BAUKNECHT WAE SYMPH.1400-NL

EAN kód: 858342512004

Schémata spotřebiče

Č. EAN kód Název náhradního dílu Cena Objednávka
001 0 481244010816 Cabinet GW Zadat poptávku
002 0 481244010812 Flap Filter square GW Zadat poptávku
003 0 481246448112 pricka skrine zadni 266 Kč
004 0 481244018993 Drip tray assy Zadat poptávku
011 0 481946248472 Foot Zadat poptávku
021 0 481244010814 Front square flap GW Zadat poptávku
024 0 481231018653 Rear panel KIT Zadat poptávku
025 0 481244010467 Holder; VBL BK Zadat poptávku
030 0 481244010813 Table top VBL BK GW Zadat poptávku
040 0 481241719023 Hinge door cpl. VBL BK Zadat poptávku
050 0 481244089046 Plinth VBL BK GW Zadat poptávku
061 1 481246688464 Counter weight SS-TUB,1400,1600 Zadat poptávku
081 0 481246648057 tlumic 490 Kč
081 1 481250218424 Screw damper Zadat poptávku
084 0 481246658001 drzak pruziny agreg. 106 Kč
084 1 481240468021 Holder Zadat poptávku
086 0 481240118409 Holder Shock Absorber; Shock Absorber Zadat poptávku
086 2 481240118412 pojistka tlumice 280 Kč
110 0 481249818206 Handle door cpl. chrome VBL BK Zadat poptávku
130 0 481241728074 Fixation Plate VBL BK Zadat poptávku
135 1 481249818262 pojistka dveri 204 Kč
135 2 481249258023 Spring Door Safety Zadat poptávku
135 3 481229068153 drzak pojistky 142 Kč
140 0 481245068218 Door glass Zadat poptávku
140 1 481244010825 Fastener f. door glas GW Zadat poptávku
141 0 481245058551 Glass door safety; touch VBL BK Zadat poptávku
143 0 481244010478 Glassdoor frame chrome VBL BK Zadat poptávku
144 0 481244010826 Frame,door glas; VBL BK GW Zadat poptávku
144 3 481250248015 Screw 4,0x16-TORX Zadat poptávku
191 0 481246668557 Door bellow Zadat poptávku
191 1 481249218015 Strap Fix. Bellow Zadat poptávku
191 2 481249298011 spona TVO 106 Kč
200 0 481241818181 Tub Zadat poptávku
201 0 481246448002 bocnice 2 450 Kč
210 0 481252018034 Crosspiece Zadat poptávku
210 1 481245218994 Screw M8x20 A2F Zadat poptávku
220 0 481241818246 Drum 1600 Zadat poptávku
271 0 481235818157 remen vicekl.1254J4 109 Kč
272 0 481252858004 Pulley Zadat poptávku
272 1 481253228006 pouzdro plastove 77 Kč
272 2 481253218024 PODLOZKA 11 Kč
272 3 481950218417 sroub remenice NT 116 Kč
292 0 481253058003 tesneni bocnice 327 Kč
301 0 481245212334 Control panel GW Zadat poptávku
303 0 481249818278 Handle, drawer VBL-BK/SILVER/DELTA; VBL Zadat poptávku
321 0 481245212642 Insert panel WAE SYMPH. GW Zadat poptávku
331 0 481241318292 Knoflík časovače 73 Kč
332 0 481241029092 Button Options VBL BK GW Zadat poptávku
332 1 481241029088 Button Temp.+ OMEGA VBL BK GW Zadat poptávku
332 2 481241029089 Button Temp.- OMEGA VBL BK GW Zadat poptávku
333 0 481241029091 Button Start VBL BK GW Zadat poptávku
400 0 481236158352 Motor Siemens BSH 1BA 6760-0 WA Zadat poptávku
400 1 481250218361 Screw M8x30 Zadat poptávku
409 0 481236248434 Uhlíky motoru - pár 12,4x5x36 mm 399 Kč
421 0 481212118142 Interf.filter 1,00 uF; 1,00 uF. Zadat poptávku
430 0 481231028144 Čerpadlo vypouštěcí DELTA 1 245 Kč
451 0 481225928669 topeni s termistorem 1 143 Kč
480 0 481232178111 Cable Motor 2a/2b/3/Omega SS Zadat poptávku
490 0 481932118136 Flexo kabel 2 m, konektory 327 Kč
491 0 481232128367 Přechodka 58 Kč
491 1 481250238152 Screw 4.8x19 Zadat poptávku
521 0 481221478938 Control board Basic Omega, SAM Zadat poptávku
521 0 481221478961 Control board 1400 VBL BK Zadat poptávku
571 0 481227128375 ventil jednocestny 882 Kč
