BAUKNECHT TRA 4060

EAN kód: 856820116070

Schémata spotřebiče

Č. EAN kód Název náhradního dílu Cena Objednávka
003 0 481246428019 Crossbar Zadat poptávku
0030 481246428019 Crossbar Zadat poptávku
004 0 481244010528 Plate bottom cpl. Zadat poptávku
0040 481244010528 Plate bottom cpl. Zadat poptávku
011 0 481246218212 Foot Zadat poptávku
0110 481246218212 Foot Zadat poptávku
012 2 481252878058 Holder wheels Zadat poptávku
0122 481252878058 Holder wheels Zadat poptávku
021 0 481244010529 Front cpl. Zadat poptávku
0210 481244010529 Front cpl. Zadat poptávku
022 0 481244010531 Side panel left/right Zadat poptávku
0220 481244010531 Side panel; left/right Zadat poptávku
024 0 481244010532 Panel rear Zadat poptávku
024 1 481244010546 PANEL ZADNY 2 478 Kč
0240 481244010532 Panel rear Zadat poptávku
0241 481244010546 PANEL ZADNY 2 478 Kč
025 0 481240478473 Holder controlpanel Zadat poptávku
0250 481240478473 Holder controlpanel Zadat poptávku
030 0 481244010526 Table top white Zadat poptávku
0300 481244010526 Table top white Zadat poptávku
040 1 481241719034 Hinge upper Zadat poptávku
040 2 481241719033 Hinge lower Zadat poptávku
040 3 481240478472 Plate Zadat poptávku
0401 481241719034 Hinge upper Zadat poptávku
0402 481241719033 Hinge lower Zadat poptávku
0403 481240478472 Plate Zadat poptávku
047 1 481990800408 Bushing Zadat poptávku
0471 481990800408 Bushing Zadat poptávku
103 0 481244218025 Door Zadat poptávku
1030 481244218025 Door Zadat poptávku
120 0 481244010527 Door inner Zadat poptávku
1200 481244010527 Door inner Zadat poptávku
130 0 481227138431 Door lock Zadat poptávku
130 1 481246228321 Cover Zadat poptávku
1300 481227138431 Door lock Zadat poptávku
1301 481246228321 Cover Zadat poptávku
133 0 481241728077 Door latch Zadat poptávku
133 1 481241728076 Cover door hook Zadat poptávku
1330 481241728077 Door latch Zadat poptávku
1331 481241728076 Cover door hook Zadat poptávku
191 0 481246668839 Gasket door Zadat poptávku
191 1 481990800416 Gasket Zadat poptávku
191 2 481246668704 Gasket door botton,sieve Zadat poptávku
1910 481246668839 Gasket door Zadat poptávku
1911 481990800416 Gasket Zadat poptávku
1912 481246668704 Gasket, door; botton,sieve Zadat poptávku
220 0 481241818367 Drum cpl Zadat poptávku
2200 481241818367 Drum; cpl Zadat poptávku
223 0 481990800423 Drum lifter Zadat poptávku
2230 481990800423 Drum lifter Zadat poptávku
271 0 481235818179 Belt 6PJ2210 Zadat poptávku
2710 481235818179 BELT PV 2210 J6 Zadat poptávku
290 1 481990800478 Gasket rear Zadat poptávku
290 3 481990800479 Gasket Zadat poptávku
2901 481990800478 Gasket rear Zadat poptávku
2903 481990800479 Gasket Zadat poptávku
291 0 481990800426 Gasket Zadat poptávku
291 1 481253298014 Insulator Ring Zadat poptávku
2910 481990800426 Gasket Zadat poptávku
2911 481253298014 Insulator Ring Zadat poptávku
301 0 481245211073 Control panel Zadat poptávku
3010 481245211073 Control panel Zadat poptávku
321 0 481245211074 Insert TRA4060 Multi Zadat poptávku
3210 481245211074 Insert TRA4060 Multi Zadat poptávku
400 0 481236118336 Motor Zadat poptávku
400 1 481240418292 Hoop motor Zadat poptávku
4000 481236118336 Motor Zadat poptávku
4000 482000005059 Motor temp. control Zadat poptávku
4001 481240418292 Hoop motor Zadat poptávku
440 0 481236118335 Blower Motor Zadat poptávku
4400 481236118335 Blower Motor Zadat poptávku
456 0 481225948146 Heating element 4500W/400V Zadat poptávku
4560 481225948146 Heating element 4500W/400V Zadat poptávku
480 1 481232178116 Cable blower motor Zadat poptávku
480 2 481232178117 Cable Motor Zadat poptávku
480 3 481232178122 Cable harness Sensor Zadat poptávku
480 4 481232178121 Cable harness Motor Zadat poptávku
480 5 481232178124 Cable harness Heating Zadat poptávku
4801 481232178116 Cable blower motor Zadat poptávku
