Pračka WHIRLPOOL WA 5081/1 LI

EAN kód: 856820716200

Schémata spotřebiče

Č. EAN kód Název náhradního dílu Cena Objednávka
A001 480111105231 Hose inlet with Filt Zadat poptávku
A002 481990800354 Hose draining Zadat poptávku
A003 480111105232 Cable mains Zadat poptávku
A004 481229018032 Strain relief Zadat poptávku
A005 480111105233 Container Zadat poptávku
A006 481239598016 Key Zadat poptávku
A007 481244011353 Table top cpl. white 2004 Zadat poptávku
A008 481231019067 Kit Zadat poptávku
A010 480111105234 Lever,security Zadat poptávku
A011 480111103236 Stopper Zadat poptávku
A012 481990800392 Bow Zadat poptávku
A021 481245215344 Control panel WA-UF white 04 Zadat poptávku
A024 480111105237 Cover Zadat poptávku
A025 481246818104 Spacebar Zadat poptávku
A030 481241868366 Drawer + handle, cpl. Zadat poptávku
A031 481249818664 Handle drawer white 04 Zadat poptávku
A032 481241868357 Drawer Zadat poptávku
A033 481252648218 Siphon white 04 Zadat poptávku
A034 481241888987 Flap Zadat poptávku
A035 481246228771 Cover f. drawer white 04 Zadat poptávku
A036 480111105238 Insert Zadat poptávku
A037 482000032602 Instr.for use Zadat poptávku
A061 481250218707 Screw Torx WN 2147 M4x14 Zadat poptávku
A062 481250218457 sroub 97 Kč
A063 481250218708 Screw Torx St EZN 3.0x9 Zadat poptávku
A065 480111103246 Clamp 29.3 - 30.9 Zadat poptávku
A221 482000032600 Insert panel without pause button Zadat poptávku
A222 482000032601 Insert panel with pause button Zadat poptávku
B001 480111104589 Door left Zadat poptávku
B001 480111104591 Door right Zadat poptávku
B002 482000032603 Door bellow Zadat poptávku
B003 480111103254 Strap Manschette-Front Zadat poptávku
B004 480111103255 Strap Manschette-Behaelter Zadat poptávku
B005 480111103247 Door lock Zadat poptávku
B006 480111103251 Device,locking Notentriegelung Zadat poptávku
B007 480111104593 Cover Zadat poptávku
B008 480111103257 Plate Zadat poptávku
B010 480111105241 Front Zadat poptávku
B011 481240438759 Cover Zadat poptávku
B021 480111105242 Control unit Zadat poptávku
B022 480111103275 Sensor Zadat poptávku
B031 481990800255 Foot Zadat poptávku
B032 480111103288 Plate Zadat poptávku
B033 480111105243 Plinth Zadat poptávku
B034 480111105244 Side panel Zadat poptávku
B036 480111105245 Support Zadat poptávku
B037 480111105246 Panel rear Part,uppe Zadat poptávku
B038 481240438642 Holder Zadat poptávku
B039 481253048362 Sleeve hose Zadat poptávku
B040 480111105247 Panel rear Zadat poptávku
B041 480111104843 Ledge Control board Zadat poptávku
B061 481250218707 Screw Torx WN 2147 M4x14 Zadat poptávku
B062 481250218457 sroub 97 Kč
B063 480112101331 Screw 5.0x14 Zadat poptávku
B064 481250218713 Screw Torx 18/10 4.0x25 Zadat poptávku
B065 480111103269 Screw Zadat poptávku
B066 480111104844 Screw M3x12 Zadat poptávku
B071 481250118006 Fastener Zadat poptávku
B072 481240118566 Clip cable Zadat poptávku
B073 480111103272 Pin Zadat poptávku
B074 481240118567 Cable clamp Zadat poptávku
B075 481240448785 Holder Zadat poptávku
B076 480111103292 Cable holder Zadat poptávku
B077 481231618035 Holder Kabel, rund Zadat poptávku
B078 481240148583 Holder f.drainhose Zadat poptávku
