WHIRLPOOL AWG 273 WH-F

EAN kód: 853727329010

Schémata spotřebiče

Č. EAN kód Název náhradního dílu Cena Objednávka
001 0 481944019603 SKRIŇA 5 130 Kč
012 0 481952878041 Roller assembly Zadat poptávku
013 0 481946278598 Foot, fix Zadat poptávku
021 0 481944019642 Front panel white Zadat poptávku
024 0 481944019409 Panel rear Zadat poptávku
024 1 481944018854 Panel rear (lower) Zadat poptávku
030 0 481944019223 Table top Zadat poptávku
034 0 481940449023 Bracket Top cover Zadat poptávku
040 0 481941718624 Hinge outside Zadat poptávku
040 1 481941718625 Hinge inside Zadat poptávku
040 2 481944019333 Cover hinge Zadat poptávku
040 3 481946278525 Bushing Zadat poptávku
053 0 481944019191 Plinth w.grid Zadat poptávku
053 1 481944019679 Plinth w.grid Zadat poptávku
110 0 481949869394 Rukojeť dveří 111 Kč
131 0 481946238702 Latch Guide Zadat poptávku
131 1 481941758032 hak uzaveru dveri 111 Kč
131 2 481949248105 pruzina dveri 187 Kč
131 3 481953518013 osa uzaveru dveri 82 Kč
141 0 481945069666 sklo dvirek plast 1 026 Kč
143 0 481944019332 ram dveri 726 Kč
191 0 481946668931 tesneni dveri 338 Kč
210 0 481953578078 ulozeni bubnu 533 Kč
211 0 481952028021 lozisko predni dlou. 106 Kč
211 1 481952028022 lozisko predni krat. 73 Kč
220 0 481941818239 Drum Zadat poptávku
223 0 481946698324 Drum lifter Zadat poptávku
271 0 481935818131 V-ribbed belt Zadat poptávku
320 0 481945319553 Control panel Zadat poptávku
331 0 481941249468 Knob timeswitch Zadat poptávku
332 0 481941028528 TLAČÍTKO 92 Kč
401 0 481936158035 Motor Zadat poptávku
401 1 481936158089 motor susicky 3 833 Kč
401 2 482231020275 Clamp Motor Zadat poptávku
420 0 481912118042 Capacitor 6 yF Zadat poptávku
420 1 481912118147 Capacitor 8 yF Zadat poptávku
443 0 481951528127 VENTILÁTOR 327 Kč
451 0 481925928745 topeni susicky 2 450 Kč
490 0 481932118066 Connect.cable Zadat poptávku
490 1 481940118531 Strain relief Zadat poptávku
491 0 481929068098 Terminal block Zadat poptávku
501 0 481928218662 PROGRAMATOR EC4340. 1 897 Kč
557 0 481928248046 termostat vstupni 359 Kč
557 1 481932568005 Gasket Thermostat Zadat poptávku
562 0 481928248047 termostat 578 Kč
564 0 481928248221 SNIMAC PRETAZENIA 615 Kč
621 0 481927718173 spinac ohrevu 281 Kč
621 1 481945919256 Holder Zadat poptávku
632 0 481931038156 Microswitch Zadat poptávku
632 1 481940448847 palec spinace 131 Kč
742 1 481944018852 Insulation Zadat poptávku
743 0 481941849792 Banjo Zadat poptávku
743 5 481944019619 PRÍKLOP 426 Kč
761 0 481948058091 filtr susicky 1 045 Kč
781 1 481953028371 hadice k susicce 2 188 Kč
793 0 481946669066 Gasket Banjo Zadat poptávku
794 0 481946669065 Gasket Front Zadat poptávku
902 1 481940118246 Bracket Zadat poptávku
902 2 481940449026 Holder Motor (CR03 motor) Zadat poptávku
903 0 481929048004 Fastener Cable(N.S) Zadat poptávku
903 1 481940118247 Hoop Zadat poptávku
903 3 481949268299 SPONA 48 Kč
903 4 481940449024 Clip fix Zadat poptávku
903 5 481949268616 Fastener f.button switch Zadat poptávku
903 6 481953598165 Staple Zadat poptávku
903 7 481949268317 Clip fix Heater Zadat poptávku
903 8 481949268316 SPONA "U" 12 Kč
903 9 481949268679 Clip fix Zadat poptávku
904 0 481946088279 vlozka kanalu 2 73 Kč
904 1 481946088281 vlozka kanalu 1 111 Kč
911 0 481950238022 Screw 6 x 1/2 ";Schraube 6 x 1/2 "" Zadat poptávku
911 3 481950310026 Screw 8 x 1/2 ";Schraube 8 x 1/2 "" Zadat poptávku
911 5 482250230074 Screw 8 x 25(N.S) Zadat poptávku
911 6 482250230098 Screw 8 x 5/8 ";Schraube 8 x 5/8 "" Zadat poptávku
912 0 481950218184 Screw M 5 x 18 Zadat poptávku
912 1 481950218185 Screw M 4 x 25 Zadat poptávku
912 2 482250211065 Screw M 4x6 Zadat poptávku
913 0 481950238203 Screw 1024 UNC X10 Zadat poptávku
913 1 481950238209 Screw 6 x 1/2 C.S. Zadat poptávku
913 5 481950238044 Screw 6 x 1/4 Zadat poptávku
914 0 481949268296 SPONA "J" 13 Kč
915 0 481290300297 Nut M5 DIN 934 Zadat poptávku
915 1 481950518159 Nut M 4 Zadat poptávku
921 0 481953088011 Washer,toothed 5 mm Zadat poptávku
923 0 481953088022 Washer M 5 Zadat poptávku
923 1 481946698651 Fastener Zadat poptávku
965 6 481946248404 Clip fix Zadat poptávku

Poptat náhradní díl můžete také e-mailem zaslaným na objednavkynd@apservispraha.cz.

Zadejte kontaktní údaje
Tato otázka slouží k ověření, zda nejste spamovací robot.


* Vyplnění položek označených hvězdičkou je povinné.


Potřebujete poradit?

Rádi zodpovíme veškeré vaše dotazy k nákupu či produktům.

Infolinka  840 110 122

kontaktní formulář

info@servis-whirlpool.cz

Objednejte servis spotřebiče online

V případě potíží se spotřebiči Whirlpool a Bauknecht vás spojíme se servisem.

Jsme oficiálním gestorem záručního i pozáručního servisu.