Professional Fabric Care WHIRLPOOL ALA 043

EAN kód: 853204301000

Schémata spotřebiče

Č. EAN kód Název náhradního dílu Cena Objednávka
A01 483286008188 Gasket Soap dispenser Zadat poptávku
A02 482000019861 Transf current Zadat poptávku
A03 483286008229 Soap dispenser cpl. Zadat poptávku
A04 482000019862 Unit pushbutton group Zadat poptávku
A05 482000019863 Rear panel Zadat poptávku
A06 482000019819 Power unit Zadat poptávku
A07 482000019864 Cover Zadat poptávku
A08 482000019865 Control cover cpl. Zadat poptávku
A09 482000019866 Mechanism Zadat poptávku
A10 483286001147 Hose ø 48X57 Zadat poptávku
A11 482000005103 Front Zadat poptávku
A12 482000005107 Support Zadat poptávku
A13 482000005181 Cover Zadat poptávku
A14 482000005096 Support Zadat poptávku
A15 482000005097 Support Zadat poptávku
A16 482000005098 Bracket Zadat poptávku
A17 482000019867 Holder left Zadat poptávku
A18 482000019868 Holder right Zadat poptávku
A19 482000019869 Plinth Zadat poptávku
A20 482000019870 Rear panel Zadat poptávku
A21 482000019871 Side panel left Zadat poptávku
A22 482000019872 Side panel right Zadat poptávku
A23 483286008247 Button press Emergency red Zadat poptávku
A24 483286008248 Switch Zadat poptávku
A25 482000019825 Hose 13x19 blue Zadat poptávku
A26 482000009236 Gasket Zadat poptávku
A27 483286008258 Rubber Tube dm19x26 45cm Zadat poptávku
A28 483286008259 Tube silicon DM19x26 105cm Zadat poptávku
A29 482000005100 Disc emergency Zadat poptávku
A30 483286008393 Clamp fixation 50-70 Zadat poptávku
B01 483286002927 Pillar Zadat poptávku
B02 482000019873 Motor cpl. Zadat poptávku
B03 482000019874 Window cpl. Zadat poptávku
B04 482000019875 Door lock cpl. Zadat poptávku
B05 482000019876 Drum cpl. Zadat poptávku
B06 483286008277 Cover 3/4 ";Abdeckung 3/4 "" Zadat poptávku
B07 483286008278 Cover protect. Heating Zadat poptávku
B08 483286008598 Bushing ø 38 Zadat poptávku
B09 483286008737 Pulley SPA 500X1 Zadat poptávku
B10 483286003344 Ring lower Zadat poptávku
B11 483286003345 Ring upper Zadat poptávku
B12 483286008244 Bellows Zadat poptávku
B13 483286002981 Nozzle Zadat poptávku
B14 482000005156 Fastener Zadat poptávku
B15 482000019877 Bar motor not shown Zadat poptávku
B16 482000019878 Ring packing Zadat poptávku
B17 482000005137 Drain piece Zadat poptávku
B19 482000019880 Base Zadat poptávku
B20 482000005148 Valve Zadat poptávku
B21 483286008518 Heating element 4000W 220V Zadat poptávku
B22 483286008279 Sensor temper. Zadat poptávku
B23 483286001366 Tube Zadat poptávku
B24 482000019881 Belt driving Zadat poptávku
B25 483286008283 O-Ring Silicon Zadat poptávku
B26 483286008284 Rubber joint Zadat poptávku
B27 483286008386 Outlet Stud Zadat poptávku
B28 482000019882 Reductor Zadat poptávku
B29 483286008387 Counternut M10 Zadat poptávku
B30 483286008288 Nut self-blocking Zadat poptávku
B31 483286008289 Nut M8 Zadat poptávku
B32 483286008389 Nut M10 Zadat poptávku
B33 483286008291 Clamp fixation 44-56 Zadat poptávku
B35 483286008292 Nut M8x20 Cylindr. Zadat poptávku
B36 483286008538 Key 10x8x40 Zadat poptávku
B37 483286008294 Rosette 8x16 Zadat poptávku
B38 483286008394 Rosette 10x20 Zadat poptávku