B079 480111103317 Holder Zadat poptávku
C001 482000032604 Pump draining Zadat poptávku
C002 480111104847 Pump filter Zadat poptávku
C003 480111104848 Soap dispenser cpl. Zadat poptávku
C003 480111105249 Soap dispenser Zadat poptávku
C004 480111104849 Valve Zadat poptávku
C005 480111105251 Valve Zadat poptávku
C006 480111103301 O-Ring Zadat poptávku
C007 481246698992 Gasket valve Zadat poptávku
C008 480111105252 Sieve Zadat poptávku
C009 480111105253 Regulator 12l/min Zadat poptávku
C010 480111105254 Regulator 0.5l/min Zadat poptávku
C011 480111105255 Gasket Zadat poptávku
C012 480111105256 Bellows Zadat poptávku
C013 480111105257 Drainhose Zadat poptávku
C014 480111103306 Hose Zadat poptávku
C015 480111104852 Steam hose Zadat poptávku
C016 480111104853 Hose draining Zadat poptávku
C017 480111103313 Hose Zadat poptávku
C020 480111105258 Cable harness Zadat poptávku
C021 480111105259 Cable harness Zadat poptávku
C031 481990800518 Clamp hose Zadat poptávku
C032 481210028042 Clamp 25-40 SX9G Zadat poptávku
C033 480111103318 Strap Zadat poptávku
C034 480111103319 Strap Zadat poptávku
C035 480111103321 Strap Zadat poptávku
C036 480111105261 Clamp 12.1-13.1 Zadat poptávku
C037 480111104856 Clamp 17.7-18.7 Zadat poptávku
C061 480112101347 Screw 4.0x16 Zadat poptávku
C062 481250218713 Screw Torx 18/10 4.0x25 Zadat poptávku
D001 482000032605 Heating element 2000 W Zadat poptávku
D002 482000032606 Sensor temper. Zadat poptávku
D003 480111103323 Grommet Zadat poptávku
D004 480111103326 Motor Zadat poptávku
D005 480111103329 Sensor Zadat poptávku
D007 480111103331 Sensor Zadat poptávku
D008 480111103328 V-ribbed belt Zadat poptávku
D009 480111103339 Pulley Zadat poptávku
D010 480111103304 Hose Zadat poptávku
D011 480111103305 O-Ring Zadat poptávku
D012 480111104861 Spring,suspens. Zadat poptávku
D021 480111104862 Tub, half rear Zadat poptávku
D022 482000032607 Shaft seal Zadat poptávku
D023 480111104863 Tub, half front Zadat poptávku
D024 480111104864 Counter weight front Zadat poptávku
D025 480111103335 Gasket Zadat poptávku
D026 480111103336 Holder Zadat poptávku
D027 480111105263 Spring Zadat poptávku
D031 480111105264 Drum Zadat poptávku
D032 480111103343 Rear tub plate Zadat poptávku
D061 480111103289 Screw Torx St EZN 4.0x14 WN1451 Zadat poptávku
D062 480111103344 Screw Zadat poptávku
D063 480111104865 Washer 6.4/25x1.8 Zadat poptávku
D064 480111104866 Screw M10x55 Zadat poptávku
D065 480111103346 Screw Zadat poptávku
D066 480111103268 Screw Zadat poptávku
D071 480111105265 Cable harness Zadat poptávku

Poptat náhradní díl můžete také e-mailem zaslaným na objednavkynd@apservispraha.cz.

Zadejte kontaktní údaje
Tato otázka slouží k ověření, zda nejste spamovací robot.


* Vyplnění položek označených hvězdičkou je povinné.


Potřebujete poradit?

Rádi zodpovíme veškeré vaše dotazy k nákupu či produktům.

Infolinka  840 110 122

kontaktní formulář

info@servis-whirlpool.cz

Objednejte servis spotřebiče online

V případě potíží se spotřebiči Whirlpool a Bauknecht vás spojíme se servisem.

Jsme oficiálním gestorem záručního i pozáručního servisu.