Pračka WHIRLPOOL FSCR12432

EAN kód: 859204449010

Schémata spotřebiče

Č. EAN kód Název náhradního dílu Cena Objednávka
1310 481010564917 Lock Zadat poptávku
1400 481010765495 Door glass Zadat poptávku
1430 481010564966 Glassdoor frame Zadat poptávku
1433 481010564968 SCREEN - DOOR, BLK HR, 14 Zadat poptávku
1440 481010564965 Frame door glas Zadat poptávku
1441 481071428351 Fixation Zadat poptávku
1600 481010721766 Front OMNIA Zadat poptávku
1601 481010564940 Plinth Zadat poptávku
1602 481010615857 Panel TOE, WHT, 15 Zadat poptávku
1603 481010685844 Support Front panel Zadat poptávku
1604 481010790552 Pedestal WM OMNIA 575 white Zadat poptávku
1610 481010771599 COVER-PANEL,REAR 0,9mm,575,PAINTED WH Zadat poptávku
1630 481010646847 TOP COMPL - LAMINATED, 575, WHT, 14 Zadat poptávku
1800 481010771600 Cabinet Zadat poptávku
1810 481010754041 Shock absorber Zadat poptávku
1811 481240118413 Čep tlumiče 519 Kč
1820 481010680554 COUNTERWEIGHT COMPL-FRONT-TOP, 77L Zadat poptávku
1821 481010802978 Counter weight front, 510 Zadat poptávku
1822 481231039249 sroub+podlozka 34 Kč
1830 481010583233 Support control board Zadat poptávku
1832 481010810950 Bracket Zadat poptávku
1833 481010829309 BRAKET - FIXATION, I-BOARD Zadat poptávku
1840 481010645256 Drip tray assy Zadat poptávku
1850 481010644894 Foot M10x39mm Zadat poptávku
1880 481010564919 Hinge Zadat poptávku
1881 481010564921 Bushing Hinge Zadat poptávku
1910 481010632437 Door bellow WS, D320, D345, 68 Zadat poptávku
1911 480111100191 spona TVO 116 Kč
1912 481010632440 Ring Bellow-Panel, D354 Zadat poptávku
2000 481010684035 Wash unit 77L,D506,H8,1400,DD Zadat poptávku
2230 481010628411 LIFTER 77L, BOND, GW Zadat poptávku
3010 481010823097 Control panel + handle drawer Zadat poptávku
3011 481010778954 Handle drawer Zadat poptávku
3500 481010806598 Module Zadat poptávku
4001 481010701112 STATOR TM6 Zadat poptávku
4002 481010706382 ROTOR TM7/TM6 Zadat poptávku
4210 481010503160 Filtr vstupní 437 Kč
4300 481010581330 PUMP-RECIRC Zadat poptávku
4301 481010776217 Pump bulk Zadat poptávku
4510 481010550891 Heating element Zadat poptávku
4803 481010804574 Contact reed Kit Zadat poptávku
4900 481010728769 Mains cable Zadat poptávku
4910 481232128367 Přechodka 58 Kč
5210 481010800938 Control unit HAVANA, progr. Zadat poptávku
5211 481010621594 Control unit HAVANA, full, basic Zadat poptávku
5710 481010623016 Valve magnet double 5.5 Zadat poptávku
5810 481010597311 ANALOG PRESSURE SENSOR 5V Zadat poptávku
6160 481010762359 Pin magnetic 8x8 Zadat poptávku
6330 481010602648 Door lock Zadat poptávku
6331 481010590587 Cable Door lock Zadat poptávku
6520 481010457839 Lamp Adapt. 12.5 Zadat poptávku
6521 481010698656 Lamp 0.5W, WI, L290, 3PC Zadat poptávku
6800 481010701068 Dispenser Zadat poptávku
6801 481010701063 Drawer Zadat poptávku
6805 481010853610 Label Kit Zadat poptávku
6806 481010701062 Button releasing Zadat poptávku