B39 483286008395 Rosette 12x24 Zadat poptávku
B40 483286008295 Rosette 16x30 Zadat poptávku
B41 483286000781 Screw cap. M8X20 Zadat poptávku
B42 483286008428 Screw M10x35 Zadat poptávku
B43 483286008298 Screw hexa. M16x60 Zadat poptávku
B44 483286008541 Screw M12x50 hexa. Zadat poptávku
C01 483286008559 Plate bottom Zadat poptávku
C02 482000019832 Hub Zadat poptávku
C03 483286008437 Ring,pressure Zadat poptávku
C04 482000019883 Drum washing Zadat poptávku
C05 482000019884 Container Zadat poptávku
C06 482000009217 Seal frontal Zadat poptávku
C07 483286008444 Gasket Tub Zadat poptávku
C08 483286008564 Screw M8 Zadat poptávku
C09 483286008472 Rosette 8X16 Zadat poptávku
C10 483286008563 Ring,locking SP40 Zadat poptávku
C11 483286008627 Ring,locking Zadat poptávku
D01 483286008452 Can plug Zadat poptávku
D02 483286008319 Nut lock 3/4 ";Mutter Konter 3/4 "" Zadat poptávku
D03 483286008565 Rear tub plate Zadat poptávku
D04 483286008454 Nut,coupling ø 6 Zadat poptávku
D05 483286008455 Screwed joint 1 1/4 ";Verschraubung 1 1/4 "" Zadat poptávku
D08 483286008458 Cleaner nozzle 1 1/4 ";Rohrstutzen 1 1/4 "" Zadat poptávku
E01 483286008629 Bearing Zadat poptávku
E02 483286008631 Bearing,roll Zadat poptávku
E03 483286008505 Adapter cylinr. mod.2601-9-1/8 Zadat poptávku
E04 482000009212 Hub Zadat poptávku
E05 482000009213 Flange Zadat poptávku
E06 482000009214 Flange Zadat poptávku
E07 483286008466 Ring,adjusting O-Ring Zadat poptávku
E08 482000009215 O-Ring Zadat poptávku
E09 482000009216 Seal Zadat poptávku
E11 482000009218 Seal flat Zadat poptávku
E12 482000009219 Dowel Zadat poptávku
E13 483286008471 Pin threaded OMR 8X1,25 Zadat poptávku
E14 483286001264 Disc 6X18 Zadat poptávku
E15 483286008297 Screw hexa.M6x20 Zadat poptávku
E16 483286008299 Screw hexa.cylind. M6x16 Zadat poptávku
F01 482000019885 Support motor Zadat poptávku
F02 482000019886 Pulley Zadat poptávku
F03 483286008663 Motor XS90-LA4/R641 1,5KW Zadat poptávku
F05 483286008427 Screw M6x10 Zadat poptávku
G01 482000005161 Door lock Zadat poptávku
G02 482000005162 Bracket Zadat poptávku
G03 482000005163 Bracket Zadat poptávku
G04 482000005164 Sleeve Zadat poptávku
G05 482000005165 Can plug Zadat poptávku
G06 482000019887 Cover door lock Zadat poptávku
G07 482000005167 Screw Zadat poptávku
G08 482000005168 Screw Zadat poptávku
G09 482000005169 Screw Zadat poptávku
H01 483286008351 sklo dveří 4 840 Kč
H02 482000019888 Swivel door lock Zadat poptávku
H03 482000005157 Hinge Zadat poptávku
H04 482000005158 Door frame Zadat poptávku
H05 482000006344 Pin Zadat poptávku
H06 482000006345 Pin Zadat poptávku
H07 482000005159 Spacer Zadat poptávku
H08 482000005160 Cap Zadat poptávku
H09 483286008357 Door bellow black Zadat poptávku
H10 482000005152 Handle Zadat poptávku
H11 483286008315 Counternut self-blocked Zadat poptávku
H13 483286000779 Nut M5 Zadat poptávku
H14 483286008358 Rosette 6x12 Zadat poptávku
H15 483286008359 Rosette 6x18 Zadat poptávku
H16 482000019889 Screw M6x16 Zadat poptávku
H17 483286008363 Screw socket M6x25 Zadat poptávku
I01 482000005112 Front panel Zadat poptávku
I02 482000005118 Microprocessor Zadat poptávku
