WHIRLPOOL AWM 042

EAN kód: 857004229900

Schémata spotřebiče

Č. EAN kód Název náhradního dílu Cena Objednávka
001 0 481244010748 Cabinet GW Zadat poptávku
003 0 481246448112 pricka skrine zadni 266 Kč
004 0 481244019479 Drip tray assy BI Zadat poptávku
011 0 481250018068 noha nastavitelna 415 Kč
011 1 481250018074 noha nastavitelna 213 Kč
011 1 481250018075 Foot leveling kit 82mm Zadat poptávku
021 0 481244010922 Panel front BI GW Zadat poptávku
021 1 481246279654 Stopper Zadat poptávku
024 0 481231018653 Rear panel KIT Zadat poptávku
025 0 481244019425 Holder Control device; Control device Zadat poptávku
033 0 481231018414 Cover plate BI Zadat poptávku
040 0 481241718794 Hinge Zadat poptávku
040 2 481941718939 zaves dveri pracky 555 Kč
040 3 481241718035 podlozka 0,2mm 29 Kč
040 3 481241728002 podlozka 1mm 77 Kč
040 4 481241718811 kryt zavesu 436 Kč
040 5 481250248345 Screw 4X 16-Z Zadat poptávku
050 0 481245938059 Plinth GW Zadat poptávku
050 1 481244019433 SADA PODSTAVECA AWM0 344 Kč
061 0 481246688458 zavazi horni 532 Kč
061 1 481246688462 Counter weight Lower Zadat poptávku
061 2 481931039227 sroub do zavazi sada 436 Kč
061 3 481931039228 Mounting kit Weight bottom Zadat poptávku
081 0 481252918038 Shock absorber until 1200 Zadat poptávku
081 1 481250218454 Screw M8x45 Zadat poptávku
084 0 481246658001 drzak pruziny agreg. 106 Kč
086 0 481240118409 Holder Shock Absorber; Shock Absorber Zadat poptávku
086 1 481240118413 Čep tlumiče 519 Kč
086 2 481240118412 pojistka tlumice 280 Kč
110 0 481249818259 Door handle GW Zadat poptávku
130 0 481241728053 podlozka horni 179 Kč
130 1 481241728052 podlozka dolni 179 Kč
131 0 481241728051 hak dveri 321 Kč
131 1 481241728045 osa uzaveru dveri 39 Kč
131 2 481249258025 pruzina 202 Kč
131 3 481249258024 pruzina pojistna 188 Kč
134 0 481241748001 magnet dveri 387 Kč
134 1 481241728001 podlozka 48 Kč
134 2 481250218007 sroub M5x16H 48 Kč
135 1 481240118417 STOPPER Zadat poptávku
140 0 481245068219 Door glass Zadat poptávku
143 0 481244010749 ram dveri vnejsi 970 Kč
144 0 481241719168 priruba dveri 707 Kč
191 0 481246068532 DOOR BELLOW grease resistance Zadat poptávku
191 1 481249218017 spona TVO - nadrz 106 Kč
191 2 481249298011 spona TVO 106 Kč
200 1 481241818369 Tub, half front 48l/1400/noDIS/+ve Zadat poptávku
200 2 481241818434 Tub, half rear 48l, 800-1000 Zadat poptávku
200 4 481229088054 Spona nádrže 365 Kč
220 0 481941818339 Drum Zadat poptávku
271 0 481235818056 Řemen vícekl. 1250J4 121 Kč
272 0 481252858027 pulley DIAM.298; DIAM.298 Zadat poptávku
272 2 481253218024 PODLOZKA 11 Kč
272 3 481250518371 matice remenice 73 Kč
290 0 481253058101 těsnění bočnice 490 Kč
301 0 481245212212 Control panel GW Zadat poptávku
301 3 481245212213 Control panel side part GW Zadat poptávku
301 4 481245212214 Frame Switch 5-Fold GW Zadat poptávku
303 0 481249818257 Handle drawer GW Zadat poptávku
303 1 481249818258 Handle cover GW Zadat poptávku
321 0 481245213692 Insert panel GW Zadat poptávku
331 0 481241348335 Knoflík časovače 227 Kč
331 1 481241348336 Knoflík termostatu 140 Kč
331 2 481241348337 Knoflík 87 Kč
332 0 481241029029 Push button Options GW Zadat poptávku
339 0 481241318216 Adapter f. button Zadat poptávku
339 1 481241318215 Adapter axle 90 degree Zadat poptávku
339 2 481223318007 Adapter f. Knob Zadat poptávku
350 1 481223958017 Display Modul Aquastop/Door Zadat poptávku
351 0 481213418011 Lamp Zadat poptávku
400 0 481936158264 motor 3 594 Kč
400 1 481250218382 Screw M8 X 35 Zadat poptávku
409 0 481236248004 Uhlíky motoru - pár 13,6x5x32 mm, levé 399 Kč
421 0 481212118142 Interf.filter 1,00 uF; 1,00 uF. Zadat poptávku
430 0 481236018532 cerpadlo vypousteci 1 245 Kč
451 0 481225928758 Heating element 2050W + NTC Zadat poptávku
