BAUKNECHT WAB 8795-NL

EAN kód: 858355312000

Schémata spotřebiče

Č. EAN kód Název náhradního dílu Cena Objednávka
001 0 481244010625 Cabinet Zadat poptávku
003 1 481246448162 Crossbar rear Zadat poptávku
003 2 481246448163 Crossbar table top Zadat poptávku
003 3 481246448176 Crossbar transport Zadat poptávku
003 4 481246448164 Brace side Zadat poptávku
004 0 481244010623 Drip tray assy Zadat poptávku
011 0 481246218261 noha nastavitelna 169 Kč
021 0 481244010624 Front panel white Zadat poptávku
021 3 481244098119 Cover hinge Zadat poptávku
021 5 481240478466 SPONA PLAST 147 Kč
021 6 481244098153 Shield cpl. grey Zadat poptávku
024 0 481244010788 Panel rear Zadat poptávku
025 0 481244010789 Bracket control board Zadat poptávku
025 1 481244010791 TRUBKA PLAST 237 Kč
030 0 481244010626 Table top white Zadat poptávku
040 0 481241719179 Hinge cpl. Zadat poptávku
040 1 481241778083 Cover Hinge Zadat poptávku
050 0 481245938061 Plinth white Zadat poptávku
061 0 481246688595 zavazi zadni 1 133 Kč
061 1 481246688706 zavazi predni 784 Kč
081 0 481246648092 tlumic treci 490 Kč
086 0 481245218994 Screw M8x20 A2F Zadat poptávku
086 1 481250218399 Nut Push in M 8; Push in M 8 Zadat poptávku
110 0 481249818274 vlozka 116 Kč
110 1 481249818229 rukojet dveri 754 Kč
130 0 481241728086 Plate door lock Zadat poptávku
131 0 481241728087 hak uzaveru dveri 392 Kč
135 1 481249818264 Pin door safety Zadat poptávku
135 2 481249258044 Spring doof safety Zadat poptávku
135 3 481253218068 Washer door safety Zadat poptávku
140 0 481245078019 SKLO DVERI 1 186 Kč
141 0 481246638068 Protector door Zadat poptávku
143 0 481244010627 Glassdoor frame Zadat poptávku
144 0 481244010834 priruba dveri 985 Kč
144 1 481240148585 Clamp door glass Zadat poptávku
144 2 481256018068 Screw; DIN 7500, CM 5x14 Zadat poptávku
144 3 481250248015 Screw 4,0x16-TORX Zadat poptávku
191 0 481231018865 TVO 8000 1 470 Kč
191 1 481240118619 Strap bellow, tub Zadat poptávku
191 2 481240118621 spona TVO 223 Kč
200 1 481241818405 nadrz predni cast 2 617 Kč
200 2 481241818449 nadrz zadni cast 8000 480111101804 4 414 Kč
200 4 481229088054 Spona nádrže 365 Kč
220 0 481241818403 Drum Zadat poptávku
221 0 481246668736 Deflector Zadat poptávku
223 0 481241848573 Drum lifter Zadat poptávku
271 0 481235818187 Belt J7 Zadat poptávku
272 0 481252858037 remenice 947 Kč
272 1 481253228941 Nut M16 f.pulley, drum Zadat poptávku
290 0 481253268124 tesneni bocnice 490 Kč
301 0 481245211848 Control panel WAB 8795-NL Zadat poptávku
301 1 481245211609 End cap left Zadat poptávku
301 2 481245211608 End cap right Zadat poptávku
303 0 481249878254 Handle drawer grey Zadat poptávku
321 0 481245211607 Insert rear Knob Zadat poptávku
321 2 481245211611 Filling piece door Zadat poptávku
331 0 481241318285 Knob with spring Zadat poptávku
332 0 481241028951 Button assy 2x, Opt., grey Zadat poptávku
332 1 481241028954 Button assy 3x, right, grey Zadat poptávku
332 2 481241028953 Button assy 3x, mid, grey, printed Zadat poptávku
332 3 481241028952 Button assy 3x, left, grey, printed Zadat poptávku
333 0 481241028949 Button Start grey Zadat poptávku
400 0 481236158351 motor 5 038 Kč
421 0 481212118142 Interf.filter 1,00 uF; 1,00 uF. Zadat poptávku
430 0 481236018524 Pump Zadat poptávku
430 1 481246668757 Damper rubber rear Zadat poptávku
430 2 481246668758 Damper rubber front Zadat poptávku
451 0 481225928758 Heating element 2050W + NTC Zadat poptávku
451 1 481240118622 Fastener heating element USA Zadat poptávku
451 2 481256018069 Screw MP 1951, M4x14 SS Zadat poptávku
480 0 481232178152 vodice svazek motor 615 Kč
480 1 481232178154 vodice svazek -hlavn 1 795 Kč
480 2 481232178153 Cable harness valve Zadat poptávku
490 0 481932118136 Flexo kabel 2 m, konektory 327 Kč
491 0 481232128367 Přechodka 58 Kč
491 1 481250238152 Screw 4.8x19 Zadat poptávku
521 0 481221458094 Control board Zadat poptávku
521 1 481221478867 Control unit motor Zadat poptávku