I03 482000005116 Cap Zadat poptávku
I04 482000005117 Cable Zadat poptávku
I05 482000019890 Control board Zadat poptávku
I06 482000005119 Support Zadat poptávku
I07 482000005120 Screw Zadat poptávku
I08 482000019891 Display chart Zadat poptávku
I09 482000019892 Gasket tapes Zadat poptávku
I10 482000005113 Screw Zadat poptávku
I11 482000005114 Screw Zadat poptávku
J01 482000005092 Support Zadat poptávku
J02 483286008475 Distance sleeve Zadat poptávku
J03 482000019893 Power unit Zadat poptávku
J04 483286008477 Nut M3 Zadat poptávku
K01 483286008344 Lid washpan Zadat poptávku
K02 483286008345 Lamella lid Zadat poptávku
K03 482000005326 Cover Zadat poptávku
K05 483286008641 Bolt M5 Zadat poptávku
K06 483286008349 Screw cylinder M5x12 Zadat poptávku
L01 483286008304 Water inlet Group hot water Zadat poptávku
L02 483286008306 Water inlet Group cold water Zadat poptávku
L03 482000019838 Distance sleeve Zadat poptávku
L04 483286008321 Nipple 3/4 ";Nippel 3/4 "" Zadat poptávku
L06 482000019839 Cabinet solenoid valve Zadat poptávku
L07 482000019840 Cover Zadat poptávku
L08 482000019894 Support Zadat poptávku
L09 482000005182 Power supplier Zadat poptávku
L10 482000005183 Antenna Zadat poptávku
L11 483286008326 Valve magnet 3/4 240V" Zadat poptávku
L12 483286002957 Fuse Zadat poptávku
L13 482000019895 Module Zadat poptávku
L14 483286009544 Cable clamp Zadat poptávku
L15 483286008311 Pressure piece plastic Zadat poptávku
L16 483286001476 Nut f. Pressure piece Zadat poptávku
L17 483286008313 Holder fuse Zadat poptávku
L18 483286000684 Spacer Zadat poptávku
L20 483286008293 Rosette 6x18 Zadat poptávku
L22 483286008637 Screw,selftap 4,2x13 Zadat poptávku
L23 483286001447 Tube finale Zadat poptávku
M02 483286008338 T-adapter 3/4 ";T-Stueck 3/4 "" Zadat poptávku
M04 483286008339 Valve magnet 1 way 90° 3/4";Magnetventil 1 Wege 90° 3/4"" Zadat poptávku
N01 482000019896 Nut Zadat poptávku
N02 482000019897 Coupling pipe Zadat poptávku
N04 483286008343 Valve magnet 2 way 90° 230V Zadat poptávku
N05 482000019898 Valve magnet Zadat poptávku
O01 482000005185 Box Zadat poptávku
O02 483286009733 Connection 4 way Zadat poptávku
O03 483286003358 Contactor A 11-30-01 Zadat poptávku
O04 482000005186 Connector Zadat poptávku
O06 482000009227 Unit control Zadat poptávku
O07 483286008347 Nut M5 self-blocking Zadat poptávku
O08 483286008433 Washer,spring 5x10 Zadat poptávku
O09 482000019843 Screw M5x16 Zadat poptávku
P01 483286008413 Holder Zadat poptávku
P02 483286008411 Switch OT25 Zadat poptávku
P03 483286008412 Switch,toggle OHY 2RJ Zadat poptávku

Poptat náhradní díl můžete také e-mailem zaslaným na objednavkynd@apservispraha.cz.

Zadejte kontaktní údaje
Tato otázka slouží k ověření, zda nejste spamovací robot.


* Vyplnění položek označených hvězdičkou je povinné.


Potřebujete poradit?

Rádi zodpovíme veškeré vaše dotazy k nákupu či produktům.

Infolinka  840 110 122

kontaktní formulář

info@servis-whirlpool.cz

Objednejte servis spotřebiče online

V případě potíží se spotřebiči Whirlpool a Bauknecht vás spojíme se servisem.

Jsme oficiálním gestorem záručního i pozáručního servisu.