Sušička WHIRLPOOL AWZ 481/GH

EAN kód: 857548101100

Schémata spotřebiče

Č. EAN kód Název náhradního dílu Cena Objednávka
004 0 480112100092 Plate bottom Zadat poptávku
011 0 481946279891 Foot Zadat poptávku
021 0 480112100093 Front Zadat poptávku
022 0 480112100077 Side panel Zadat poptávku
022 1 480112100083 Side panel Zadat poptávku
024 0 480112100089 Panel rear Zadat poptávku
025 0 480112100059 Bracket Zadat poptávku
025 1 480112100063 Bracket timer Zadat poptávku
025 2 480112100064 Support Zadat poptávku
025 3 481240468038 Plate protect. Zadat poptávku
030 0 480112100056 Table top Zadat poptávku
040 0 480112100114 Hinge Zadat poptávku
040 1 480112100115 Cover hinge Zadat poptávku
040 2 481946698722 zamek 206 Kč
050 0 480112100091 Plinth Zadat poptávku
065 0 480112100081 Insulation Zadat poptávku
110 0 480112100117 rukojet dveri 179 Kč
110 2 481226318006 Plug door handle Zadat poptávku
110 3 481946698658 zamek 73 Kč
120 0 480112100119 Door ass. Zadat poptávku
120 1 481240418439 Bracket door Zadat poptávku
130 0 480112100094 kolik zamku 176 Kč
140 0 480112100123 kryt dveri 978 Kč
143 0 480112100122 Door outer Zadat poptávku
191 0 481946818179 GASKET Zadat poptávku
200 0 480112100103 Drum complete Zadat poptávku
211 0 481952878089 kolecko 768 Kč
211 1 481953598594 SHAFT Zadat poptávku
211 2 481253598088 Shaft left Zadat poptávku
223 0 480112100111 Drum lifter Zadat poptávku
271 0 481935818142 remen 490 Kč
272 0 481252888096 PULLEY Zadat poptávku
272 1 481946689328 STOPPER Zadat poptávku
273 0 481952888108 kolecko kladky 588 Kč
273 1 481940479189 BRACKET Zadat poptávku
273 2 480112100078 Screw Zadat poptávku
290 0 481946818182 tesneni bubnu pr./za 1 477 Kč
301 0 480112100058 Control panel Zadat poptávku
301 1 480112100067 Control panel Zadat poptávku
321 0 480112100066 Insert panel Zadat poptávku
331 0 480112100072 Knob timer Zadat poptávku
332 0 480112100073 Knob switch Zadat poptávku
333 0 480112100062 Button,push start Zadat poptávku
355 0 481228018024 tlacitko 295 Kč
400 0 481236138027 MOTOR 240 VOLT Zadat poptávku
400 1 481940479188 drzak motoru 1 210 Kč
400 2 481940118567 CLAMP Zadat poptávku
443 0 481951528255 vrtule 1 307 Kč
456 0 481925928864 topeni susicky 2 450 Kč
456 1 481925928861 Heating element box Zadat poptávku
480 0 480112100057 Cable harness Zadat poptávku
480 1 480112100071 Cable harness Zadat poptávku
482 1 481926823052 BOLT Zadat poptávku
482 2 481240118454 Clamp Zadat poptávku
483 0 481900353424 CONNECTOR Zadat poptávku
483 1 481229068249 Connector timer Zadat poptávku
483 2 481229068251 Connector PTS relay Zadat poptávku
483 3 481903347243 Connector Zadat poptávku
483 4 481252648063 Plug door switch Zadat poptávku
483 5 481229068281 Connector Zadat poptávku
491 0 481929068391 3397659 Terminal block Zadat poptávku
491 1 481940118795 Terminal Block Zadat poptávku
491 2 481931038733 Plate connector srew kit Zadat poptávku
491 3 480112100074 Cover Zadat poptávku
492 1 481932118275 CONNECT.CABLE Zadat poptávku
500 0 481228219632 Timer Zadat poptávku
500 1 481228268044 Plate protect. Timer Zadat poptávku
551 0 481928248311 termostat susicky 980 Kč
551 1 481940118734 termostat 980 Kč
562 1 480112100068 W10111181 Thermal Fuse Zadat poptávku
564 0 481928228665 pojistka tepelna 653 Kč
620 0 481227618372 prepinac teplot 392 Kč
620 1 481227618454 Switch wrinkle guard Zadat poptávku
621 0 481227618483 Main switch Zadat poptávku
623 0 481227138425 MICROSWITCH BELT Zadat poptávku
623 1 480112100079 Lever Zadat poptávku
630 0 481228048631 spinac 1 152 Kč
