BAUKNECHT WA 9420 A/WS-D

EAN kód: 855404222550

Schémata spotřebiče

Č. EAN kód Název náhradního dílu Cena Objednávka
001 0 481244018164 Cabinet Zadat poptávku
003 0 481246448004 Crossbar Zadat poptávku
011 0 481250018005 Foot Zadat poptávku
021 0 481244018141 Front Zadat poptávku
024 0 481244018106 Panel rear Zadat poptávku
025 0 481244018127 Support Timer Zadat poptávku
030 0 481231038057 Table top Zadat poptávku
033 0 481231018024 Plate Zadat poptávku
034 0 481241758032 Fastener table top Zadat poptávku
034 1 481241758012 Bushing table top Zadat poptávku
040 0 481241718345 Hinge cpl. Zadat poptávku
040 1 481241728009 Insert Zadat poptávku
053 0 481245938004 Plinth WH Zadat poptávku
054 0 481241728036 Rotary locking Zadat poptávku
061 1 481246688017 Counter weight Agg. 1 Zadat poptávku
080 0 481246648001 tlumic 490 Kč
086 0 481240118037 Holder damper Zadat poptávku
110 0 481249818013 Grip Zadat poptávku
130 0 481241728012 Lock door Zadat poptávku
141 0 481245068022 Door glass Zadat poptávku
143 0 481244018132 Glassdoor frame Zadat poptávku
144 0 481245928039 Frame door glas Zadat poptávku
190 0 481246668269 TVO 1 142 Kč
190 1 481249298008 Strap Zadat poptávku
190 2 481249218001 Spring,tension Zadat poptávku
200 0 481241818018 Container Zadat poptávku
201 0 481246448002 bocnice 2 450 Kč
210 0 481252018011 Crosspiece Agg. 1 Zadat poptávku
220 0 481241818019 Drum Agg. 1 Zadat poptávku
228 0 481241818094 Crosspiece,drum Zadat poptávku
271 0 481235818007 V-ribbed belt 1260 J5 Zadat poptávku
272 0 481252858004 Pulley Zadat poptávku
272 1 481253228006 pouzdro plastove 77 Kč
292 0 481253058003 tesneni bocnice 327 Kč
301 0 481245218912 Control panel Zadat poptávku
303 0 481249818022 Grip Zadat poptávku
322 0 481245219101 Panel insert WA9420A/WS-D Zadat poptávku
331 0 481241348148 Knob wh Zadat poptávku
332 0 481241028515 Push button Zadat poptávku
341 0 481241378419 Index,programm Zadat poptávku
341 1 481241378105 Index,temperat. Zadat poptávku
401 0 481236158008 Motor 1000-1300 RPM Zadat poptávku
401 0 481236248003 Brush,carbon motor AEG Zadat poptávku
401 0 481236248004 Uhlíky motoru - pár 13,6x5x32 mm, levé 399 Kč
421 0 481212118024 Interf.filter Zadat poptávku
430 0 481236018061 Pump,draining Zadat poptávku
432 0 481236078033 Pump body Zadat poptávku
451 0 481225928265 Heating element 2050 W Zadat poptávku
493 0 481229088003 Terminal block Zadat poptávku
501 0 481228218265 Timer Zadat poptávku
521 0 481221478123 Unit electrical BT 2217 Zadat poptávku
551 1 481228248018 TERMOSTAT BIMET 442 Kč
554 0 481227128177 TERMOSTAT BIMET 808 Kč
572 0 481228128006 Valve magnet double Zadat poptávku
582 0 481227128087 Pressostat Zadat poptávku
620 0 481227628027 Switch,pushbut. 2-Step Zadat poptávku
622 0 481227718013 Switch,double Zadat poptávku
630 0 481228058012 Door lock Zadat poptávku
701 0 481253028081 Hose, inlet 3/8Z cpl.; 3/8Z cpl. 5m Zadat poptávku
701 0 481253028082 Hose inlet 3/8Z cpl. 3m Zadat poptávku
701 0 481953028928 hadice napousteci 131 Kč
701 1 482248050159 Sieve inlet Zadat poptávku
702 0 481253028053 Hose inlet 15cm Zadat poptávku
