Pračka WHIRLPOOL AWO/D 041

EAN kód: 857003110702

Schémata spotřebiče

Č. EAN kód Název náhradního dílu Cena Objednávka
1100 481231028224 Rukojeť dveří 785 Kč
1310 481241728051 hak dveri 321 Kč
1311 481241728045 osa uzaveru dveri 39 Kč
1312 481249258025 pruzina 202 Kč
1313 481241728053 podlozka horni 179 Kč
1314 481241728052 podlozka dolni 179 Kč
1315 481231028224 Rukojeť dveří 785 Kč
1316 481249258024 pruzina pojistna 188 Kč
1400 481245059812 Sklo dveří 1 380 Kč
1430 481244010749 ram dveri vnejsi 970 Kč
1440 480111102928 Frame door glas Zadat poptávku
1600 481244019424 Panel front Zadat poptávku
1601 481245938059 Plinth GW Zadat poptávku
1612 481244018998 Stěna přední AWM250 711 Kč
1630 481244011724 Cover plate BI/DOM/NEW Zadat poptávku
1800 481244011456 Cabinet Zadat poptávku
1810 481246648088 Tlumič třecí 294 Kč
1811 481240118413 Čep tlumiče 519 Kč
1812 481240118412 pojistka tlumice 280 Kč
1820 481246688833 zavazi horni 865 Kč
1821 481246688462 Counter weight Lower Zadat poptávku
1822 481231039287 sroub 160 Kč
1823 481250218454 Screw M8x45 Zadat poptávku
1830 481075298461 Support control panel Zadat poptávku
1840 481244019479 Drip tray assy BI Zadat poptávku
1850 481250018099 noha pracky M8*34/A 366 Kč
1851 481250018074 noha nastavitelna 213 Kč
1880 481241718794 Hinge Zadat poptávku
1883 481941718939 zaves dveri pracky 555 Kč
1884 481241728002 podlozka 1mm 77 Kč
1885 481241718811 kryt zavesu 436 Kč
1886 481250218007 sroub M5x16H 48 Kč
1910 481246068617 TVO delta 617 1 143 Kč
1911 481249218017 spona TVO - nadrz 106 Kč
1912 481249298011 spona TVO 106 Kč
2000 481241818769 Tub, half front,42L/30% Zadat poptávku
2001 481241818228 nadrz zadni cast 2 940 Kč
2004 481229088054 Spona nádrže 365 Kč
2200 481241818575 buben 2 331 Kč
2710 481235818056 Řemen vícekl. 1250J4 121 Kč
2720 481252858041 remenice bubnu 947 Kč
2900 481253058101 těsnění bočnice 490 Kč
3010 481245310737 Control panel AWO/D 041 Zadat poptávku
3011 481245310742 celo nasypky 893 Kč
3310 481241458336 knoflik 343 Kč
3320 481251318199 tlacitko 182 Kč
3321 481241029477 Push button EBL 6 Opt. Zadat poptávku
3500 481223958039 jednotka ovladaci 2 287 Kč
3510 481213418094 Light guide PROG.FLOW-BI Zadat poptávku
3511 481213448387 Light guide 6 OPTIONS-BI Zadat poptávku
3512 481213418095 Light guide START-BI Zadat poptávku
4000 480111100269 motor 3 594 Kč
4009 481236248004 Uhlíky motoru - pár 13,6x5x32 mm, levé 399 Kč
4210 481010503697 Interf.filter Zadat poptávku
4300 481236018598 cerpadlo vypousteci 1 245 Kč
4510 481010567082 Heating element 2050W, 230V, double gr. Zadat poptávku
4800 481232178376 Cable DOM/MOT 7/VBL Zadat poptávku
4900 481932118136 Flexo kabel 2 m, konektory 327 Kč
4910 481232128367 Přechodka 58 Kč
5210 481010490536 Control unit DOMINO, progr. Zadat poptávku
5211 480111104626 Programátor DOMINO 626 - servisní 2 178 Kč
5710 480111100199 Napouštěcí ventil 2cestný přímý 882 Kč
5810 481227128554 Presostat pračky 714 Kč
6310 481227138358 mikrospinac plovaku 653 Kč
6311 481236058112 plovak 116 Kč
