WHIRLPOOL AWM 1404/4

EAN kód: 857024715592

Schémata spotřebiče

Č. EAN kód Název náhradního dílu Cena Objednávka
001 0 481244010784 Cabinet GW Zadat poptávku
002 0 481244010778 kryt filtru 387 Kč
003 0 481246448192 Crossbar Zadat poptávku
011 0 481250018099 noha pracky M8*34/A 366 Kč
021 0 481244011225 stena predni 1 568 Kč
024 0 481944019892 Panel rear Zadat poptávku
025 0 481940479271 Holder Contr. Device Zadat poptávku
030 0 481244010899 Table top GW Zadat poptávku
040 0 481241718787 Hinge BK Zadat poptávku
050 0 481244010779 sokl pracky GW 738 Kč
061 0 481246688833 zavazi horni 865 Kč
061 1 481246688607 Counter weight front, bottom Zadat poptávku
061 2 481931039227 sroub do zavazi sada 436 Kč
061 3 481931039228 Mounting kit Weight bottom Zadat poptávku
081 0 481246648088 Tlumič třecí 294 Kč
084 0 481246658001 drzak pruziny agreg. 106 Kč
086 2 481240118412 pojistka tlumice 280 Kč
110 0 481249818261 Rukojeť dveří GW 686 Kč
130 0 481241728047 desticka uzaveru dv. 24 Kč
130 1 481241728048 Plate Doorlock Lower; Doorlock Lower Zadat poptávku
131 0 481241728046 Lock Door Zadat poptávku
131 1 481241728045 osa uzaveru dveri 39 Kč
131 2 481249258022 pruzina uzaveru dve. 202 Kč
135 1 481249818262 pojistka dveri 204 Kč
135 2 481249258023 Spring Door Safety Zadat poptávku
135 3 481229068153 drzak pojistky 142 Kč
140 0 481245058983 Door glass Zadat poptávku
143 0 481244010782 ram dveri 640 Kč
144 0 481244019589 priruba dveri 1 025 Kč
144 3 481250218669 sroub pojistka dv. 121 Kč
191 0 481246068532 DOOR BELLOW grease resistance Zadat poptávku
191 1 481249218017 spona TVO - nadrz 106 Kč
191 2 481249298011 spona TVO 106 Kč
200 1 481241818567 Tub, half front 42l Zadat poptávku
200 2 481241818368 Tub, half rear 48l, 1400 Zadat poptávku
200 4 481229088054 Spona nádrže 365 Kč
220 0 481241818466 buben 3 081 Kč
271 0 481235818056 Řemen vícekl. 1250J4 121 Kč
272 0 481252858041 remenice bubnu 947 Kč
272 3 481250518371 matice remenice 73 Kč
292 0 481253058101 těsnění bočnice 490 Kč
301 0 481245215107 Control panel + handle drawer Zadat poptávku
303 0 481249878651 Handle drawer Zadat poptávku
331 0 481241258991 Knob timer (C3) GW Zadat poptávku
331 2 481241258989 Knob therm./potent. GW Zadat poptávku
332 0 481251318133 Button Options GW Zadat poptávku
339 1 481941328035 Adapter Pos. 2 Zadat poptávku
400 0 481236158377 motor 3 594 Kč
400 1 481250218382 Screw M8 X 35 Zadat poptávku
409 0 481236248004 Uhlíky motoru - pár 13,6x5x32 mm, levé 399 Kč
421 0 481212118142 Interf.filter 1,00 uF; 1,00 uF. Zadat poptávku
430 0 481231028144 Čerpadlo vypouštěcí DELTA 1 245 Kč
451 0 481225928823 Heating element 240 V + NTC Zadat poptávku
480 0 481232178218 Cable SC1D-MOT 7 Zadat poptávku
490 0 481232118043 Connect.cable 5m Zadat poptávku
491 0 481232128367 Přechodka 58 Kč
491 1 481250238152 Screw 4.8x19 Zadat poptávku
500 0 481228219399 programator 2 614 Kč
500 0 481228219882 Timer SC1 Zadat poptávku
571 0 481228128382 Valve magnet cold Zadat poptávku
571 1 481227128449 Valve magnet hot Zadat poptávku
