Zadat poptávku
G03 483286008402 Fastener Zadat poptávku
G04 483286008403 Screw Inbus M5x35 Zadat poptávku
H05 482000009238 Balance Zadat poptávku
H07 483286008265 Bushing DM 60 Zadat poptávku
H08 483286008266 Pulley Zadat poptávku
H09 483286003344 Ring lower Zadat poptávku
H10 482000009239 Ring upper Zadat poptávku
H10 483286003568 Ring upper Zadat poptávku
H11 483286008244 Bellows Zadat poptávku
H12 482000005124 Bracket Zadat poptávku
H13 483286002863 Grommet cable Zadat poptávku
H14 483286001366 Tube Zadat poptávku
H15 483286008282 Belt SPAX 1750 Zadat poptávku
H16 483286008258 Rubber Tube dm19x26 45cm Zadat poptávku
H17 483286008287 Screw Hexagonal head M20x90 Zadat poptávku
H18 482000005125 Key Zadat poptávku
H19 483286008296 Rosette 20x37 Zadat poptávku
H20 483286008396 Tie rod with bush Zadat poptávku
I01 482000005131 Spring Zadat poptávku
I02 482000005136 Bushing Zadat poptávku
I03 482000005137 Drain piece Zadat poptávku
I04 482000005139 Spacer Zadat poptávku
I05 482000005140 Bracket Zadat poptávku
I06 482000005142 Bracket Zadat poptávku
I07 482000009240 Drainhose Zadat poptávku
I08 482000005146 Bushing Zadat poptávku
I09 482000005148 Valve Zadat poptávku
I10 482000005132 Shock absorber Zadat poptávku
I11 482000005133 Shock absorber Zadat poptávku
I12 482000005134 Bellows Zadat poptávku
I14 482000005135 Screw Zadat poptávku
I15 483286008614 Adjust. foot Zadat poptávku
J02 482000005155 Lockingmechn. Zadat poptávku
J03 482000005156 Fastener Zadat poptávku
J04 482000005157 Hinge Zadat poptávku
J05 482000005158 Door frame Zadat poptávku
J06 482000009241 Pin Zadat poptávku
J07 482000009242 Pin Zadat poptávku
J08 482000005159 Spacer Zadat poptávku
J09 482000005160 Cap Zadat poptávku
J10 483286008357 Door bellow black Zadat poptávku
J11 482000005152 Handle Zadat poptávku
J12 483286008315 Counternut self-blocked Zadat poptávku
J13 483286008564 Screw M8 Zadat poptávku
J14 483286008289 Nut M8 Zadat poptávku
J15 483286000779 Nut M5 Zadat poptávku
J16 483286008292 Nut M8x20 Cylindr. Zadat poptávku
J17 483286008358 Rosette 6x12 Zadat poptávku
J18 483286008359 Rosette 6x18 Zadat poptávku
J19 483286008294 Rosette 8x16 Zadat poptávku
J20 483286001229 Screw M6X16 exagonal Zadat poptávku
J21 483286008363 Screw socket M6x25 Zadat poptávku
J22 483286008351 sklo dveří 4 840 Kč
K01 482000005161 Door lock Zadat poptávku
K02 482000005162 Bracket Zadat poptávku
K03 482000005163 Bracket Zadat poptávku
K04 482000005164 Sleeve Zadat poptávku
K05 482000005165 Can plug Zadat poptávku
K06 482000005166 Protector Zadat poptávku
K07 482000005167 Screw Zadat poptávku
K08 482000005168 Screw Zadat poptávku
K09 482000005169 Screw Zadat poptávku
L01 482000005170 Support Zadat poptávku
L02 483286008496 Motor XS-1122MA 4KW 4P Zadat poptávku
L03 483286008387 Counternut M10 Zadat poptávku
L04 483286008427 Screw M6x10 Zadat poptávku
L05 483286008394 Rosette 10x20 Zadat poptávku
L06 483286008428 Screw M10x35 Zadat poptávku
L07 482000009243 Pulley Zadat poptávku
M02 483286008437 Ring,pressure Zadat poptávku
M03 482000009244 Drum Zadat poptávku
M04 482000009245 Tub Zadat poptávku
M05 483286008444 Gasket Tub Zadat poptávku
M06 483286003018 Ring,locking 80 Zadat poptávku
N03 483286008503 Rear tub plate Zadat poptávku