582 0 481227128394 Pressostat OMEGA Zadat poptávku
620 0 481227628402 Module BK2 C, OMEGA Zadat poptávku
630 0 481228058019 Door lock Zadat poptávku
631 0 481227138358 mikrospinac plovaku 653 Kč
631 1 481236058112 plovak 116 Kč
701 0 481253028781 Přívodní hadice 3,5m náhrada 484000008793 TAF 357 636 Kč
701 0 481953028926 Přívodní hadice 2,5m náhrada 484000008795 TAF 257 592 Kč
702 0 481953029019 hadice 106 Kč
703 0 481253048466 Hose; door rinsing 535 MM Zadat poptávku
707 0 481252648031 tryska rozvadeci 34 Kč
707 1 481252648028 tryska 273 Kč
707 2 481253048161 Fitting Zadat poptávku
707 3 481253078011 podlozka trysky spr. 149 Kč
708 1 481253048355 Bend OMEGA VBL BK Zadat poptávku
711 0 481241868166 těleso násypky 1 511 Kč
712 0 481241888051 zasuvka nasypky 714 Kč
713 0 481241889009 Flap Detergent Container GW Zadat poptávku
717 0 481232318006 motorek distribuce 842 Kč
717 1 481232138015 Lever water distr. OME Zadat poptávku
717 2 481232138014 Lever OMEGA/GAMMA Zadat poptávku
717 3 481232138016 Lever connection OMEGA; connection OMEG Zadat poptávku
717 5 481231018459 VACKA AKTUATORA OMEG 240 Kč
718 0 481252648157 mrizka kryci 58 Kč
718 1 481241888018 ovladac 329 Kč
750 0 481253048139 Chamber,expand. Zadat poptávku
753 1 481241868125 Chamber,air Zadat poptávku
754 0 481253028838 Drainhose Zadat poptávku
754 4 481240118054 Clamp hose Zadat poptávku
760 0 481248058105 Filtr čerpadla DELTA 653 Kč
781 0 481953028959 Hose draining 1,5m Zadat poptávku
782 0 481253028816 Hose Pressostat Zadat poptávku
783 1 481253028822 hadice násypka-přepad 305 Kč
783 3 481253018001 Connection Part Zadat poptávku
783 4 481253028818 Hose Zadat poptávku
787 0 481253028819 Hose with hole(exhaust) Zadat poptávku
787 2 481940118868 SPONA HADICE AW 53 Kč
794 2 481253058005 O-Ring Zadat poptávku
794 5 481253058015 Gasket Zadat poptávku
900 0 481225518204 drzak hadic 225 Kč
900 1 481229088043 Bracket Door lock Zadat poptávku
900 2 481240118501 Svorka hadice 1 48 Kč
900 3 481229088048 Cable clamp Zadat poptávku
900 4 481240118414 SPONA39,7 24 Kč
900 8 481940118823 SPONA 68 Kč
900 9 481240148569 Clamp hose pressostat Zadat poptávku
910 0 481250248344 Screw Zadat poptávku
910 3 481250218409 Screw cam actuator Zadat poptávku
910 4 481293008022 Šroub 77 Kč
911 7 481290308196 sroub 29 Kč
921 0 481201118522 Ring circlip 52x2 Zadat poptávku
930 0 481249238361 Spring Suspension Zadat poptávku
930 5 481249238359 pruzina trysky nasyp 9 Kč
941 0 481252028003 BEARING 6306 2Z C3 GJN Zadat poptávku
941 1 481252028005 BEARING 6304 2Z C3 Zadat poptávku
953 0 481253068001 tesneni bubnu VA-40 490 Kč
961 0 481239598005 Lever,security Zadat poptávku
962 0 481246638011 Cover protect. heating element Zadat poptávku
965 0 481246668545 kryt odjisteni prack 73 Kč
993 0 481953029028 Koleno výtokové hadice 41 Kč
993 3 481239558004 klic montazni 73 Kč

Poptat náhradní díl můžete také e-mailem zaslaným na objednavkynd@apservispraha.cz.

Zadejte kontaktní údaje
Tato otázka slouží k ověření, zda nejste spamovací robot.


* Vyplnění položek označených hvězdičkou je povinné.


Potřebujete poradit?

Rádi zodpovíme veškeré vaše dotazy k nákupu či produktům.

Infolinka  840 110 122

kontaktní formulář

info@servis-whirlpool.cz

Objednejte servis spotřebiče online

V případě potíží se spotřebiči Whirlpool a Bauknecht vás spojíme se servisem.

Jsme oficiálním gestorem záručního i pozáručního servisu.