IGNIS LOE 668

EAN kód: 858081201000

Schémata spotřebiče

Č. EAN kód Název náhradního dílu Cena Objednávka
0010 481244011469 Cabinet Zadat poptávku
0110 481250018099 noha pracky M8*34/A 366 Kč
0210 481244011471 stena predni 2 450 Kč
0240 481244011445 PANEL 605 Kč
0241 481241870019 Box outlet hose left Zadat poptávku
0250 481244011472 Support control board Zadat poptávku
0300 481244011473 deska horni GW 2 287 Kč
0400 481241718787 Hinge BK Zadat poptávku
0500 481244010779 sokl pracky GW 738 Kč
0610 481246688833 zavazi horni 865 Kč
0611 481246688607 Counter weight front, bottom Zadat poptávku
0612 481931039227 sroub do zavazi sada 436 Kč
0613 481931039228 Mounting kit Weight bottom Zadat poptávku
0810 481252918038 Shock absorber until 1200 Zadat poptávku
0840 481246658001 drzak pruziny agreg. 106 Kč
0862 481240118412 pojistka tlumice 280 Kč
1100 481249818738 rukojet dveri 688 Kč
1300 481241728107 Plate eureka Zadat poptávku
1301 481241728108 podlozka 302 Kč
1310 481241728046 Lock Door Zadat poptávku
1311 481241728045 osa uzaveru dveri 39 Kč
1312 481249258022 pruzina uzaveru dve. 202 Kč
1351 481249818262 pojistka dveri 204 Kč
1352 481249148004 pruzina 197 Kč
1353 481229068153 drzak pojistky 142 Kč
1400 481245058983 Door glass Zadat poptávku
1430 481244011577 Glassdoor frame BK Zadat poptávku
1440 481244011595 Frame door glas Zadat poptávku
1443 481250218669 sroub pojistka dv. 121 Kč
1910 481246068532 DOOR BELLOW grease resistance Zadat poptávku
1911 481249218017 spona TVO - nadrz 106 Kč
1912 481249298011 spona TVO 106 Kč
2001 481241818475 Tub 42l front Zadat poptávku
2002 481941818377 Nádrž - zadní část 2 501 Kč
2004 481229088054 Spona nádrže 365 Kč
2200 481241818579 buben AWOD 2 411 Kč
2710 481935818143 remen vicekl.1243H8 122 Kč
2720 481252858041 remenice bubnu 947 Kč
2723 481250518371 matice remenice 73 Kč
2920 481253058101 těsnění bočnice 490 Kč
3010 481245310491 Control panel LOE 668 Zadat poptávku
3030 481249878706 Handle drawer Zadat poptávku
3310 481241458316 knoflik programatoru 343 Kč
3313 481241458307 Unašeč knoflíku AWO/D 286 Kč
3314 481241458317 Knob timer ring-VB 06 Zadat poptávku
3320 481241029477 Push button EBL 6 Opt. Zadat poptávku
3330 481251318177 Push button start-reset Zadat poptávku
4000 481236158439 motor BSH 4 574 Kč
4001 481250218705 Screw M8x35 Zadat poptávku
4090 481236248436 Brush,carbon RI 222 528 Zadat poptávku
4210 481212118285 Filter Zadat poptávku
4300 481236018559 Pump Zadat poptávku
4510 481225928919 Heating element 2050W, 230V + NTC Zadat poptávku
4800 481232178369 Cable DOM-MOT 6/VBL Zadat poptávku
4900 481932118136 Flexo kabel 2 m, konektory 327 Kč
4910 481232128367 Přechodka 58 Kč
4911 481250238152 Screw 4.8x19 Zadat poptávku
5210 481221470092 Control unit C1 DOMINO FULL Class B Zadat poptávku
5210 481221470097 Control unit DOMINO, programmed Zadat poptávku
5710 481227128558 Ventil napouštěcí 2cestný - rohový 882 Kč
5810 481227128583 pressostat Zadat poptávku
6200 481223958039 jednotka ovladaci 2 287 Kč
6300 481228058048 Door lock Rold DA069516 Zadat poptávku
6530 481213418064 Light guide prog. flow Zadat poptávku
6531 481213418047 kolik 141 Kč
6532 481213448369 Light guide 6 opt. Zadat poptávku
6910 481228219485 senzor NTC 653 Kč
7010 481253029329 Hose, inlet; EN 11770 Reflex Zadat poptávku
7020 481253029405 hadice od ventilu 102 Kč
7075 481231019102 tryska 259 Kč
7081 481253048143 hadice k nasypce 392 Kč
7110 481241868379 Dispenser 3 ch. Zadat poptávku
7120 481241868381 zasuvka nasypky 980 Kč
7130 481241868382 pojistka nasypky 327 Kč
7180 481252648226 davkovac avivaze 220 Kč
7181 481241889066 separator do nasypky 278 Kč
7531 481941868234 vzdusnik 348 Kč
7540 481253029474 Hadice nádrž-čerpadlo 392 Kč
7541 481253028832 ekokulicka 97 Kč
7542 481253029352 priruba eco awt2050 276 Kč
7600 481948058106 Filtr čerpadla 163 Kč
7810 481253029425 Hose draining Zadat poptávku
7820 481253028827 Hose Pressostat Zadat poptávku
7942 481240118549 Clamp hose Zadat poptávku
7945 481253058098 tesneni vzdusniku 58 Kč
9001 481229088049 Bracket Zadat poptávku
9002 481240118501 Svorka hadice 1 48 Kč
9003 481240118446 Cable clamp Zadat poptávku
9004 481240118414 SPONA39,7 24 Kč
9005 481940118529 Spona nádrž-čerpadlo 73 Kč
9006 481229018031 Clamp heatingelement+screw Zadat poptávku
9007 481225518205 drzak presostatu 97 Kč
9101 481250248344 Screw Zadat poptávku
9117 481290308196 sroub 29 Kč
9300 481949238139 pruzina 471 Kč
9410 481252028066 BEARING 6204 2Z C3 GJN Zadat poptávku
9411 481252028002 Bearing,ball 6203 2Z C3 Zadat poptávku
9530 481253058184 gufero 25x50x9 490 Kč
9610 481953268829 Spacer 44, 50, 58 l Zadat poptávku
9650 481246668545 kryt odjisteni prack 73 Kč
9930 481953029028 Koleno výtokové hadice 41 Kč
9933 481239558004 klic montazni 73 Kč

Poptat náhradní díl můžete také e-mailem zaslaným na objednavkynd@apservispraha.cz.

Zadejte kontaktní údaje
Tato otázka slouží k ověření, zda nejste spamovací robot.


* Vyplnění položek označených hvězdičkou je povinné.


Potřebujete poradit?

Rádi zodpovíme veškeré vaše dotazy k nákupu či produktům.

Infolinka  840 110 122

kontaktní formulář

info@servis-whirlpool.cz

Objednejte servis spotřebiče online

V případě potíží se spotřebiči Whirlpool a Bauknecht vás spojíme se servisem.

Jsme oficiálním gestorem záručního i pozáručního servisu.