4802 481232178117 Cable Motor Zadat poptávku
4803 481232178122 Cable harness Sensor Zadat poptávku
4804 481232178121 Cable harness Motor Zadat poptávku
4805 481232178124 Cable harness Heating Zadat poptávku
483 0 481232178118 Cable harness Zadat poptávku
483 2 481232178119 Cable harness Blower-door switch Zadat poptávku
4830 481232178118 Cable harness Zadat poptávku
4832 481232178119 Cable harness Blower-door switch Zadat poptávku
484 0 481232178123 Cable 16-Pol Zadat poptávku
4840 481232178123 Cable 16-Pol Zadat poptávku
490 0 481232118157 Cable mains 2.7 m Zadat poptávku
4900 481232118157 Cable mains 2.7 m Zadat poptávku
521 1 481221478701 Power unit Zadat poptávku
620 0 481221478699 Control unit Zadat poptávku
6200 481221478699 CONTROL UNIT Zadat poptávku
691 0 481228268025 Feeler NTC Zadat poptávku
691 1 481223708011 Feeler NTC-Temp. Zadat poptávku
6910 481228268025 Feeler NTC Zadat poptávku
6911 481223708011 Feeler NTC-Temp. Zadat poptávku
692 0 481223708009 Feeler Zadat poptávku
692 1 481223708012 Feeler humidity, rear Zadat poptávku
6920 481223708009 Feeler Zadat poptávku
6921 481223708012 Feeler humidity, rear Zadat poptávku
704 0 481246658015 Gasket Zadat poptávku
7040 481246658015 Gasket Zadat poptávku
743 0 481253048363 Heating chamber cpl. Zadat poptávku
743 1 481253048364 Air guide long Zadat poptávku
7430 481253048363 Heating chamber cpl. Zadat poptávku
7431 481253048364 Air guide; long Zadat poptávku
761 0 481248058128 Filter cpl Zadat poptávku
761 1 481990800456 Filter Zadat poptávku
761 2 481241078122 Button Filter Zadat poptávku
761 3 481248088017 Sieve cover Zadat poptávku
7610 481248058128 Filter cpl Zadat poptávku
7611 481990800456 Filter Zadat poptávku
7612 481241078122 Button Filter Zadat poptávku
7613 481248088017 Sieve cover Zadat poptávku
792 0 481246698993 Gasket Zadat poptávku
792 1 481246698994 Gasket heat.chamber-rear panel Zadat poptávku
792 2 481246698996 Gasket Zadat poptávku
792 3 481246698995 Gasket Zadat poptávku
7920 481246698993 Gasket Zadat poptávku
7921 481246698994 Gasket heat.chamber-rear panel Zadat poptávku
7922 481246698996 Gasket Zadat poptávku
7923 481246698995 Gasket Zadat poptávku
900 0 481240118566 Clip cable Zadat poptávku
900 1 481253518041 Clip Zadat poptávku
900 3 481231618021 Cable clamp Zadat poptávku
900 4 481240418294 Staple Zadat poptávku
900 5 481240118565 Clip cable Zadat poptávku
900 6 481240118567 Cable clamp Zadat poptávku
9000 481240118566 Clip cable Zadat poptávku
9001 481253518041 Clip Zadat poptávku
9003 481231618021 Cable clamp Zadat poptávku
9004 481240418294 Staple Zadat poptávku
9005 481240118565 Clip cable Zadat poptávku
9006 481240118567 Cable clamp Zadat poptávku
901 0 481990800367 Clip Zadat poptávku
901 1 481990800317 Holder Zadat poptávku
901 2 481240438641 Holder PCB Zadat poptávku
9010 481990800367 Clip Zadat poptávku
9011 481990800317 Holder Zadat poptávku
9012 481240438641 Holder PCB Zadat poptávku
904 1 481990800469 Stopper Zadat poptávku
904 2 481240478471 Pate Zadat poptávku
904 3 481246818104 Spacebar Zadat poptávku
9041 481990800469 Stopper Zadat poptávku
9042 481240478471 Pate Zadat poptávku
9043 481246818104 Spacebar Zadat poptávku
910 0 481250218537 Screw M4x14 - st EZN Zadat poptávku
910 2 481250218558 Screw M 6x 14 Zadat poptávku
910 3 481250218554 Screw KS18/10 4,0x10 Zadat poptávku
910 4 481231018683 Screw KS St EZN KA 4.0x10 Zadat poptávku
910 5 481250218556 Screw M 5x12 Zadat poptávku
910 6 481250218549 Screw M6x10 - DIN7500 Zadat poptávku
910 7 481250218559 Screw SF-M 5x16 Zadat poptávku
910 8 481250218561 Screw KS 18/10- 4,2x19 Zadat poptávku
910 9 481250218555 Screw KS 18/10-4,2x13 Zadat poptávku
9100 481250218537 Screw M4x14 - st EZN Zadat poptávku
9102 481250218558 Screw M 6x 14 Zadat poptávku
