Pračka se sušičkou WHIRLPOOL AWZ 612

EAN kód: 857591315002

Schémata spotřebiče

Č. EAN kód Název náhradního dílu Cena Objednávka
1300 481941753024 Lock door Zadat poptávku
1301 481952628009 Magnet Zadat poptávku
1302 481240478913 Support magnet hettic Zadat poptávku
1303 481246248447 Support rubber Zadat poptávku
1304 481240478914 Support Zadat poptávku
1400 480113100185 Window LA ST08 Zadat poptávku
1600 480113100193 Panel front LA08 Zadat poptávku
1601 480113100202 Plinth ST08 Zadat poptávku
1610 480113100191 Panel rear LB08 Zadat poptávku
1810 482000003949 Shock absorber LB10 LC Zadat poptávku
1820 482000003948 Counter weight LB10LC, front Zadat poptávku
1821 480113100207 Counter weight DX LVB08 upper Zadat poptávku
1822 482000003946 Counter weight SX LA08, upper Zadat poptávku
1830 480113100253 Crossbar LB08 dryer Zadat poptávku
1850 481246248432 noha 131 Kč
1870 480113100192 Table top metal LA08 Zadat poptávku
1880 481231039204 Hinge kit hettic WDI1640E Zadat poptávku
1881 481240478912 Hinge hettic ST LVB Zadat poptávku
1882 480113100028 Hinge Zadat poptávku
1910 480113100221 Gasket door LVA08 Zadat poptávku
2100 480113100235 Tub, half LA08 front Zadat poptávku
2101 482000004127 Tub half Zadat poptávku
2200 482000003942 Drum LB 08 LC Zadat poptávku
2230 480113100215 Drum lifter LVA08 Zadat poptávku
2560 480113100204 Chamber,air LVB08 Zadat poptávku
2561 480113100254 Bellows LA08 dryer Zadat poptávku
2710 482000003515 Belt see SB 4812 712 40360 Zadat poptávku
2720 482000003947 Pulley 1200 LB10 Zadat poptávku
2900 480113100225 Gasket LVA08 tub Zadat poptávku
3010 480113100279 Control panel Zadat poptávku
3310 480113100168 Knob Zadat poptávku
3320 480113100166 Push button LA08 Zadat poptávku
3430 480113100163 Guide,light options BSH LA08 Zadat poptávku
3431 480113100164 Guide,light 6LED BSH LA08 Zadat poptávku
3500 480113100162 Light guide BSH LA08 Zadat poptávku
4000 480113100245 Motor 1400 CESET Zadat poptávku
4200 480113100278 Capacitor 25mF Zadat poptávku
4210 482000003940 Interf.filter LBFLC2H446100 Zadat poptávku
4300 482000003941 Čerpadlo vypouštěcí 1 307 Kč
4400 480113100247 Fan LA08 dryer Zadat poptávku
4510 480113100218 Heating element LVA08 Zadat poptávku
4511 480113100261 Heating element LA08 dryer Zadat poptávku
4900 480113100282 Cable mains UK Zadat poptávku
5000 482000004128 Timer 166800058+167100165 Zadat poptávku
5540 480113100262 Termostat 150C 817 Kč
5710 480113100181 Valve magnet Zadat poptávku
5810 480113100187 Pressostat LA/LB08 Zadat poptávku
6330 480113100189 Door lock Zadat poptávku
6800 480113100174 Zasuvka nasypky 580 Kč
6801 480113100175 Dispenser softener LA08 Zadat poptávku
6910 480113100214 termostat 653 Kč
7010 481253029295 Hose inlet L1500, cold water Zadat poptávku
7021 480113100258 Hose inlet dryer Zadat poptávku
7070 480113100252 nástavec 281 Kč
7080 480113100238 Drainhose inner LB08 Zadat poptávku
7100 480113100178 Dispenser LA08 Zadat poptávku
7400 480113100255 Condenser dryer Zadat poptávku
7410 480113100248 Fan box LA08 lower dryer Zadat poptávku
7430 480113100269 Air guide LVA08 lower Zadat poptávku
7431 480113100271 Air guide LVA08 upper Zadat poptávku
7540 480113100224 Drainhose LVA08 Zadat poptávku
7541 480113100223 Ball LVA08 Zadat poptávku
7550 480113100236 Waste air hose LA08 tub Zadat poptávku
7810 480113100186 Drainpipe LA08 Zadat poptávku
7850 481253029346 Hose Zadat poptávku
9000 480113100158 Bracket buttons LA08 Zadat poptávku
9001 480113100161 Protec,el.parts module BSH LA08 Zadat poptávku
9002 480113100183 Support 1-whole Zadat poptávku
