WHIRLPOOL ANNIVERSARY 1200

EAN kód: 857038172010

Schémata spotřebiče

Č. EAN kód Název náhradního dílu Cena Objednávka
001 0 481944019716 skrin pracky 3 223 Kč
011 0 481946248472 Foot Zadat poptávku
021 0 481944019715 stena predni 1 926 Kč
021 1 481244019343 kryt filtru 387 Kč
024 0 481244018998 Stěna přední AWM250 711 Kč
025 0 481244019346 Holder Control Device Zadat poptávku
030 0 481231018396 deska horni 1 313 Kč
040 0 481241718793 Hinge Zadat poptávku
053 0 481944019791 Plinth Zadat poptávku
061 0 481246688458 zavazi horni 532 Kč
061 1 481246688459 Counter weight front Zadat poptávku
080 0 481252918038 Shock absorber until 1200 Zadat poptávku
084 0 481246658001 drzak pruziny agreg. 106 Kč
086 2 481240118412 pojistka tlumice 280 Kč
110 0 481249818139 Handle door white Zadat poptávku
130 0 481241728046 Lock Door Zadat poptávku
130 1 481241728045 osa uzaveru dveri 39 Kč
131 0 481241728047 desticka uzaveru dv. 24 Kč
131 1 481241728048 Plate Doorlock Lower; Doorlock Lower Zadat poptávku
141 0 481245068219 Door glass Zadat poptávku
143 0 481244019342 ram dveri 770 Kč
144 0 481245928043 Frame door glas Zadat poptávku
144 1 481249818137 Knob Door safety; Door safety Zadat poptávku
144 2 481249258023 Spring Door Safety Zadat poptávku
144 3 481229068153 drzak pojistky 142 Kč
190 0 481246068532 DOOR BELLOW grease resistance Zadat poptávku
190 1 481249218017 spona TVO - nadrz 106 Kč
190 2 481953058059 spona TVO predni st. 145 Kč
200 1 481941818313 nadrz predni cast 2 242 Kč
200 2 481941818352 Tub rear Zadat poptávku
200 3 481252018065 loziskovy domek AWM 250 1 367 Kč
200 4 481229088054 Spona nádrže 365 Kč
220 0 481241818191 Drum 1200 0,5MM PP 48L Zadat poptávku
271 0 481235818056 Řemen vícekl. 1250J4 121 Kč
272 0 481252858027 pulley DIAM.298; DIAM.298 Zadat poptávku
292 0 481253058101 těsnění bočnice 490 Kč
301 0 481245219246 panel ovladaci 1 094 Kč
303 0 481949878473 Handle Zadat poptávku
322 0 481945919547 Insert Zadat poptávku
331 0 481241348273 knoflik programatoru 257 Kč
331 1 481241318198 Adapter f. button Zadat poptávku
332 0 481241028562 kryt tlacitka 58 Kč
335 0 481941258742 knoflik termostatu 136 Kč
337 0 481941258762 knoflik regulatoru 140 Kč
341 0 481941379239 krouzek knofliku 213 Kč
354 1 481213448221 SIGNALKA AWM248 126 Kč
401 0 481236158094 Motor 1000,1200 MCA52/WHE0 Zadat poptávku
401 1 481236248004 Uhlíky motoru - pár 13,6x5x32 mm, levé 399 Kč
421 0 481212118142 Interf.filter 1,00 uF; 1,00 uF. Zadat poptávku
430 0 481236018383 Pump Zadat poptávku
451 0 481225928662 Heating element Zadat poptávku
490 0 481932118136 Flexo kabel 2 m, konektory 327 Kč
490 1 481232128367 Přechodka 58 Kč
504 0 481931039725 Timer KIT 4477-MASK.5 Zadat poptávku
511 0 481241348279 Selector,switch Temp./Spin Zadat poptávku
571 0 481227128375 ventil jednocestny 882 Kč
581 0 481227128379 presostat 739 Kč
620 1 481941028998 spinac 426 Kč