9103 481250218554 Screw KS18/10 4,0x10 Zadat poptávku
9104 481231018683 Screw KS St EZN KA 4.0x10 Zadat poptávku
9105 481250218556 Screw M 5x12 Zadat poptávku
9106 481250218549 Screw M6x10 - DIN7500 Zadat poptávku
9107 481250218559 Screw SF-M 5x16 Zadat poptávku
9108 481250218561 Screw KS 18/10- 4,2x19 Zadat poptávku
9109 481250218555 Screw KS 18/10-4,2x13 Zadat poptávku
911 0 481250218557 Screw KS 18/10 - 4,0x16 Zadat poptávku
911 1 481210028058 Screw KS St EZN 3,0x9 Zadat poptávku
911 2 481250218563 Screw St8.8 EZN-M 5x10 Zadat poptávku
911 3 481250218562 Screw KS 18/10- 4,2x13 Zadat poptávku
911 4 481250118006 Fastener Zadat poptávku
911 5 481250218545 Screw M5x12 - DIN7500 Zadat poptávku
911 8 481250218564 Nut M14 - DIN934 Zadat poptávku
9110 481250218557 Screw KS 18/10 - 4,0x16 Zadat poptávku
9111 481210028058 Screw KS St EZN 3,0x9 Zadat poptávku
9112 481250218563 Screw St8.8 EZN-M 5x10 Zadat poptávku
9113 481250218562 Screw KS 18/10- 4,2x13 Zadat poptávku
9114 481250118006 Fastener Zadat poptávku
9115 481250218545 Screw M5x12 - DIN7500 Zadat poptávku
9118 481250218564 Nut M14 - DIN934 Zadat poptávku
912 0 481250518392 Nut M20 Zadat poptávku
912 1 481250568019 Washer Zadat poptávku
9120 481250518392 Nut M20 Zadat poptávku
9121 481250568019 Washer Zadat poptávku
930 0 481249238385 Retractable Sp. Zadat poptávku
9300 481249238385 Retractable Sp. Zadat poptávku
941 0 481252008031 Bearing 14xD35/D15 Zadat poptávku
9410 481252008031 Bearing 14xD35/D15 Zadat poptávku
945 0 481252048005 Flange f.bearing Zadat poptávku
9450 481252048005 Flange f.bearing Zadat poptávku
950 0 481232118156 Screwed joint cable Zadat poptávku
950 3 481246668707 Rubber Zadat poptávku
950 4 481246668708 Rubber Zadat poptávku
9500 481232118156 Screwed joint cable Zadat poptávku
9503 481246668707 Rubber Zadat poptávku
9504 481246668708 Rubber Zadat poptávku
953 0 481253068022 Gasket V-Ring Zadat poptávku
9530 481253068022 Gasket V-Ring Zadat poptávku
962 0 481240418293 Holder Motor Zadat poptávku
962 1 481240418291 Holder Blower motor Zadat poptávku
962 2 481990800522 Cap,feedtrough Zadat poptávku
962 3 481232148024 Cap,feedtrough humidity,sensor Zadat poptávku
962 4 481232178125 Cap,feedtrough NTC Zadat poptávku
962 5 481244098103 Cover Heating Zadat poptávku
962 7 481246488021 Protector Zadat poptávku
962 9 480112100275 Protector Zadat poptávku
962 9 480112100276 Pin D2.8x12, T=0.8-3 Zadat poptávku
9620 481240418293 Holder Motor Zadat poptávku
9621 481240418291 Holder Blower motor Zadat poptávku
9622 481990800522 Cap,feedtrough Zadat poptávku
9623 481232148024 Cap,feedtrough humidity,sensor Zadat poptávku
9624 481232178125 Cap,feedtrough NTC Zadat poptávku
9625 481244098103 Cover Heating Zadat poptávku
9627 481246488021 Protector Zadat poptávku
9629 480112100275 Protector Zadat poptávku
9629 480112100276 Pin D2.8x12, T=0.8-3 Zadat poptávku
993 0 481231018776 Kit Installation Zadat poptávku
993 1 481240118557 Tilt lock Installation Zadat poptávku
993 2 481226378015 Adapter Zadat poptávku
993 3 481253029142 Tube Zadat poptávku
9930 481231018776 Kit Installation Zadat poptávku
9931 481240118557 Tilt lock Installation Zadat poptávku
9932 481226378015 Adapter Zadat poptávku
9933 481253029142 Tube Zadat poptávku

Poptat náhradní díl můžete také e-mailem zaslaným na objednavkynd@apservispraha.cz.

Zadejte kontaktní údaje
Tato otázka slouží k ověření, zda nejste spamovací robot.


* Vyplnění položek označených hvězdičkou je povinné.


Potřebujete poradit?

Rádi zodpovíme veškeré vaše dotazy k nákupu či produktům.

Infolinka  840 110 122

kontaktní formulář

info@servis-whirlpool.cz

Objednejte servis spotřebiče online

V případě potíží se spotřebiči Whirlpool a Bauknecht vás spojíme se servisem.

Jsme oficiálním gestorem záručního i pozáručního servisu.