9003 481990500353 Clamp cable Zadat poptávku
9004 481990500354 Bracket Zadat poptávku
9005 480113100194 Clamp fixation hose aquastop LA08 Zadat poptávku
9006 480113100029 Clamp Zadat poptávku
9007 480113100033 Clamp Zadat poptávku
9008 480113100219 Bracket LVA08 heating element Zadat poptávku
9009 480113100222 Clamp fixation door gasket Zadat poptávku
9011 480113100227 Clamp Zadat poptávku
9012 480113100228 Clamp 10470-4000 Zadat poptávku
9013 480113100237 Hose LB08 Zadat poptávku
9014 482000003950 Pivot LA08 shockabsorber Zadat poptávku
9015 480113100256 Hook LA08 Zadat poptávku
9016 480113100257 Clamp LA08 Zadat poptávku
9017 480113100259 Bracket LA08 heatingelement dryer Zadat poptávku
9018 480113100267 Clamp dryer Zadat poptávku
9019 480113100196 Hook short front Zadat poptávku
9020 480113100195 Bow Zadat poptávku
9021 480113100229 Support LVA08 motor front Zadat poptávku
9022 480113100231 Support LVA08 motor rear Zadat poptávku
9023 480113100281 Plug Zadat poptávku
9040 480113100167 Panel display Zadat poptávku
9041 480113100182 Lid dispenser LA08 Zadat poptávku
9042 480113100171 Cover drawer ST08 Zadat poptávku
9043 480113100197 Cap LB08 rear panel Zadat poptávku
9044 480113100233 Protector LVA08 suspension spring Zadat poptávku
9045 481946689296 Insert Zadat poptávku
9046 481241778189 Rubber hinge Zadat poptávku
9047 480113100176 vlozka nasypky 97 Kč
9048 481990500323 Threaded cap Zadat poptávku
9100 480113100206 Screw counterweight front LA08 Zadat poptávku
9101 480113100208 Screw DX LA08 upper counterw. Zadat poptávku
9102 480113100211 Screw SX LA08 upper counterw. Zadat poptávku
9103 480113100241 Screw M10x30 TS T45 Zadat poptávku
9104 480113100239 Screw LA08 motor long Zadat poptávku
9105 480113100244 Screw LA08 tub Zadat poptávku
9106 482000003951 Screw Zadat poptávku
9107 480113100251 Screw M4x15 ZN T20 Zadat poptávku
9108 480113100273 Screw Zadat poptávku
9109 480113100274 Screw M5X10 INOX T20 Zadat poptávku
9111 480113100275 Screw M3.5X8 ZN T20 Zadat poptávku
9112 480113100446 Screw Zadat poptávku
9113 480113100415 Screw Zadat poptávku
9114 480113100416 Screw Zadat poptávku
9140 481240118671 Clamp Zadat poptávku
9300 480113100159 Spring buttons LA08 Zadat poptávku
9301 480113100232 Spring,suspens. LVA08 Zadat poptávku
9410 482000003943 Bearing BB1-0724B/VK189 Zadat poptávku
9411 482000003944 Bearing BB1-0725B/VK189 Zadat poptávku
9500 480113100165 Gasket detergent drawer LA08 Zadat poptávku
9502 480113100203 Gasket Zadat poptávku
9503 482000003945 Gasket Zadat poptávku
9504 480113100249 Gasket fan box dryer Zadat poptávku
9505 480113100263 Gasket safety thermostat Zadat poptávku
9506 480113100264 těsnění 198 Kč
9507 480113100265 Gasket fan box Zadat poptávku
9508 480113100266 Gasket LVA08 heatingele. dryer Zadat poptávku
9509 480113100268 Gasket NTC dryer Zadat poptávku
9511 480113100272 Gasket air guide Zadat poptávku
9512 480113100277 gasket condenser Zadat poptávku
9940 484000001042 Set f.Mounting transportation Zadat poptávku
9990 480113100201 Unlock. spattel Zadat poptávku

Poptat náhradní díl můžete také e-mailem zaslaným na objednavkynd@apservispraha.cz.

Zadejte kontaktní údaje
Tato otázka slouží k ověření, zda nejste spamovací robot.


* Vyplnění položek označených hvězdičkou je povinné.


Potřebujete poradit?

Rádi zodpovíme veškeré vaše dotazy k nákupu či produktům.

Infolinka  840 110 122

kontaktní formulář

info@servis-whirlpool.cz

Objednejte servis spotřebiče online

V případě potíží se spotřebiči Whirlpool a Bauknecht vás spojíme se servisem.

Jsme oficiálním gestorem záručního i pozáručního servisu.