Pračka BAUKNECHT WAB 1200 SW

EAN kód: 858355003910

Schémata spotřebiče

Č. EAN kód Název náhradního dílu Cena Objednávka
001 0 480111103082 Cabinet Service Kit Zadat poptávku
002 0 481244011751 Flap Filter, black Zadat poptávku
002 1 481244098221 Protector Zadat poptávku
003 1 481246448169 Crossbar rear Zadat poptávku
003 2 481246448175 Crossbar table top Zadat poptávku
003 3 481246448176 Crossbar transport Zadat poptávku
004 0 481244011483 Drip tray assy Zadat poptávku
011 0 481246218303 Adjust. foot Zadat poptávku
021 0 481244011611 Front panel black Zadat poptávku
024 0 481244011437 Panel rear Zadat poptávku
025 0 481244011599 Bracket control board Zadat poptávku
025 1 481244011596 Water guide Zadat poptávku
030 0 481244011737 Table top black Zadat poptávku
040 0 481241719447 Hinge cpl. Zadat poptávku
050 0 481245938105 Plinth black Zadat poptávku
061 0 481246688705 Counter weight rear Zadat poptávku
061 1 481246688706 zavazi predni 784 Kč
081 0 481246648095 Tlumič 490 Kč
086 0 481245218994 Screw M8x20 A2F Zadat poptávku
086 1 481250518367 Nut push in M 8 Zadat poptávku
130 0 480111102466 Clamp glas large Zadat poptávku
131 0 481241728111 hak dveri 58 Kč
140 0 481245078023 sklo dveří 1 287 Kč
143 0 481244011602 rám dveří 978 Kč
143 1 481244011608 Door outer cpl., silver Zadat poptávku
144 0 481244011604 rám dveří 348 Kč
144 1 481240148585 Clamp door glass Zadat poptávku
144 2 481256018068 Screw; DIN 7500, CM 5x14 Zadat poptávku
144 3 481250248015 Screw 4,0x16-TORX Zadat poptávku
191 0 481246668784 TVO 8900 1 470 Kč
191 0 481246668785 TVO 8000/1 1 470 Kč
191 1 481240118657 spona TVO - nadrz 271 Kč
191 2 481240118621 spona TVO 223 Kč
200 1 481241818448 Tub USA, Frontpart cpl. Zadat poptávku
200 2 481241818449 nadrz zadni cast 8000 480111101804 4 414 Kč
200 4 481229088054 Spona nádrže 365 Kč
220 0 480111102097 buben 5 802 Kč
223 0 480111101778 Žebro bubnu 555 Kč
223 1 480111101779 Drum lifter Set 3x Zadat poptávku
271 0 480111101168 Belt J8 Zadat poptávku
272 0 481252858037 remenice 947 Kč
272 1 481253228944 Nut M16 f. pulley, drum Zadat poptávku
290 0 481253268124 tesneni bocnice 490 Kč
301 0 480111103078 Control panel ASM Zadat poptávku
301 3 480111103081 Trim ASM, tear drop Zadat poptávku
301 4 481245217623 Clip Zadat poptávku
301 5 481245217624 Fixation left Zadat poptávku
301 6 481245217625 Fixation right Zadat poptávku
303 0 480111103079 Handle drawer Zadat poptávku
303 1 481249818708 Fixation handle drawer Zadat poptávku
400 0 481236158446 motor 4 737 Kč
421 0 481212118285 Filter Zadat poptávku
430 0 481236018597 Pump cpl. Zadat poptávku
430 1 481246668879 Damper rubber rear Zadat poptávku
430 2 481246668758 Damper rubber front Zadat poptávku
451 0 481225928871 topne teleso 1 143 Kč
451 1 481240118581 drzak topeni 116 Kč
451 2 480111102073 sroub 125 Kč
480 0 480111100003 Cable harness motor Zadat poptávku
480 1 480111103066 Cable harness main, upper Zadat poptávku
480 3 480111101588 kabelaz 1 771 Kč
480 4 481232178374 Cable harness UI Zadat poptávku
490 0 481932118136 Flexo kabel 2 m, konektory 327 Kč
491 0 481232128367 Přechodka 58 Kč
491 1 481250238152 Screw 4.8x19 Zadat poptávku
521 0 480111103067 Control board OCEAN, programmed Zadat poptávku
521 0 480111104868 programator OCEAN 3 430 Kč
521 1 480111102408 Control unit motor cpl. Zadat poptávku
571 0 481228128429 ventil 882 Kč
572 0 481228128432 ventil napousteci 882 Kč
581 0 481227128589 presostat 980 Kč
582 1 481227128522 prutokomer 1 437 Kč
620 0 480111101581 User board Zadat poptávku
620 0 480111103054 jednotka ovladaci 3 430 Kč
620 1 480111103075 User board modifier Zadat poptávku
620 1 480111103077 User board modifier Zadat poptávku
630 0 480111101583 blokovani dveri 980 Kč
631 0 481236058336 plovak 227 Kč
