WHIRLPOOL AWG 200/4

EAN kód: 853720015110

Schémata spotřebiče

Č. EAN kód Název náhradního dílu Cena Objednávka
101 481236158346 Motor cpl & capacitor Zadat poptávku
101 A 481236118306 Motor Zadat poptávku
112 481912118279 Capacitor 8çF - 450V - 6çm dielectric Zadat poptávku
122 481952888037 kolecko kladky 174 Kč
125 482235820098 V-ribbed belt Zadat poptávku
141 481232118094 Cable mains Zadat poptávku
142 481229068217 Terminal Block Zadat poptávku
196 481244010416 Cabinet Zadat poptávku
201 481946668931 tesneni dveri 338 Kč
203 481244019905 Door cpl. Zadat poptávku
203 a 481244019907 Frame door glas Zadat poptávku
211 481232818177 Timer CS1928 Zadat poptávku
227 481225998304 Heating element Zadat poptávku
228 481928248221 SNIMAC PRETAZENIA 615 Kč
229 481228248241 Thermostat exhaust Zadat poptávku
235 481227628382 Switch Zadat poptávku
248 481231038505 Microswitch door Zadat poptávku
266 481941818058 Drum Zadat poptávku
270 481953578078 ulozeni bubnu 533 Kč
352 481241338059 Knob timer Zadat poptávku
353 481245211229 Control panel Zadat poptávku
355 481241778051 Cover for hinge Zadat poptávku
359 481241718942 Hinge Door (assy) Zadat poptávku
361 481949268362 Nut, speed Zadat poptávku
362 481945069666 sklo dvirek plast 1 026 Kč
363 481246268015 Handle door ignis Zadat poptávku
364 481953518013 osa uzaveru dveri 82 Kč
365 481949248105 pruzina dveri 187 Kč
366 481941758128 Hook Zadat poptávku
367 481940478695 Holder adjust. Door Zadat poptávku
368 481251318109 Button Reset Zadat poptávku
369 481248128154 Filter Zadat poptávku
370 481243518094 Latch Guide Zadat poptávku
372 481246098017 Plate (base) Zadat poptávku
374 481211018001 Pad f. Top Zadat poptávku
375 481244010573 Table top Zadat poptávku
376 482250230131 Screw 6 x 3/8 Zadat poptávku
378 481217088003 Tube exhaust Zadat poptávku
381 481210028021 Protec,el.parts Zadat poptávku
385 481240118485 Bracket TOC Zadat poptávku
387 481243518095 Clamp Zadat poptávku
388 481246668602 Ring Zadat poptávku
389 481244008023 Housing Zadat poptávku
391 481944019701 Plate (back) Zadat poptávku
394 481940118531 Strain relief Zadat poptávku
396 481212338001 Drum lifter Zadat poptávku
397 482250230098 Screw 8 x 5/8 ";Schraube 8 x 5/8 "" Zadat poptávku
399 481953078045 Ring push fix Zadat poptávku
400 481251548013 Fan wheel Zadat poptávku
401 481252898005 Spindle Jockey Zadat poptávku
402 481240418299 Bracket f.jockey Zadat poptávku
403 481253078043 Ring circlip Zadat poptávku
404 481252898007 Spring Jockey Zadat poptávku
406 481250238165 Screw M4 x 6 Zadat poptávku
407 481246818061 Cover f. motor Zadat poptávku
410 481240418148 Bracket for switch Zadat poptávku
411 481241028732 Button Zadat poptávku
413 481252018079 Bearing Kit front Zadat poptávku
414 481211518019 Fixation f. cable Zadat poptávku
415 481246628116 Gasket front/rear Zadat poptávku
417 481210028029 Cover (thermostat) Zadat poptávku
418 481210028004 Roller ass. Zadat poptávku
419 481293008009 Nut M8 Zadat poptávku
420 481246279727 Foot Zadat poptávku
421 481225928764 Heat shield Zadat poptávku
425 481231018741 Hose vent short Zadat poptávku
427 482231020275 Clamp Motor Zadat poptávku

Poptat náhradní díl můžete také e-mailem zaslaným na objednavkynd@apservispraha.cz.

Zadejte kontaktní údaje
Tato otázka slouží k ověření, zda nejste spamovací robot.


* Vyplnění položek označených hvězdičkou je povinné.


Potřebujete poradit?

Rádi zodpovíme veškeré vaše dotazy k nákupu či produktům.

Infolinka  840 110 122

kontaktní formulář

info@servis-whirlpool.cz

Objednejte servis spotřebiče online

V případě potíží se spotřebiči Whirlpool a Bauknecht vás spojíme se servisem.

Jsme oficiálním gestorem záručního i pozáručního servisu.