WHIRLPOOL AWM 288/WS-B

EAN kód: 857028801000

Schémata spotřebiče

Č. EAN kód Název náhradního dílu Cena Objednávka
001 0 481244018996 Cabinet Zadat poptávku
003 0 481246448099 Crossbar Zadat poptávku
004 0 481244018995 Drip tray assy VWS Zadat poptávku
011 0 481250018072 Foot Variable Zadat poptávku
021 0 481244019344 Front Zadat poptávku
021 1 481244019343 kryt filtru 387 Kč
024 0 481244018997 Panel rear Zadat poptávku
025 0 481244019345 Holder Contr. Device Zadat poptávku
030 0 481244019341 Table top Zadat poptávku
040 0 481241718793 Hinge Zadat poptávku
040 1 481241728009 Insert Zadat poptávku
053 0 481245938012 Plinth Zadat poptávku
053 1 481245938013 Flap Plinth Zadat poptávku
061 0 481246688458 zavazi horni 532 Kč
061 1 481246688459 Counter weight front Zadat poptávku
080 0 481246648054 Shock absorber 1000-1400 Zadat poptávku
084 0 481246658001 drzak pruziny agreg. 106 Kč
086 0 481240118409 Holder Shock Absorber; Shock Absorber Zadat poptávku
086 1 481240118413 Čep tlumiče 519 Kč
086 2 481240118412 pojistka tlumice 280 Kč
110 0 481249818139 Handle door white Zadat poptávku
130 0 481241728046 Lock Door Zadat poptávku
130 1 481241728045 osa uzaveru dveri 39 Kč
131 0 481241728047 desticka uzaveru dv. 24 Kč
131 1 481241728048 Plate Doorlock Lower; Doorlock Lower Zadat poptávku
141 0 481245068219 Door glass Zadat poptávku
143 0 481244019342 ram dveri 770 Kč
144 0 481245928043 Frame door glas Zadat poptávku
144 1 481249818137 Knob Door safety; Door safety Zadat poptávku
144 2 481249258023 Spring Door Safety Zadat poptávku
144 3 481229068153 drzak pojistky 142 Kč
190 0 481246668527 Door bellow Zadat poptávku
190 1 481249218017 spona TVO - nadrz 106 Kč
190 2 481249298011 spona TVO 106 Kč
200 1 481241818188 Tub Front Part 48L,1200 Zadat poptávku
200 2 481241818192 Tub rear part Zadat poptávku
200 3 481252018065 loziskovy domek AWM 250 1 367 Kč
220 0 481241818191 Drum 1200 0,5MM PP 48L Zadat poptávku
271 0 481235818056 Řemen vícekl. 1250J4 121 Kč
272 0 481252858027 pulley DIAM.298; DIAM.298 Zadat poptávku
292 0 481253058094 Gasket Tub Zadat poptávku
301 0 481245219261 Control panel Zadat poptávku
303 0 481249818141 Handle drawer Zadat poptávku
322 0 481245219275 Insert panel AWM 288-B/NL Zadat poptávku
331 0 481241348236 Knob Timer WH 2B Zadat poptávku
331 1 481241318198 Adapter f. button Zadat poptávku
332 0 481241028547 Push button Zadat poptávku
335 0 481241348228 Knob Zadat poptávku
337 0 481241348233 Knob Spin Speed 1200 Zadat poptávku
341 0 481241378476 Index,programm WH Zadat poptávku
354 1 481213448197 Pilot lamp Zadat poptávku
401 0 481236158094 Motor 1000,1200 MCA52/WHE0 Zadat poptávku
421 0 481212118142 Interf.filter 1,00 uF; 1,00 uF. Zadat poptávku
430 0 481236018362 Pump Zadat poptávku
451 0 481225928662 Heating element Zadat poptávku
490 0 481932118136 Flexo kabel 2 m, konektory 327 Kč
490 1 481232128367 Přechodka 58 Kč
504 0 481228218453 Timer Zadat poptávku
511 0 481241348223 Selector Temp./Spin Zadat poptávku
581 0 481227128366 Pressostat Zadat poptávku
620 1 481227618238 Switch Options Zadat poptávku
621 0 481227618239 Switch Start Zadat poptávku
623 0 481227138358 mikrospinac plovaku 653 Kč
623 1 481227138359 Support Switch Aquastop Zadat poptávku
