WHIRLPOOL AWM 032-F

EAN kód: 857003229000

Schémata spotřebiče

Č. EAN kód Název náhradního dílu Cena Objednávka
001 0 481244019419 skrin 2 623 Kč
003 0 481246448097 Crossbar Rear top degre Zadat poptávku
004 0 481244019479 Drip tray assy BI Zadat poptávku
011 0 481250018068 noha nastavitelna 415 Kč
011 1 481250018074 noha nastavitelna 213 Kč
011 1 481250018075 Foot leveling kit 82mm Zadat poptávku
021 0 481244019424 Panel front Zadat poptávku
021 1 481246279654 Stopper Zadat poptávku
024 0 481244018998 Stěna přední AWM250 711 Kč
025 0 481244019425 Holder Control device; Control device Zadat poptávku
033 0 481231018414 Cover plate BI Zadat poptávku
040 0 481241718794 Hinge Zadat poptávku
041 0 481941718939 zaves dveri pracky 555 Kč
041 1 481241718035 podlozka 0,2mm 29 Kč
041 1 481241728002 podlozka 1mm 77 Kč
041 3 481241718811 kryt zavesu 436 Kč
053 0 481245938014 Plinth Zadat poptávku
054 0 481244019433 SADA PODSTAVECA AWM0 344 Kč
061 0 481246688458 zavazi horni 532 Kč
061 1 481246688462 Counter weight Lower Zadat poptávku
080 0 481252918038 Shock absorber until 1200 Zadat poptávku
084 0 481246658001 drzak pruziny agreg. 106 Kč
086 0 481240118409 Holder Shock Absorber; Shock Absorber Zadat poptávku
086 1 481240118413 Čep tlumiče 519 Kč
086 2 481240118412 pojistka tlumice 280 Kč
110 0 481249818148 Grip Zadat poptávku
110 1 481241718796 Lever grip door Zadat poptávku
130 0 481241728051 hak dveri 321 Kč
130 1 481241728045 osa uzaveru dveri 39 Kč
131 0 481241728053 podlozka horni 179 Kč
131 1 481241728052 podlozka dolni 179 Kč
134 0 481241748001 magnet dveri 387 Kč
134 1 481241728001 podlozka 48 Kč
141 0 481245068219 Door glass Zadat poptávku
143 0 481244019418 priruba dveri 484 Kč
144 0 481241718795 priruba dveri 818 Kč
144 1 481240118417 STOPPER Zadat poptávku
190 0 481246068527 Door bellow standard Zadat poptávku
190 1 481249218017 spona TVO - nadrz 106 Kč
190 2 481249298011 spona TVO 106 Kč
200 1 481241818214 Tub, half front 48L,1200 Zadat poptávku
200 2 481241818208 Tub rear part Zadat poptávku
200 3 481252018068 loziskovy domek AWM 248 1 362 Kč
200 4 481229088054 Spona nádrže 365 Kč
220 0 481941818339 Drum Zadat poptávku
271 0 481235818056 Řemen vícekl. 1250J4 121 Kč
272 0 481252858027 pulley DIAM.298; DIAM.298 Zadat poptávku
292 0 481253058101 těsnění bočnice 490 Kč
301 0 481245219346 PANEL OVLADACI 571 Kč
301 3 481245219348 Control panel side part Zadat poptávku
301 4 481245219355 Frame Switch 5-Fold Zadat poptávku
303 0 481249818143 celo nasypky 223 Kč
303 1 481249818144 Handle cover Zadat poptávku
322 0 481245210459 Insert panel AWM 032 Zadat poptávku
324 0 481244018992 Lid Rearcover Zadat poptávku
331 0 481241348246 Knob timer 2A- Zadat poptávku
331 1 481241318216 Adapter f. button Zadat poptávku
331 2 481241318215 Adapter axle 90 degree Zadat poptávku
332 0 481241028555 Push button Zadat poptávku
335 0 481241348245 knoflik termostatu 252 Kč
337 0 481241318206 Knob spin printed Zadat poptávku
354 1 481213448221 SIGNALKA AWM248 126 Kč
401 0 481936158264 motor 3 594 Kč
401 1 481236248004 Uhlíky motoru - pár 13,6x5x32 mm, levé 399 Kč
421 0 481212118142 Interf.filter 1,00 uF; 1,00 uF. Zadat poptávku
430 0 481236018369 *UNI*PUMP,DRAINING BI; BI Zadat poptávku
451 0 481225928662 Heating element Zadat poptávku
490 0 481932118136 Flexo kabel 2 m, konektory 327 Kč
490 1 481232128367 Přechodka 58 Kč
504 0 481931039725 Timer KIT 4477-MASK.5 Zadat poptávku
511 0 481241348279 Selector,switch Temp./Spin Zadat poptávku
571 0 481227128375 ventil jednocestny 882 Kč