571 0 481228128429 ventil 882 Kč
581 0 481227128504 presostat 980 Kč
582 1 481227118011 Meter,flow OMEGA/ACCESS Zadat poptávku
620 0 481227628403 User board CUIO Zadat poptávku
630 0 481228058041 blokovani dveri 2 222 Kč
631 0 481236058336 plovak 227 Kč
691 0 481228218702 senzor NTC 1 094 Kč
701 0 481253028781 Přívodní hadice 3,5m náhrada 484000008793 TAF 357 636 Kč
701 0 481953028926 Přívodní hadice 2,5m náhrada 484000008795 TAF 257 592 Kč
702 1 481253029276 Hose Y-part, dispenser Zadat poptávku
702 2 481253029192 Hose flowmeter Zadat poptávku
703 0 481253048625 Hose box to bellow Zadat poptávku
707 0 481252648158 Nozzle distribution Zadat poptávku
707 1 481252648159 Nozzle inlet cold with Y-part Zadat poptávku
707 2 481263058102 O-Ring 8,1 x 1,6 mm Zadat poptávku
707 3 481252648161 Nozzle window rinse Zadat poptávku
707 4 481252648162 tryska sprchovaci 126 Kč
707 5 481253078011 podlozka trysky spr. 149 Kč
708 0 481253048626 Bend Zadat poptávku
711 0 481241868291 teleso nasypky komp. 1 810 Kč
712 0 481241889012 zasuvka nasypky 789 Kč
713 0 481241889013 Hook drawer Zadat poptávku
714 0 481241879819 vlozka nasypky 828 Kč
717 0 481232318006 motorek distribuce 842 Kč
717 3 481232138026 Lever connection Zadat poptávku
717 4 481232138027 PACKA PLAST 140 Kč
717 5 481252838069 VACKA PLAST 121 Kč
717 6 481249258045 Spring f. lever Zadat poptávku
717 7 481250218623 Screw PT3,5x20-TORx20 Zadat poptávku
718 0 481252648132 mrizka 116 Kč
718 1 481241888994 vlozka nasypky 242 Kč
753 0 481241868292 vzdusnik 404 Kč
754 0 481253029278 hadice k cerpadlu 437 Kč
754 1 481253029279 Lock eco ball Zadat poptávku
754 4 481240118623 Clamp 98,5 mm Zadat poptávku
760 0 481248058294 Filter set pump Zadat poptávku
760 1 481246688707 Těsnění 228 Kč
781 0 481253029281 hadice vytokova 344 Kč
781 1 481253029282 Hose connection outlet Zadat poptávku
782 0 481253029196 Hose pressostat,with protector Zadat poptávku
783 4 481253029284 hadice od cerpadla 368 Kč
787 0 481253028813 hadice odparovaci 478 Kč
787 1 481940118868 SPONA HADICE AW 53 Kč
787 5 481240118624 spona 126 Kč
794 2 481253058164 Sealing Zadat poptávku
794 5 481253058098 tesneni vzdusniku 58 Kč
900 0 481225518204 drzak hadic 225 Kč
900 1 482240110492 spona12-20/9A 48 Kč
900 2 481240118501 Svorka hadice 1 48 Kč
900 3 481240118626 Clamp 32,7 mm Zadat poptávku
900 4 481240118627 Clamp 40 mm Zadat poptávku
900 6 481225518249 Holder drainhose inner Zadat poptávku
910 0 481250248344 Screw Zadat poptávku
910 1 481250218624 Screw 3.5x10-F A2F Zadat poptávku
910 2 481250238352 Screw 4x10 Zadat poptávku
910 4 481293008022 Šroub 77 Kč
910 5 481250218382 Screw M8 X 35 Zadat poptávku
910 6 481250238355 Screw 4,2x16 T20 Zadat poptávku
921 0 481201118525 Ring circlip f. driver system Zadat poptávku
930 0 481249238387 pruzina 198 Kč
930 1 481249238388 Silent bloc 24 Kč
941 0 481252028183 Bearing,ball 6307 2Z C3 GJN Zadat poptávku
941 1 481252028004 Bearing,ball 6206 2Z C3 GJN Zadat poptávku
952 1 481252448014 Bushing; f. shaft seal Zadat poptávku
953 0 481253068029 Shaft seal Zadat poptávku
961 0 481231018831 Distance sleeve upper Zadat poptávku
961 1 481231018832 Distance sleeve lower Zadat poptávku
962 1 481246638033 Cover motor Zadat poptávku
965 0 481246668735 Cover Zadat poptávku
965 1 481226278011 Threaded cap tub rear part Zadat poptávku
993 0 481253029095 Bow Zadat poptávku
993 3 481239558004 klic montazni 73 Kč

Poptat náhradní díl můžete také e-mailem zaslaným na objednavkynd@apservispraha.cz.

Zadejte kontaktní údaje
Tato otázka slouží k ověření, zda nejste spamovací robot.


* Vyplnění položek označených hvězdičkou je povinné.


Potřebujete poradit?

Rádi zodpovíme veškeré vaše dotazy k nákupu či produktům.

Infolinka  840 110 122

kontaktní formulář

info@servis-whirlpool.cz

Objednejte servis spotřebiče online

V případě potíží se spotřebiči Whirlpool a Bauknecht vás spojíme se servisem.

Jsme oficiálním gestorem záručního i pozáručního servisu.