630 0 481228058019 Door lock Zadat poptávku
701 0 481253028808 Hose, inlet VWS 1,5m; 1.38.028.6 Zadat poptávku
701 1 481248058076 Sieve Inlet Zadat poptávku
702 0 481253028828 Hose inlet intern Zadat poptávku
707 0 481252648031 tryska rozvadeci 34 Kč
707 1 481252648028 tryska 273 Kč
708 1 481253048143 hadice k nasypce 392 Kč
711 0 481241888025 teleso nasypky 1 514 Kč
712 0 481241878036 Drawer Detergent Zadat poptávku
713 0 481241888019 vlozka nasypky klap. 24 Kč
717 0 481232128369 Bowden cable Zadat poptávku
717 1 481232138013 Páčka trysky 294 Kč
717 2 481232138012 drzak 19 Kč
717 3 481227888007 posouvac 63 Kč
717 5 481228218273 Cam Zadat poptávku
718 0 481252648027 viko prepadu nasypky 53 Kč
718 1 481241888018 ovladac 329 Kč
753 1 481241868143 vzdusnik 106 Kč
754 0 481253028826 Hadice nádrž-čerpadlo 392 Kč
754 1 481253028832 ekokulicka 97 Kč
754 2 481253028829 priruba eco awt2050 92 Kč
756 0 481236058101 Floater Zadat poptávku
760 0 481248058075 Filter Set Pump Zadat poptávku
760 1 481241868138 Gasket Sieve / Rough Zadat poptávku
781 0 481253028831 Hose draining Zadat poptávku
783 0 481253028827 Hose Pressostat Zadat poptávku
783 1 481253028822 hadice násypka-přepad 305 Kč
786 0 481253028812 hadice cerpadlo vyp. 77 Kč
786 1 481246278179 threaded cap Zadat poptávku
786 3 481253028809 Hose Aqua-Stop Zadat poptávku
787 0 481253028813 hadice odparovaci 478 Kč
794 5 481253058098 tesneni vzdusniku 58 Kč
901 0 481240118415 Clamp hose Tub Zadat poptávku
901 2 481240118401 Strap Zadat poptávku
901 3 481240118414 SPONA39,7 24 Kč
902 0 481229088049 Bracket Zadat poptávku
902 1 481225518204 drzak hadic 225 Kč
903 0 481225518205 drzak presostatu 97 Kč
903 5 481229088048 Cable clamp Zadat poptávku
904 0 481252958002 Rivet Base Zadat poptávku
910 0 481250218379 Screw M 8 x 25 Zadat poptávku
911 7 481290308014 sroub M5x16 H 39 Kč
912 0 481250218382 Screw M8 X 35 Zadat poptávku
915 2 481250518371 matice remenice 73 Kč
923 0 481253218024 PODLOZKA 11 Kč
931 0 481249238363 Spring Zadat poptávku
932 3 481249258022 pruzina uzaveru dve. 202 Kč
932 5 481249238359 pruzina trysky nasyp 9 Kč
941 0 481252028004 Bearing,ball 6206 2Z C3 GJN Zadat poptávku
941 1 481252028066 BEARING 6204 2Z C3 GJN Zadat poptávku
941 5 481252018067 Hub 1200,48L Zadat poptávku
953 0 481253058099 Shaft seal 1200 Zadat poptávku
953 1 481253058096 krouzek lozisk.domu 193 Kč
961 0 481232148004 Cover Zadat poptávku
990 0 481931039227 sroub do zavazi sada 436 Kč
990 1 481931039228 Mounting kit Weight bottom Zadat poptávku
993 0 481253048017 Bow Zadat poptávku
993 2 481226818015 Lever,security Zadat poptávku
993 3 481239558004 klic montazni 73 Kč

Poptat náhradní díl můžete také e-mailem zaslaným na objednavkynd@apservispraha.cz.

Zadejte kontaktní údaje
Tato otázka slouží k ověření, zda nejste spamovací robot.


* Vyplnění položek označených hvězdičkou je povinné.


Potřebujete poradit?

Rádi zodpovíme veškeré vaše dotazy k nákupu či produktům.

Infolinka  840 110 122

kontaktní formulář

info@servis-whirlpool.cz

Objednejte servis spotřebiče online

V případě potíží se spotřebiči Whirlpool a Bauknecht vás spojíme se servisem.

Jsme oficiálním gestorem záručního i pozáručního servisu.