581 0 481227128518 presostat 60/35 672 Kč
620 0 481941028998 spinac 426 Kč
621 0 481941029004 Spínač síťový 457 Kč
622 0 481227348002 prepinac otocny 558 Kč
630 0 481228058044 Blokování dveří 327 Kč
691 0 481228219485 senzor NTC 653 Kč
701 0 481253029329 Hose, inlet; EN 11770 Reflex Zadat poptávku
701 1 481253028971 Hose inlet hot Zadat poptávku
702 0 481953029019 hadice 106 Kč
702 1 481953028971 Hose intern Zadat poptávku
707 0 481252648036 Nozzle cold/hot Zadat poptávku
707 1 481252648028 tryska 273 Kč
707 4 481252648034 Nozzle hot Zadat poptávku
707 5 481252648035 Nozzle warm Zadat poptávku
708 1 481253048143 hadice k nasypce 392 Kč
711 0 481241889062 Dispenser 3 ch., asm., hot Zadat poptávku
712 0 481241888029 Drawer Detergent Zadat poptávku
713 0 481241889037 vlozka nasypky klap. 499 Kč
717 0 481932128092 bovden komplet 327 Kč
717 1 481232138013 Páčka trysky 294 Kč
717 2 481232138012 drzak 19 Kč
717 3 481227888018 posouvac 73 Kč
717 4 481249238359 pruzina trysky nasyp 9 Kč
717 5 481252838062 Cam incl. adapter Zadat poptávku
717 7 481250218409 Screw cam actuator Zadat poptávku
718 0 481252648157 mrizka kryci 58 Kč
718 1 481241888018 ovladac 329 Kč
753 1 481941868234 vzdusnik 348 Kč
754 0 481253028826 Hadice nádrž-čerpadlo 392 Kč
754 1 481253028832 ekokulicka 97 Kč
754 2 481253028829 priruba eco awt2050 92 Kč
760 0 481948058106 Filtr čerpadla 163 Kč
781 0 481253029349 Hose draining Zadat poptávku
782 0 481253028827 Hose Pressostat Zadat poptávku
785 0 481253028812 hadice cerpadlo vyp. 77 Kč
785 1 481246279663 Threaded cap Zadat poptávku
794 2 481253058005 O-Ring Zadat poptávku
794 5 481253058098 tesneni vzdusniku 58 Kč
900 0 481225518204 drzak hadic 225 Kč
900 1 481229088049 Bracket Zadat poptávku
900 2 481240118501 Svorka hadice 1 48 Kč
900 3 481240118446 Cable clamp Zadat poptávku
900 4 481240118414 SPONA39,7 24 Kč
900 5 481940118529 Spona nádrž-čerpadlo 73 Kč
900 6 481229018031 Clamp heatingelement+screw Zadat poptávku
900 7 481225518205 drzak presostatu 97 Kč
900 9 481240148569 Clamp hose pressostat Zadat poptávku
910 1 481250248344 Screw Zadat poptávku
911 7 481290308196 sroub 29 Kč
930 0 481949238139 pruzina 471 Kč
941 0 481252028003 BEARING 6306 2Z C3 GJN Zadat poptávku
941 1 481252028005 BEARING 6304 2Z C3 Zadat poptávku
953 0 481253058142 gufero 35x75x12 408 Kč
961 0 481953268829 Spacer 44, 50, 58 l Zadat poptávku
965 0 481246668545 kryt odjisteni prack 73 Kč
993 0 481953029028 Koleno výtokové hadice 41 Kč
993 3 481239558004 klic montazni 73 Kč

Poptat náhradní díl můžete také e-mailem zaslaným na objednavkynd@apservispraha.cz.

Zadejte kontaktní údaje
Tato otázka slouží k ověření, zda nejste spamovací robot.


* Vyplnění položek označených hvězdičkou je povinné.


Potřebujete poradit?

Rádi zodpovíme veškeré vaše dotazy k nákupu či produktům.

Infolinka  840 110 122

kontaktní formulář

info@servis-whirlpool.cz

Objednejte servis spotřebiče online

V případě potíží se spotřebiči Whirlpool a Bauknecht vás spojíme se servisem.

Jsme oficiálním gestorem záručního i pozáručního servisu.