703 0 481253048005 Hose window rinsing Zadat poptávku
707 0 481252648005 Nozzle water distributor Zadat poptávku
708 1 481253028046 Bend Zadat poptávku
710 2 481253048001 Nipple f.door seal Zadat poptávku
710 3 481252648002 Nipple Zadat poptávku
710 4 481253078011 podlozka trysky spr. 149 Kč
711 0 481241868121 Dispenser Zadat poptávku
718 0 481252648008 Siphon Zadat poptávku
750 0 481253048031 Tank outlet receptable Zadat poptávku
753 1 481241868125 Chamber,air Zadat poptávku
754 0 481253028067 Drainhose cpl. Zadat poptávku
760 0 481948058106 Filtr čerpadla 163 Kč
781 0 481953028534 hadice vytok. mycky 325 Kč
781 1 481253028072 Hose draining inside Zadat poptávku
781 2 481953028286 Sleeve hose Zadat poptávku
783 0 481253028078 Hose pressostat Zadat poptávku
783 1 481253028061 Hose Zadat poptávku
786 0 481253028326 Hose Zadat poptávku
786 1 481246278179 threaded cap Zadat poptávku
787 0 481253028085 Hose Exhaust Zadat poptávku
794 0 481253028062 Gasket window rinsing Zadat poptávku
794 1 481953058032 tesnici O krouzek 299 Kč
794 2 481253058005 O-Ring Zadat poptávku
794 4 481253058007 O-Ring Zadat poptávku
794 5 481253058015 Gasket Zadat poptávku
794 6 481246628099 Shaft seal Zadat poptávku
901 0 481240118401 Strap Zadat poptávku
902 1 481240118052 Holder hose Zadat poptávku
902 3 481241728004 Angle iron Zadat poptávku
902 9 481240448527 Angle iron; 4.2x9.5 Zadat poptávku
903 0 481229088007 Cable clamp Zadat poptávku
903 1 481246278048 Stopper Zadat poptávku
903 2 481240118055 Clip hose Zadat poptávku
903 3 481253238003 Clip tub Zadat poptávku
903 4 481229068013 Clamp cable motor Zadat poptávku
910 0 481245218994 Screw M8x20 A2F Zadat poptávku
910 1 481245218995 Screw Zadat poptávku
910 5 481250218359 Screw damper Zadat poptávku
912 0 481250218361 Screw M8x30 Zadat poptávku
915 0 481290300302 Nut not shown m 8 DIN 934-8 Zadat poptávku
921 0 481253078002 Ring circlip Zadat poptávku
923 0 481253218024 PODLOZKA 11 Kč
931 0 481231018298 Spring,suspens. SET Zadat poptávku
931 1 481231018301 Crossbar not shown Zadat poptávku
932 0 481249248009 Spring Zadat poptávku
941 0 481252028001 Bearing,ball BB1-0625 DD Zadat poptávku
941 1 481252028002 Bearing,ball 6203 2Z C3 Zadat poptávku
950 0 481246668428 Gasket kit Zadat poptávku
953 0 481253068001 tesneni bubnu VA-40 490 Kč
961 0 481232148004 Cover Zadat poptávku
962 0 481246638011 Cover protect. heating element Zadat poptávku
993 0 481953028279 Bow Zadat poptávku
993 2 481239588005 Fastener transit Zadat poptávku
993 3 481239558001 Tool f. foot Zadat poptávku

Poptat náhradní díl můžete také e-mailem zaslaným na objednavkynd@apservispraha.cz.

Zadejte kontaktní údaje
Tato otázka slouží k ověření, zda nejste spamovací robot.


* Vyplnění položek označených hvězdičkou je povinné.


Potřebujete poradit?

Rádi zodpovíme veškeré vaše dotazy k nákupu či produktům.

Infolinka  840 110 122

kontaktní formulář

info@servis-whirlpool.cz

Objednejte servis spotřebiče online

V případě potíží se spotřebiči Whirlpool a Bauknecht vás spojíme se servisem.

Jsme oficiálním gestorem záručního i pozáručního servisu.