WHIRLPOOL AWM 8163/1-GB

EAN kód: 857081615201

Schémata spotřebiče

Č. EAN kód Název náhradního dílu Cena Objednávka
001 0 481244018996 Cabinet Zadat poptávku
002 0 481244010466 Flap Filter round VBL BK Zadat poptávku
002 1 481240438591 Holder flap, filter Zadat poptávku
003 0 481246448112 pricka skrine zadni 266 Kč
003 1 481246448161 sada odhlučňovací 182 Kč
004 0 481244018993 Drip tray assy Zadat poptávku
011 0 481946248472 Foot Zadat poptávku
021 0 481244010582 Front VBL with Brace round Flap Zadat poptávku
024 0 481231018653 Rear panel KIT Zadat poptávku
025 0 481240438551 Support control board VBL WH Zadat poptávku
030 0 481231018586 deska horni 1 791 Kč
040 0 481241718787 Hinge BK Zadat poptávku
050 0 481244010406 Pedestal Zadat poptávku
061 1 481246688464 Counter weight SS-TUB,1400,1600 Zadat poptávku
065 0 481231018339 Insulation Front Pane Zadat poptávku
065 1 481231018236 Insulation table top Zadat poptávku
065 2 481231018399 Insulation Zadat poptávku
065 4 481231018335 Insulation Middle Pane Zadat poptávku
065 5 481231018336 Insulation Lower Zadat poptávku
081 0 481246648057 tlumic 490 Kč
081 1 481250218424 Screw damper Zadat poptávku
084 0 481246658001 drzak pruziny agreg. 106 Kč
084 1 481240468021 Holder Zadat poptávku
086 0 481240118409 Holder Shock Absorber; Shock Absorber Zadat poptávku
086 2 481240118412 pojistka tlumice 280 Kč
110 0 481249818139 Handle door white Zadat poptávku
130 0 481241728047 desticka uzaveru dv. 24 Kč
130 1 481241728048 Plate Doorlock Lower; Doorlock Lower Zadat poptávku
131 0 481241728046 Lock Door Zadat poptávku
131 1 481241728045 osa uzaveru dveri 39 Kč
131 2 481249258022 pruzina uzaveru dve. 202 Kč
135 1 481249818137 Knob Door safety; Door safety Zadat poptávku
135 2 481249258023 Spring Door Safety Zadat poptávku
135 3 481229068153 drzak pojistky 142 Kč
140 0 481245068218 Door glass Zadat poptávku
143 0 481244019782 Glassdoor frame VBL WH Zadat poptávku
144 0 481244019589 priruba dveri 1 025 Kč
144 3 481250248015 Screw 4,0x16-TORX Zadat poptávku
191 0 481246668557 Door bellow Zadat poptávku
191 1 481249218015 Strap Fix. Bellow Zadat poptávku
191 2 481249298011 spona TVO 106 Kč
200 0 481241818181 Tub Zadat poptávku
201 0 481246448002 bocnice 2 450 Kč
210 0 481252018034 Crosspiece Zadat poptávku
210 1 481245218994 Screw M8x20 A2F Zadat poptávku
220 0 481241818246 Drum 1600 Zadat poptávku
228 0 481241818096 Crosspiece,drum Zadat poptávku
271 0 481235818157 remen vicekl.1254J4 109 Kč
272 0 481252858004 Pulley Zadat poptávku
272 1 481253228006 pouzdro plastove 77 Kč
272 2 481253218024 PODLOZKA 11 Kč
272 3 481950218417 sroub remenice NT 116 Kč
292 0 481253058003 tesneni bocnice 327 Kč
301 0 481245211808 Control panel Zadat poptávku
303 0 481249878252 Handle drawer printed Zadat poptávku
321 0 481245211807 Insert panel Zadat poptávku
321 1 481253298011 unasec knofliku 77 Kč
331 0 481241458111 knoflik progr. VBL 232 Kč
332 1 481251318097 tlacitko start VBL 39 Kč
332 2 481251318098 TLACITKO 16 Kč
332 3 481251318099 tlacitko volby VBL 39 Kč
332 4 481251318101 tlacitko plus VBL 24 Kč
332 5 481251318102 tlacitko minus VBL 39 Kč
400 0 481236158148 Motor MCC61/64 Chopper Zadat poptávku
400 1 481250218361 Screw M8x30 Zadat poptávku
409 0 481236248004 Uhlíky motoru - pár 13,6x5x32 mm, levé 399 Kč
421 0 481212118142 Interf.filter 1,00 uF; 1,00 uF. Zadat poptávku
430 0 481231018458 Pump SERVICE SET Zadat poptávku
451 0 481225928671 Heating element 240V Zadat poptávku
480 0 481232178112 Cable Motor Omega-Chopper SS Zadat poptávku
490 0 481232118043 Connect.cable 5m Zadat poptávku
491 0 481232128367 Přechodka 58 Kč
