IGNIS AWF 032

EAN kód: 851903231000

Schémata spotřebiče

Č. EAN kód Název náhradního dílu Cena Objednávka
001 0 481944019603 SKRIŇA 5 130 Kč
012 0 481952878041 Roller assembly Zadat poptávku
013 0 481946278598 Foot, fix Zadat poptávku
021 0 481944019642 Front panel white Zadat poptávku
024 0 481944019409 Panel rear Zadat poptávku
024 1 481944018854 Panel rear (lower) Zadat poptávku
030 0 481944019605 Table top Zadat poptávku
034 0 481940478696 Bracket Table top Zadat poptávku
041 0 481941719341 Hinge Ignis door mid white Zadat poptávku
041 1 481941719339 Bearing Hinge top Zadat poptávku
041 2 481941719342 Bearing Hinge bottom Zadat poptávku
053 0 481944019604 Plinth Zadat poptávku
131 0 481946238702 Latch Guide Zadat poptávku
131 1 481941758128 Hook Zadat poptávku
131 2 481949248105 pruzina dveri 187 Kč
131 3 481953518013 osa uzaveru dveri 82 Kč
141 0 481945069666 sklo dvirek plast 1 026 Kč
143 0 481945948611 Door frame cpl. white Zadat poptávku
191 0 481946669976 Gasket door Zadat poptávku
210 0 481953578078 ulozeni bubnu 533 Kč
211 0 481952028021 lozisko predni dlou. 106 Kč
211 1 481952028022 lozisko predni krat. 73 Kč
220 0 481941818239 Drum Zadat poptávku
223 0 481946698324 Drum lifter Zadat poptávku
271 0 481935818131 V-ribbed belt Zadat poptávku
275 1 481940448662 drzak napin.kladky 271 Kč
301 0 481945319157 Control panel Zadat poptávku
331 0 481941249984 Knob timer Zadat poptávku
332 0 481941028626 Button,push Zadat poptávku
401 0 481936158089 motor susicky 3 833 Kč
401 2 482231020275 Clamp Motor Zadat poptávku
420 0 481912118147 Capacitor 8 yF Zadat poptávku
443 0 481951528127 VENTILÁTOR 327 Kč
451 0 481925928745 topeni susicky 2 450 Kč
490 0 481932118058 Connect.cable Zadat poptávku
490 1 481940118531 Strain relief Zadat poptávku
491 0 481929068098 Terminal block Zadat poptávku
501 0 481928218662 PROGRAMATOR EC4340. 1 897 Kč
557 0 481928248046 termostat vstupni 359 Kč
557 1 481932568005 Gasket Thermostat Zadat poptávku
562 0 481928248047 termostat 578 Kč
564 0 481928248221 SNIMAC PRETAZENIA 615 Kč
621 0 481927718173 spinac ohrevu 281 Kč
632 0 481931038156 Microswitch Zadat poptávku
632 1 481940478695 Holder adjust. Door Zadat poptávku
742 1 481944018852 Insulation Zadat poptávku
743 0 481941878978 Air Guide Zadat poptávku
743 1 481944019619 PRÍKLOP 426 Kč
761 0 481948058128 Filter Zadat poptávku
781 0 481953028506 Waste air hose Zadat poptávku
783 0 481953268391 Hose connection Zadat poptávku
793 0 481946669066 Gasket Banjo Zadat poptávku
794 0 481946669065 Gasket Front Zadat poptávku
902 1 481940118246 Bracket Zadat poptávku
902 3 481940449026 Holder Motor (CR03 motor) Zadat poptávku
902 5 481931038897 Switch Bracket assy. Zadat poptávku
902 7 481940478769 Small plate Zadat poptávku
903 0 481929048004 Fastener Cable(N.S) Zadat poptávku
903 1 481940118247 Hoop Zadat poptávku
903 3 481949268299 SPONA 48 Kč
903 4 481940449024 Clip fix Zadat poptávku
903 5 481949268679 Clip fix Zadat poptávku
903 6 481953598165 Staple Zadat poptávku
903 7 481949268317 Clip fix Heater Zadat poptávku
911 0 481950238022 Screw 6 x 1/2 ";Schraube 6 x 1/2 "" Zadat poptávku
911 3 481950310026 Screw 8 x 1/2 ";Schraube 8 x 1/2 "" Zadat poptávku
911 5 482250230074 Screw 8 x 25(N.S) Zadat poptávku
911 6 482250230098 Screw 8 x 5/8 ";Schraube 8 x 5/8 "" Zadat poptávku
912 0 481950218184 Screw M 5 x 18 Zadat poptávku
912 1 481950218185 Screw M 4 x 25 Zadat poptávku
912 2 482250211065 Screw M 4x6 Zadat poptávku
913 0 481950238203 Screw 1024 UNC X10 Zadat poptávku
913 1 481950238209 Screw 6 x 1/2 C.S. Zadat poptávku
914 0 481949268296 SPONA "J" 13 Kč
915 0 482250510327 Nut M 5 Zadat poptávku
915 1 481950518159 Nut M 4 Zadat poptávku
921 0 481953088011 Washer,toothed 5 mm Zadat poptávku
923 0 481953088022 Washer M 5 Zadat poptávku
965 6 481946248404 Clip fix Zadat poptávku

Poptat náhradní díl můžete také e-mailem zaslaným na objednavkynd@apservispraha.cz.

Zadejte kontaktní údaje
Tato otázka slouží k ověření, zda nejste spamovací robot.


* Vyplnění položek označených hvězdičkou je povinné.


Potřebujete poradit?

Rádi zodpovíme veškeré vaše dotazy k nákupu či produktům.

Infolinka  840 110 122

kontaktní formulář

info@servis-whirlpool.cz

Objednejte servis spotřebiče online

V případě potíží se spotřebiči Whirlpool a Bauknecht vás spojíme se servisem.

Jsme oficiálním gestorem záručního i pozáručního servisu.