6807 481010762357 Floater Zadat poptávku
6910 481228219485 senzor NTC 653 Kč
7010 481253028781 Přívodní hadice 3,5m náhrada 484000008793 TAF 357 636 Kč
7010 481253029256 AQUASTOP 1,5m mech. 1 377 Kč
7010 481953028926 Přívodní hadice 2,5m náhrada 484000008795 TAF 257 592 Kč
7020 481010774852 Hose valve-dispenser Zadat poptávku
7022 481010798685 HOSE RECIRC SPRAY WITH CLAMPS Zadat poptávku
7024 481010823892 Hose pump front Zadat poptávku
7025 481010701059 Hose pump front Zadat poptávku
7026 481010823893 Hose pump rear Zadat poptávku
7027 481010701060 Hose pump rear Zadat poptávku
7070 481010527548 NOZZLE-RECIRC Zadat poptávku
7080 481253049392 Hadice násypka-nádrž 392 Kč
7531 481010663416 OMNIA-PLUS,AIRTRAP HOSE Zadat poptávku
7532 481010663417 OMNIA-PLUS,AIRTRAP CONNECTOR Zadat poptávku
7540 481010660510 HOSE TUB PUMP , OMNIA 12KG Zadat poptávku
7541 481010660508 ECO FLAP , OMNIA Zadat poptávku
7630 481010506380 Filter pump/see SB 4812 712 40386 Zadat poptávku
7810 481010798683 Hose external Zadat poptávku
7811 481010798680 HOSE-ASM RECIRC.INT.575 Zadat poptávku
7830 481010676317 HOSE - TUB, PRESSOSTAT, OMNIA RICIRC. Zadat poptávku
7850 480111105006 Hose Zadat poptávku
9001 481010658184 CHANNEL-CABLE,OMNIA Zadat poptávku
9002 481071304027 Clamp hose Zadat poptávku
9003 480111104423 Clamp hose Zadat poptávku
9004 481240118414 SPONA39,7 24 Kč
9005 481940118529 Spona nádrž-čerpadlo 73 Kč
9006 481240118446 Cable clamp Zadat poptávku
9007 481010806633 Clamp hose Zadat poptávku
9008 481229088048 Cable clamp Zadat poptávku
9009 481010608235 Clip Zadat poptávku
9010 481010853609 Gasket kit Zadat poptávku
9011 481010806634 Clamp hose Zadat poptávku
9040 481010752825 DISTANCER 50 CPL Zadat poptávku
9041 480111103932 záslepka sada 4ks 38 Kč
9049 480111101846 Silent bloc Zadat poptávku
9100 481250238152 Screw 4.8x19 Zadat poptávku
9101 481250248344 Screw Zadat poptávku
9102 481010692495 Screw M5-0.x16 FL 6L Zadat poptávku
9104 481010655372 Screw M8x23 Zadat poptávku
9106 481021201061 Screw ST H T 3 Z P4X18.5 Zadat poptávku
9107 481010780181 Screw M6x32 Zadat poptávku
9108 481250218815 sroub 53 Kč
9109 481010701319 Screw M10-1.5x15 Zadat poptávku
9300 481010816226 Spring suspens. Zadat poptávku
9302 481010403100 Clamp hose Zadat poptávku
9303 481010403099 Clamp hose Zadat poptávku
9992 481010827141 Support pump bulk Zadat poptávku

Poptat náhradní díl můžete také e-mailem zaslaným na objednavkynd@apservispraha.cz.

Zadejte kontaktní údaje
Tato otázka slouží k ověření, zda nejste spamovací robot.


* Vyplnění položek označených hvězdičkou je povinné.


Potřebujete poradit?

Rádi zodpovíme veškeré vaše dotazy k nákupu či produktům.

Infolinka  840 110 122

kontaktní formulář

info@servis-whirlpool.cz

Objednejte servis spotřebiče online

V případě potíží se spotřebiči Whirlpool a Bauknecht vás spojíme se servisem.

Jsme oficiálním gestorem záručního i pozáručního servisu.