491 1 481250238152 Screw 4.8x19 Zadat poptávku
521 0 481221478916 Control board VBL OMEGA 1600 Zadat poptávku
521 1 481221478349 Control unit motor Zadat poptávku
521 2 481225698023 Support control unit motor Zadat poptávku
571 0 481227128375 ventil jednocestny 882 Kč
582 0 481227128394 Pressostat OMEGA Zadat poptávku
582 1 481227118011 Meter,flow OMEGA/ACCESS Zadat poptávku
620 0 481227628381 Display VBL WH A1 Omega Zadat poptávku
630 0 481228058019 Door lock Zadat poptávku
701 0 481254828004 Hose Zadat poptávku
702 0 481253028872 Hose flow-dispenser Zadat poptávku
702 1 481253028873 Hose valve-flowmeter Zadat poptávku
703 0 481253048466 Hose; door rinsing 535 MM Zadat poptávku
707 0 481252648031 tryska rozvadeci 34 Kč
707 1 481252648028 tryska 273 Kč
707 2 481253048161 Fitting Zadat poptávku
707 3 481253078011 podlozka trysky spr. 149 Kč
708 1 481253048141 Bend Zadat poptávku
711 0 481241868166 těleso násypky 1 511 Kč
712 0 481241888051 zasuvka nasypky 714 Kč
713 0 481241888019 vlozka nasypky klap. 24 Kč
717 0 481232318006 motorek distribuce 842 Kč
717 1 481232138015 Lever water distr. OME Zadat poptávku
717 2 481232138014 Lever OMEGA/GAMMA Zadat poptávku
717 3 481232138016 Lever connection OMEGA; connection OMEG Zadat poptávku
717 5 481231018459 VACKA AKTUATORA OMEG 240 Kč
718 0 481252648027 viko prepadu nasypky 53 Kč
718 1 481241888018 ovladac 329 Kč
750 0 481253048139 Chamber,expand. Zadat poptávku
753 1 481241868125 Chamber,air Zadat poptávku
754 0 481253028838 Drainhose Zadat poptávku
754 4 481240118054 Clamp hose Zadat poptávku
760 0 481248058105 Filtr čerpadla DELTA 653 Kč
781 0 481953028959 Hose draining 1,5m Zadat poptávku
782 0 481253028816 Hose Pressostat Zadat poptávku
783 3 481253018001 Connection Part Zadat poptávku
783 4 481253028818 Hose Zadat poptávku
785 0 481253028812 hadice cerpadlo vyp. 77 Kč
785 1 481246279663 Threaded cap Zadat poptávku
787 0 481253028819 Hose with hole(exhaust) Zadat poptávku
787 2 481940118868 SPONA HADICE AW 53 Kč
794 2 481253058005 O-Ring Zadat poptávku
794 5 481253058015 Gasket Zadat poptávku
900 0 481225518204 drzak hadic 225 Kč
900 1 481229088043 Bracket Door lock Zadat poptávku
900 2 481240118501 Svorka hadice 1 48 Kč
900 3 481229088048 Cable clamp Zadat poptávku
900 4 481240118414 SPONA39,7 24 Kč
900 9 481240148569 Clamp hose pressostat Zadat poptávku
910 0 481250248344 Screw Zadat poptávku
910 3 481250218409 Screw cam actuator Zadat poptávku
911 7 481290308196 sroub 29 Kč
921 0 481201118522 Ring circlip 52x2 Zadat poptávku
930 0 481249238361 Spring Suspension Zadat poptávku
930 5 481249238359 pruzina trysky nasyp 9 Kč
941 0 481252028003 BEARING 6306 2Z C3 GJN Zadat poptávku
941 1 481252028005 BEARING 6304 2Z C3 Zadat poptávku
953 0 481253068001 tesneni bubnu VA-40 490 Kč
961 0 481239598005 Lever,security Zadat poptávku
962 0 481246638011 Cover protect. heating element Zadat poptávku
965 0 481246668545 kryt odjisteni prack 73 Kč
965 1 481244018992 Lid Rearcover Zadat poptávku
993 0 481953029028 Koleno výtokové hadice 41 Kč
993 3 481239558004 klic montazni 73 Kč

Poptat náhradní díl můžete také e-mailem zaslaným na objednavkynd@apservispraha.cz.

Zadejte kontaktní údaje
Tato otázka slouží k ověření, zda nejste spamovací robot.


* Vyplnění položek označených hvězdičkou je povinné.


Potřebujete poradit?

Rádi zodpovíme veškeré vaše dotazy k nákupu či produktům.

Infolinka  840 110 122

kontaktní formulář

info@servis-whirlpool.cz

Objednejte servis spotřebiče online

V případě potíží se spotřebiči Whirlpool a Bauknecht vás spojíme se servisem.

Jsme oficiálním gestorem záručního i pozáručního servisu.