6330 481228058048 Door lock Rold DA069516 Zadat poptávku
6800 481241868428 teleso nasypky 1 162 Kč
6801 481241868381 zasuvka nasypky 980 Kč
6802 481241868382 pojistka nasypky 327 Kč
6803 481252648226 davkovac avivaze 220 Kč
6804 481241889066 separator do nasypky 278 Kč
6910 481228219485 senzor NTC 653 Kč
7010 481253029256 AQUASTOP 1,5m mech. 1 377 Kč
7020 481253029405 hadice od ventilu 102 Kč
7075 481231019102 tryska 259 Kč
7080 481253048143 hadice k nasypce 392 Kč
7500 481941868234 vzdusnik 348 Kč
7501 481253048153 Chamber,expand. BUILT-IN Zadat poptávku
7540 481253028826 Hadice nádrž-čerpadlo 392 Kč
7541 481253028832 ekokulicka 97 Kč
7542 481253029352 priruba eco awt2050 276 Kč
7551 481253018001 Connection Part Zadat poptávku
7630 481248058385 Filtr čerpadla AWO/D 261 Kč
7810 481953028959 Hose draining 1,5m Zadat poptávku
7811 481253029353 Steam hose Zadat poptávku
7830 481253029497 Hose Pressostat Zadat poptávku
7831 481253028822 hadice násypka-přepad 305 Kč
7833 481253028819 Hose with hole(exhaust) Zadat poptávku
7834 481253029354 Hose Zadat poptávku
7850 481253028812 hadice cerpadlo vyp. 77 Kč
7851 481246278179 threaded cap Zadat poptávku
9002 481240118501 Svorka hadice 1 48 Kč
9003 480111104423 Clamp hose Zadat poptávku
9004 481240118414 SPONA39,7 24 Kč
9005 481940118529 Spona nádrž-čerpadlo 73 Kč
9006 481240118446 Cable clamp Zadat poptávku
9007 481229088049 Bracket Zadat poptávku
9009 481225518204 drzak hadic 225 Kč
9040 481953268829 Spacer 44, 50, 58 l Zadat poptávku
9042 481241748001 magnet dveri 387 Kč
9043 481241728001 podlozka 48 Kč
9044 481250248345 Screw 4X 16-Z Zadat poptávku
9045 481244098264 Spacer f. pedestal Zadat poptávku
9046 481246279654 Stopper Zadat poptávku
9049 480111101846 Silent bloc Zadat poptávku
9101 480112101488 Screw Zadat poptávku
9102 481293008022 Šroub 77 Kč
9103 481250518423 matice remenice 82 Kč
9104 481250218828 sroub 73 Kč
9105 481250218705 Screw M8x35 Zadat poptávku
9106 481250238152 Screw 4.8x19 Zadat poptávku
9300 481949238139 pruzina 471 Kč
9303 480111101911 drzak topeni AWT 73 Kč
9304 481225518205 drzak presostatu 97 Kč
9410 481000100075 Bearing 6206 2RS1 C3 GJN Zadat poptávku
9411 481252028066 BEARING 6204 2Z C3 GJN Zadat poptávku
9500 480111100376 gufero 30x55x10 408 Kč
9503 481010395017 tesneni 179 Kč
9622 481236078035 Foil Water protect. Zadat poptávku
9930 481953029028 Koleno výtokové hadice 41 Kč
9996 481940118174 Clamp of exhaust hose 25-45 mm Zadat poptávku

Poptat náhradní díl můžete také e-mailem zaslaným na objednavkynd@apservispraha.cz.

Zadejte kontaktní údaje
Tato otázka slouží k ověření, zda nejste spamovací robot.


* Vyplnění položek označených hvězdičkou je povinné.


Potřebujete poradit?

Rádi zodpovíme veškeré vaše dotazy k nákupu či produktům.

Infolinka  840 110 122

kontaktní formulář

info@servis-whirlpool.cz

Objednejte servis spotřebiče online

V případě potíží se spotřebiči Whirlpool a Bauknecht vás spojíme se servisem.

Jsme oficiálním gestorem záručního i pozáručního servisu.