691 0 481225928863 senzor NTC 668 Kč
701 0 481253028781 Přívodní hadice 3,5m náhrada 484000008793 TAF 357 636 Kč
701 0 481953028926 Přívodní hadice 2,5m náhrada 484000008795 TAF 257 592 Kč
701 2 481952648467 Coupling piece Zadat poptávku
702 0 480111103071 hadice 82 Kč
702 2 480111101784 Hose Valve, Flowmeter Zadat poptávku
702 3 480111103072 Hose Coupling piece, Flowmeter Zadat poptávku
707 0 481252648158 Nozzle distribution Zadat poptávku
707 1 481252648235 Nozzle inlet cold Zadat poptávku
708 0 481253048626 Bend Zadat poptávku
711 0 480111101592 teleso nasypky 1 634 Kč
712 0 480111101594 zasuvka nasypky 842 Kč
712 1 480111101595 Cover drawer detergent Zadat poptávku
713 0 481241889013 Hook drawer Zadat poptávku
717 0 480111101734 tryska 606 Kč
717 3 480111100784 Lever connection Zadat poptávku
717 4 481232138043 Lever distribution Zadat poptávku
717 5 481252838071 Cam actuator Zadat poptávku
718 0 480111101596 Siphon 407 Kč
718 1 480111101597 rozdelovac 392 Kč
753 0 481241868292 vzdusnik 404 Kč
754 0 481253029414 hadice k cerpadlu 392 Kč
754 1 481253029445 Lock eco ball Zadat poptávku
754 4 481240118623 Clamp 98,5 mm Zadat poptávku
760 0 481248058317 filtr cerpadla 8900 392 Kč
760 1 481246688707 Těsnění 228 Kč
781 0 481253029376 hadice vytokova 8900 286 Kč
781 1 481253029282 Hose connection outlet Zadat poptávku
782 0 481253029196 Hose pressostat,with protector Zadat poptávku
783 0 480111103073 Coupling piece Zadat poptávku
783 1 480111103074 Nozzle Coupling piece Zadat poptávku
783 4 481253029413 hadice 319 Kč
785 0 481253029303 hadice cerpadlo vyp. 257 Kč
785 1 481246279641 Stopper Zadat poptávku
787 0 481253029443 Steam hose Zadat poptávku
787 1 481940118174 Clamp of exhaust hose 25-45 mm Zadat poptávku
787 5 481240118624 spona 126 Kč
794 2 481253058164 Sealing Zadat poptávku
794 5 480111101551 tesneni 179 Kč
900 0 481225518288 Holder Hose outlet Zadat poptávku
900 1 481225518289 holder Hose outlet, single Zadat poptávku
900 2 481240118501 Svorka hadice 1 48 Kč
900 3 481240118626 Clamp 32,7 mm Zadat poptávku
900 4 481240118627 Clamp 40 mm Zadat poptávku
900 5 481240118628 Clamp hose 15,5 mm Zadat poptávku
900 6 481225518249 Holder drainhose inner Zadat poptávku
900 7 480111103076 Clamp black Zadat poptávku
910 0 481250248344 Screw Zadat poptávku
910 1 481250218624 Screw 3.5x10-F A2F Zadat poptávku
910 2 481250238352 Screw 4x10 Zadat poptávku
910 4 481293008022 Šroub 77 Kč
910 5 481250218382 Screw M8 X 35 Zadat poptávku
910 6 481250238355 Screw 4,2x16 T20 Zadat poptávku
910 8 481250218668 Screw 3x8 Zadat poptávku
910 9 481250218827 Screw 4.2x14.2 Zadat poptávku
921 0 481201118523 spona 174 Kč
930 0 481249238403 pruzina 592 Kč
930 1 481249238388 Silent bloc 24 Kč
941 0 481252028183 Bearing,ball 6307 2Z C3 GJN Zadat poptávku
941 1 481252028004 Bearing,ball 6206 2Z C3 GJN Zadat poptávku
952 1 480111102774 podlozka gufera 229 Kč
953 0 481253068029 Shaft seal Zadat poptávku
961 0 480111103058 kus distancni 77 Kč
961 1 481226818019 kus distancni 218 Kč
965 0 481246668812 Cover Zadat poptávku
965 1 481226278011 Threaded cap tub rear part Zadat poptávku
993 0 481953029028 Koleno výtokové hadice 41 Kč
993 3 481239558004 klic montazni 73 Kč

Poptat náhradní díl můžete také e-mailem zaslaným na objednavkynd@apservispraha.cz.

Zadejte kontaktní údaje
Tato otázka slouží k ověření, zda nejste spamovací robot.


* Vyplnění položek označených hvězdičkou je povinné.


Potřebujete poradit?

Rádi zodpovíme veškeré vaše dotazy k nákupu či produktům.

Infolinka  840 110 122

kontaktní formulář

info@servis-whirlpool.cz

Objednejte servis spotřebiče online

V případě potíží se spotřebiči Whirlpool a Bauknecht vás spojíme se servisem.

Jsme oficiálním gestorem záručního i pozáručního servisu.