630 1 481227138469 Switch door complete Zadat poptávku
741 0 481244138011 Cabinet fan wheel Zadat poptávku
743 0 481944019765 Panel rear air-guide Zadat poptávku
743 1 481244011014 Panel front air-guide Zadat poptávku
743 2 481954019741 Air guide Zadat poptávku
743 3 481246699052 Drain strip Zadat poptávku
751 0 481944019766 kryt 155 Kč
751 1 481944019764 Door lint screen Zadat poptávku
751 2 481245838065 mrizka 102 Kč
751 3 480112100112 filtr 1 176 Kč
761 0 481248058328 Filter fluff Zadat poptávku
761 1 481248418002 Filter fluff Zadat poptávku
761 2 481240418438 Support fluff-filter Zadat poptávku
787 0 481253018054 Kit vent Zadat poptávku
787 2 480112100084 Pipe,exhaust and bracket Zadat poptávku
787 3 481253029115 TUBE BEND Zadat poptávku
787 4 480112100085 Tube,discharg. short Zadat poptávku
787 5 480112100086 Tube,discharg. long Zadat poptávku
787 6 480112100102 Hose Zadat poptávku
792 0 481946818187 tesneni 24 Kč
793 0 481946818183 tesneni 44 Kč
900 0 480112100096 Support Zadat poptávku
900 1 481240478672 kolik zamku 198 Kč
900 2 481240478446 CLIP Zadat poptávku
900 6 481240118653 Bracket heater box Zadat poptávku
900 7 481903394427 Clip Zadat poptávku
900 8 480112100105 Bracket rear bulkhead Zadat poptávku
900 9 480112100106 Bracket upper rear bulkhead Zadat poptávku
901 1 480112100099 Clip Zadat poptávku
901 2 480112100097 Clip Zadat poptávku
904 0 481253288049 Bushing Zadat poptávku
904 1 480112100113 Label hinge Zadat poptávku
910 0 481950318261 Screw 11-16x3/4 Zadat poptávku
910 1 480112100061 Screw 8-18x1/2 Zadat poptávku
910 2 481950218289 Screw Zadat poptávku
910 3 480112100065 Screw 8-18 x 1/2 Zadat poptávku
910 4 481250218642 Screw 2-28x1/2 Zadat poptávku
910 5 480112100069 Screw 8-18x5/16 Zadat poptávku
910 6 480112100075 Screw 8-32 x 5/16 Zadat poptávku
910 7 480112100076 Screw 10-32 x 5/8 Zadat poptávku
910 8 480112100087 Screw 6-20 x 1 1/16 Zadat poptávku
910 9 480112100088 Screw 10-16x1/2 Zadat poptávku
911 0 481250218643 Screw 10-24x3/8 Zadat poptávku
911 1 480112100107 Screw 8-18 x 5/8 Zadat poptávku
911 2 480112100109 Screw 10-16x1 Zadat poptávku
911 3 480112100116 Screw 8-18x5/8 Zadat poptávku
911 4 480112100118 Screw 10-24 x 3/64 Zadat poptávku
911 5 480112100121 Screw 8-18x11/16 Zadat poptávku
911 6 480112100095 Screw 8-18x3/8 Zadat poptávku
911 7 480112100104 Screw 8-18 x 1/2 Zadat poptávku
911 8 480112100108 Screw 10-16 x 1/2 Zadat poptávku
914 3 480112100098 Nut 3/8 x 16 Zadat poptávku
914 4 480112100101 Nut 3/8-16 Zadat poptávku
921 0 481253238016 Washer Zadat poptávku
921 1 480112100082 Ring Zadat poptávku
921 2 481953238118 WASHER Zadat poptávku
921 3 481953228227 kladka 131 Kč
931 1 481949258135 SPRING Zadat poptávku
931 3 481949268767 SPRING Zadat poptávku
962 0 481246228265 COVER Zadat poptávku
963 0 481946688973 Cover protect. Zadat poptávku
965 0 481246258085 Threaded cap Zadat poptávku
993 0 481290208035 Kit stack assembly Zadat poptávku
993 1 481931038736 Accessories heating Zadat poptávku

Poptat náhradní díl můžete také e-mailem zaslaným na objednavkynd@apservispraha.cz.

Zadejte kontaktní údaje
Tato otázka slouží k ověření, zda nejste spamovací robot.


* Vyplnění položek označených hvězdičkou je povinné.


Potřebujete poradit?

Rádi zodpovíme veškeré vaše dotazy k nákupu či produktům.

Infolinka  840 110 122

kontaktní formulář

info@servis-whirlpool.cz

Objednejte servis spotřebiče online

V případě potíží se spotřebiči Whirlpool a Bauknecht vás spojíme se servisem.

Jsme oficiálním gestorem záručního i pozáručního servisu.