N04 483286008279 Sensor temper. Zadat poptávku
N05 483286008454 Nut,coupling ø 6 Zadat poptávku
N06 483286008455 Screwed joint 1 1/4 ";Verschraubung 1 1/4 "" Zadat poptávku
N09 483286008458 Cleaner nozzle 1 1/4 ";Rohrstutzen 1 1/4 "" Zadat poptávku
O01 483286008461 Bearing,roll NU 2216 ECP Zadat poptávku
O02 483286008462 Bearing,roll C22214E Zadat poptávku
O03 483286008505 Adapter cylinr. mod.2601-9-1/8 Zadat poptávku
O04 483286008465 Flange Zadat poptávku
O05 483286008441 Spacebar Zadat poptávku
O06 483286008509 Ring,protecting Zadat poptávku
O07 483286008512 Flange plate Zadat poptávku
O08 482000005174 Hub Zadat poptávku
O09 483286008507 O-Ring DM140X3 NBR Zadat poptávku
O10 483286008511 Ring 100x130x10 Zadat poptávku
O11 483286008467 Ring circlip 85/110/12 Zadat poptávku
O12 483286003569 Seal Zadat poptávku
O13 483286008446 Clamp ring KM 14 Zadat poptávku
O14 483286008471 Pin threaded OMR 8X1,25 Zadat poptávku
O15 483286008472 Rosette 8X16 Zadat poptávku
O16 483286008473 Screw hexa.M 8X30 Zadat poptávku
O17 483286008447 Rosette MB 14 Zadat poptávku
P03 482000005178 Connection TEE Zadat poptávku
P04 482000005179 Support Zadat poptávku
P05 482000005180 Support Zadat poptávku
P06 482000005181 Cover Zadat poptávku
P07 482000005182 Power supplier Zadat poptávku
P08 482000009224 Antenna Zadat poptávku
P09 482000005184 Fuse Zadat poptávku
P10 482000009226 Adapter Zadat poptávku
P11 483286008311 Pressure piece plastic Zadat poptávku
P12 483286001476 Nut f. Pressure piece Zadat poptávku
P13 483286008313 Holder fuse Zadat poptávku
P15 483286008339 Valve magnet 1 way 90° 3/4";Magnetventil 1 Wege 90° 3/4"" Zadat poptávku
P17 483286008342 Valve magnet 1 way 3/4 230V" Zadat poptávku
P18 483286000684 Spacer Zadat poptávku
P19 483286001447 Tube finale Zadat poptávku
Q01 482000005185 Box Zadat poptávku
Q02 483286009733 Connection 4 way Zadat poptávku
Q03 483286002765 Contactor A 16-30-01 Zadat poptávku
Q04 482000005186 Connector Zadat poptávku
Q05 483286009544 Cable clamp Zadat poptávku
Q06 482000005187 Contactor Inverter Zadat poptávku
Q07 483286008347 Nut M5 self-blocking Zadat poptávku
Q08 483286008433 Washer,spring 5x10 Zadat poptávku
Q09 483286000927 Screw M4X10 Zadat poptávku
R01 483286008413 Holder Zadat poptávku
R02 482000009246 Switch Zadat poptávku
R03 483286008412 Switch,toggle OHY 2RJ Zadat poptávku
S01 483286008452 Can plug Zadat poptávku
S02 483286008319 Nut lock 3/4 ";Mutter Konter 3/4 "" Zadat poptávku
S03 483286008277 Cover 3/4 ";Abdeckung 3/4 "" Zadat poptávku
S04 483286008488 Heating element 5000W 220V Zadat poptávku
S05 483286008284 Rubber joint Zadat poptávku
S06 483286008459 Rosette 28x40x2 black Zadat poptávku

Poptat náhradní díl můžete také e-mailem zaslaným na objednavkynd@apservispraha.cz.

Zadejte kontaktní údaje
Tato otázka slouží k ověření, zda nejste spamovací robot.


* Vyplnění položek označených hvězdičkou je povinné.


Potřebujete poradit?

Rádi zodpovíme veškeré vaše dotazy k nákupu či produktům.

Infolinka  840 110 122

kontaktní formulář

info@servis-whirlpool.cz

Objednejte servis spotřebiče online

V případě potíží se spotřebiči Whirlpool a Bauknecht vás spojíme se servisem.

Jsme oficiálním gestorem záručního i pozáručního servisu.