621 0 481227618252 Switch On / Off Zadat poptávku
630 0 481228058019 Door lock Zadat poptávku
701 0 481953028848 hadicenapousteci 647 Kč
701 1 481946669704 tesneni + sitko 142 Kč
702 0 481953029019 hadice 106 Kč
707 0 481252648031 tryska rozvadeci 34 Kč
707 1 481252648028 tryska 273 Kč
708 1 481253048143 hadice k nasypce 392 Kč
711 0 481241888025 teleso nasypky 1 514 Kč
712 0 481241888029 Drawer Detergent Zadat poptávku
713 0 481241888019 vlozka nasypky klap. 24 Kč
717 0 481932128092 bovden komplet 327 Kč
717 1 481232138013 Páčka trysky 294 Kč
717 2 481232138012 drzak 19 Kč
717 3 481227888007 posouvac 63 Kč
717 5 481228218459 Cam BK,WH,BI,PL 2A,3CH; BK,WH,BI,PL 2A,3 Zadat poptávku
718 0 481252648027 viko prepadu nasypky 53 Kč
718 1 481241888018 ovladac 329 Kč
753 1 481941868234 vzdusnik 348 Kč
754 0 481253028826 Hadice nádrž-čerpadlo 392 Kč
754 1 481253028832 ekokulicka 97 Kč
754 2 481253028829 priruba eco awt2050 92 Kč
760 0 481248058085 Filter set pump Zadat poptávku
781 0 481953028847 Hose,draining Zadat poptávku
783 0 481253028827 Hose Pressostat Zadat poptávku
787 0 481253028813 hadice odparovaci 478 Kč
794 5 481253058095 tesneni vzdusniku 16 Kč
901 0 481940118529 Spona nádrž-čerpadlo 73 Kč
901 2 481940118868 SPONA HADICE AW 53 Kč
901 3 481240118414 SPONA39,7 24 Kč
902 0 481229088049 Bracket Zadat poptávku
902 1 481225518204 drzak hadic 225 Kč
903 0 481225518205 drzak presostatu 97 Kč
903 5 481229088048 Cable clamp Zadat poptávku
903 7 481940118823 SPONA 68 Kč
903 9 481229088046 Cable clamp Zadat poptávku
910 0 481250218383 sroub M8*25loz.domu 77 Kč
910 1 481250518368 Nut M10 Zadat poptávku
911 7 481290308014 sroub M5x16 H 39 Kč
923 0 481253218024 PODLOZKA 11 Kč
931 0 481949238139 pruzina 471 Kč
932 3 481249258022 pruzina uzaveru dve. 202 Kč
932 5 481249238359 pruzina trysky nasyp 9 Kč
941 0 481252028004 Bearing,ball 6206 2Z C3 GJN Zadat poptávku
941 1 481252028066 BEARING 6204 2Z C3 GJN Zadat poptávku
941 5 481252018067 Hub 1200,48L Zadat poptávku
953 0 481253058099 Shaft seal 1200 Zadat poptávku
953 1 481253058096 krouzek lozisk.domu 193 Kč
961 0 481232148004 Cover Zadat poptávku
990 0 481931039227 sroub do zavazi sada 436 Kč
990 1 481931039228 Mounting kit Weight bottom Zadat poptávku
993 0 481253048149 Bow Zadat poptávku
993 2 481226818016 Lever,security Zadat poptávku
993 3 481239558004 klic montazni 73 Kč

Poptat náhradní díl můžete také e-mailem zaslaným na objednavkynd@apservispraha.cz.

Zadejte kontaktní údaje
Tato otázka slouží k ověření, zda nejste spamovací robot.


* Vyplnění položek označených hvězdičkou je povinné.


Potřebujete poradit?

Rádi zodpovíme veškeré vaše dotazy k nákupu či produktům.

Infolinka  840 110 122

kontaktní formulář

info@servis-whirlpool.cz

Objednejte servis spotřebiče online

V případě potíží se spotřebiči Whirlpool a Bauknecht vás spojíme se servisem.

Jsme oficiálním gestorem záručního i pozáručního servisu.