Pračka WHIRLPOOL AWG6081/M

EAN kód: 853302386001

Schémata spotřebiče

Č. EAN kód Název náhradního dílu Cena Objednávka
002 481202308202 Table top Zadat poptávku
003 482000008986 Front panel Zadat poptávku
004 482000009778 Plinth Zadat poptávku
005 481202308004 noha 443 Kč
006 480111101851 Frame Zadat poptávku
007 481202308134 Door glass Zadat poptávku
008 480111102572 dvere 392 Kč
009 480111101025 spona predni 63 Kč
010 481202308009 Blokování dveří 980 Kč
012 482000005854 Hinge Zadat poptávku
013 482000008995 Bushing Hinge Zadat poptávku
014 481202308012 madlo 63 Kč
015 481202308013 pruzina 48 Kč
016 481202308014 Pin Zadat poptávku
017 481202308015 hak dveri 29 Kč
018 481202308016 Fixation Zadat poptávku
018 482000009780 Bracket wire, blue Zadat poptávku
019 480111101049 Support Zadat poptávku
020 481202308018 hadice 528 Kč
028 481202308021 sroub 24 Kč
029 481202308022 sroub 24 Kč
030 482000009782 Screw M5x14 TSB Spiral form Zadat poptávku
100 481202308116 remen vicekl.1228H8 430 Kč
101 481202308025 pulley Zadat poptávku
102 481202308117 Motor Zadat poptávku
103 481202308123 Tub, half rear Zadat poptávku
104 481202308028 tlumic 286 Kč
105 481202308029 Pin Shockabsorber 63 Kč
112 481202308031 Counter weight upper Zadat poptávku
113 481202308032 tesneni nadrze 184 Kč
115 482000005859 Clip heating Zadat poptávku
117 481202308034 Tub front Zadat poptávku
118 481202308153 Gasket door 42 li 1000 rpm Zadat poptávku
119 480111101026 spona zadni 68 Kč
120 481202308037 Counter weight front Zadat poptávku
122 480111101027 Screw Zadat poptávku
124 481202308041 Screw M8*25 Zadat poptávku
126 482000005862 Screw 6 x 30 Zadat poptávku
126 482000006037 Screw M 6x22 Zadat poptávku
132 482000005863 Cable earth/tub Zadat poptávku
160 481202308124 Drum Zadat poptávku
200 480111101053 Drawer Zadat poptávku
202 480111101054 Cover siphon Zadat poptávku
203 480111101055 Cover dispenser Zadat poptávku
205 480111101057 Dispenser housing Zadat poptávku
206 481202308052 Bellows Zadat poptávku
207 481202308054 Hose Zadat poptávku
208 481202308053 Hose valve / deterg. box Zadat poptávku
209 481202308055 ventil 882 Kč
210 482000006001 Ball Zadat poptávku
211 481202308056 Hose pressure switch Zadat poptávku
212 481202308057 Chamber,air Zadat poptávku
213 481202308058 hadice 218 Kč
215 480111101028 Filtr odrušovací 799 Kč
219 481202308061 Hose drain Zadat poptávku
220 481202308062 koleno 48 Kč
222 481202308064 drzak presostatu 48 Kč
225 481202308065 presostat 672 Kč
228 481202308066 Clamp Zadat poptávku
231 482000006035 Crossbar spring Zadat poptávku
234 481202308068 Clamp Zadat poptávku
235 481202308069 Holder hose Zadat poptávku
238 481202308073 kryt 58 Kč
239 481202308122 kabelaz 858 Kč
244 481202308079 Clamp Zadat poptávku
285 480111101853 Čerpadlo vypouštěcí 1 245 Kč
290 480111101365 Screw transport kit Zadat poptávku
295 482000008404 Hose Pressostat Zadat poptávku
296 482000009812 Cable Kit Zadat poptávku
400 482000009820 Handle drawer Zadat poptávku
401 482000009821 Control panel Zadat poptávku
402 481202308188 Knob timer Zadat poptávku
403 481202308189 Shaft adapter Zadat poptávku
406 481202308177 Light guide four way Zadat poptávku
407 481202308092 sroub 24 Kč
408 481202308093 sroub 24 Kč
411 480111101855 Holder Zadat poptávku
412 482000009822 Control unit V-336480F20000-W Zadat poptávku
415 481202308179 Knob Zadat poptávku
497 481202308181 Light guide Start button Zadat poptávku
498 480111101848 Insert Zadat poptávku
700 481202308107 pruzina 58 Kč
800 482000006034 Spring Zadat poptávku
806 481202308111 Washer 8,4*28*3 Zadat poptávku
807 481202308109 Screw PT 8*40 Zadat poptávku
808 480111101071 Screw Zadat poptávku
811 481202308113 Support Zadat poptávku
812 481202308114 Nut M 8 Zadat poptávku
813 481202308115 Drum lifter Zadat poptávku
899 482000006007 Heating element with hole Zadat poptávku
919 482000006008 Clamp hose Zadat poptávku
920 482000006009 Fastener front panel, plastic Zadat poptávku
998 481202308072 Lever,security Zadat poptávku
999 482000005876 Sensor temper. NTC Zadat poptávku

Poptat náhradní díl můžete také e-mailem zaslaným na objednavkynd@apservispraha.cz.

Zadejte kontaktní údaje
Tato otázka slouží k ověření, zda nejste spamovací robot.


* Vyplnění položek označených hvězdičkou je povinné.


Potřebujete poradit?

Rádi zodpovíme veškeré vaše dotazy k nákupu či produktům.

Infolinka  840 110 122

kontaktní formulář

info@servis-whirlpool.cz

Objednejte servis spotřebiče online

V případě potíží se spotřebiči Whirlpool a Bauknecht vás spojíme se servisem.

Jsme oficiálním gestorem záručního i pozáručního servisu.