581 0 481227128379 presostat 739 Kč
620 1 481941028998 spinac 426 Kč
621 0 481227618252 Switch On / Off Zadat poptávku
630 0 481228058019 Door lock Zadat poptávku
701 0 481953028928 hadice napousteci 131 Kč
701 1 481946669704 tesneni + sitko 142 Kč
702 0 481953029019 hadice 106 Kč
707 0 481252648031 tryska rozvadeci 34 Kč
707 1 481252648028 tryska 273 Kč
708 1 481253048143 hadice k nasypce 392 Kč
711 0 481241888025 teleso nasypky 1 514 Kč
712 0 481241878922 Drawer Detergent Zadat poptávku
713 0 481241888019 vlozka nasypky klap. 24 Kč
717 0 481932128092 bovden komplet 327 Kč
717 1 481232138013 Páčka trysky 294 Kč
717 2 481232138012 drzak 19 Kč
717 3 481227888007 posouvac 63 Kč
717 5 481228218459 Cam BK,WH,BI,PL 2A,3CH; BK,WH,BI,PL 2A,3 Zadat poptávku
718 0 481252648027 viko prepadu nasypky 53 Kč
718 1 481241888018 ovladac 329 Kč
750 0 481253048153 Chamber,expand. BUILT-IN Zadat poptávku
753 1 481941868234 vzdusnik 348 Kč
754 0 481253028826 Hadice nádrž-čerpadlo 392 Kč
754 1 481253028832 ekokulicka 97 Kč
754 2 481253028829 priruba eco awt2050 92 Kč
760 0 481948058106 Filtr čerpadla 163 Kč
781 0 481953028847 Hose,draining Zadat poptávku
781 1 481253028818 Hose Zadat poptávku
783 0 481253028827 Hose Pressostat Zadat poptávku
783 3 481253018001 Connection Part Zadat poptávku
786 0 481253028812 hadice cerpadlo vyp. 77 Kč
786 1 481246278179 threaded cap Zadat poptávku
787 0 481253028819 Hose with hole(exhaust) Zadat poptávku
794 5 481253058098 tesneni vzdusniku 58 Kč
900 1 481240118444 drzak topeni 218 Kč
901 0 481940118529 Spona nádrž-čerpadlo 73 Kč
901 2 481940118868 SPONA HADICE AW 53 Kč
901 3 481240118414 SPONA39,7 24 Kč
902 0 481229088049 Bracket Zadat poptávku
902 1 481225518204 drzak hadic 225 Kč
903 0 481225518205 drzak presostatu 97 Kč
903 5 481229088048 Cable clamp Zadat poptávku
903 9 481229088046 Cable clamp Zadat poptávku
910 0 481250218383 sroub M8*25loz.domu 77 Kč
910 1 481250218454 Screw M8x45 Zadat poptávku
910 5 481250218359 Screw damper Zadat poptávku
911 1 481250248345 Screw 4X 16-Z Zadat poptávku
911 7 481290308014 sroub M5x16 H 39 Kč
912 0 481250218382 Screw M8 X 35 Zadat poptávku
912 1 481250218007 sroub M5x16H 48 Kč
915 2 481250518371 matice remenice 73 Kč
923 0 481253218024 PODLOZKA 11 Kč
931 0 481949238139 pruzina 471 Kč
932 3 481249258025 pruzina 202 Kč
932 4 481249258024 pruzina pojistna 188 Kč
932 5 481249238359 pruzina trysky nasyp 9 Kč
941 0 481252028001 Bearing,ball BB1-0625 DD Zadat poptávku
941 1 481252028002 Bearing,ball 6203 2Z C3 Zadat poptávku
941 5 481252018069 Hub 800/1000,48L Zadat poptávku
953 0 481253058097 Shaft seal Zadat poptávku
953 1 481253058096 krouzek lozisk.domu 193 Kč
961 0 481246668545 kryt odjisteni prack 73 Kč
962 2 481236078035 Foil Water protect. Zadat poptávku
990 0 481931039227 sroub do zavazi sada 436 Kč
993 0 481953029028 Koleno výtokové hadice 41 Kč
993 2 481953268829 Spacer 44, 50, 58 l Zadat poptávku
993 3 481239558004 klic montazni 73 Kč

Poptat náhradní díl můžete také e-mailem zaslaným na objednavkynd@apservispraha.cz.

Zadejte kontaktní údaje
Tato otázka slouží k ověření, zda nejste spamovací robot.


* Vyplnění položek označených hvězdičkou je povinné.


Potřebujete poradit?

Rádi zodpovíme veškeré vaše dotazy k nákupu či produktům.

Infolinka  840 110 122

kontaktní formulář

info@servis-whirlpool.cz

Objednejte servis spotřebiče online

V případě potíží se spotřebiči Whirlpool a Bauknecht vás spojíme se servisem.

Jsme oficiálním gestorem záručního i pozáručního servisu.