480 0 481232178109 vodice svazek motor 653 Kč
490 0 481932118136 Flexo kabel 2 m, konektory 327 Kč
491 0 481232128367 Přechodka 58 Kč
491 1 481250238152 Screw 4.8x19 Zadat poptávku
500 0 481228219513 Timer SC1, 1000 Zadat poptávku
571 0 481227128375 ventil jednocestny 882 Kč
581 0 481227128441 presostat 980 Kč
620 0 481941028998 spinac 426 Kč
621 0 481941029004 Spínač síťový 457 Kč
622 0 481241348279 Selector,switch Temp./Spin Zadat poptávku
630 0 481228058019 Door lock Zadat poptávku
631 0 481227138358 mikrospinac plovaku 653 Kč
631 1 481236058112 plovak 116 Kč
651 0 481213448294 Light guide Zadat poptávku
691 0 481228218702 senzor NTC 1 094 Kč
701 0 481253028781 Přívodní hadice 3,5m náhrada 484000008793 TAF 357 636 Kč
701 0 481253029256 AQUASTOP 1,5m mech. 1 377 Kč
701 0 481953028926 Přívodní hadice 2,5m náhrada 484000008795 TAF 257 592 Kč
702 0 481953029019 hadice 106 Kč
707 0 481252648031 tryska rozvadeci 34 Kč
707 1 481252648028 tryska 273 Kč
708 1 481253048143 hadice k nasypce 392 Kč
711 0 481241888025 teleso nasypky 1 514 Kč
712 0 481241888051 zasuvka nasypky 714 Kč
713 0 481241889009 Flap Detergent Container GW Zadat poptávku
717 0 481932128092 bovden komplet 327 Kč
717 1 481232138013 Páčka trysky 294 Kč
717 2 481232138012 drzak 19 Kč
717 3 481227888018 posouvac 73 Kč
717 4 481249238359 pruzina trysky nasyp 9 Kč
717 5 481228219435 Cam 3 C. for built in Zadat poptávku
717 7 481250218623 Screw PT3,5x20-TORx20 Zadat poptávku
718 0 481252648157 mrizka kryci 58 Kč
718 1 481241888018 ovladac 329 Kč
750 0 481253048153 Chamber,expand. BUILT-IN Zadat poptávku
753 1 481941868234 vzdusnik 348 Kč
754 0 481253028826 Hadice nádrž-čerpadlo 392 Kč
754 1 481253028832 ekokulicka 97 Kč
754 2 481253028829 priruba eco awt2050 92 Kč
760 0 481948058106 Filtr čerpadla 163 Kč
781 0 481953028959 Hose draining 1,5m Zadat poptávku
782 0 481253028827 Hose Pressostat Zadat poptávku
783 1 481253028822 hadice násypka-přepad 305 Kč
783 3 481253018001 Connection Part Zadat poptávku
783 4 481253028818 Hose Zadat poptávku
785 0 481253028812 hadice cerpadlo vyp. 77 Kč
785 1 481246278179 threaded cap Zadat poptávku
787 0 481253028819 Hose with hole(exhaust) Zadat poptávku
787 2 481940118868 SPONA HADICE AW 53 Kč
794 2 481240118549 Clamp hose Zadat poptávku
794 5 481253058098 tesneni vzdusniku 58 Kč
900 0 481225518204 drzak hadic 225 Kč
900 1 481229088049 Bracket Zadat poptávku
900 2 481240118501 Svorka hadice 1 48 Kč
900 3 481229088048 Cable clamp Zadat poptávku
900 4 481240118414 SPONA39,7 24 Kč
900 5 481940118529 Spona nádrž-čerpadlo 73 Kč
900 6 481240118444 drzak topeni 218 Kč
900 7 481225518205 drzak presostatu 97 Kč
910 1 481250218624 Screw 3.5x10-F A2F Zadat poptávku
910 4 481293008022 Šroub 77 Kč
910 5 481250218619 Screw M5/8 Zadat poptávku
930 0 481949238139 pruzina 471 Kč
941 0 481252028001 Bearing,ball BB1-0625 DD Zadat poptávku
941 1 481252028002 Bearing,ball 6203 2Z C3 Zadat poptávku
953 0 481253058097 Shaft seal Zadat poptávku
961 0 481953268829 Spacer 44, 50, 58 l Zadat poptávku
962 2 481236078035 Foil Water protect. Zadat poptávku
965 0 481246668545 kryt odjisteni prack 73 Kč
993 0 481953029028 Koleno výtokové hadice 41 Kč
993 3 481239558004 klic montazni 73 Kč

Poptat náhradní díl můžete také e-mailem zaslaným na objednavkynd@apservispraha.cz.

Zadejte kontaktní údaje
Tato otázka slouží k ověření, zda nejste spamovací robot.


* Vyplnění položek označených hvězdičkou je povinné.


Potřebujete poradit?

Rádi zodpovíme veškeré vaše dotazy k nákupu či produktům.

Infolinka  840 110 122

kontaktní formulář

info@servis-whirlpool.cz

Objednejte servis spotřebiče online

V případě potíží se spotřebiči Whirlpool a Bauknecht vás spojíme se servisem.

Jsme oficiálním gestorem záručního i pozáručního servisu.