Pračka BAUKNECHT WAI 2640

EAN kód: 855497501000

Schémata spotřebiče

Č. EAN kód Název náhradního dílu Cena Objednávka
001 0 481244011456 Cabinet Zadat poptávku
011 0 481250018099 noha pracky M8*34/A 366 Kč
011 1 481250018074 noha nastavitelna 213 Kč
021 0 481244019424 Panel front Zadat poptávku
021 1 481246279654 Stopper Zadat poptávku
024 0 481244018998 Stěna přední AWM250 711 Kč
025 0 481244011472 Support control board Zadat poptávku
033 0 481244011724 Cover plate BI/DOM/NEW Zadat poptávku
040 0 481241718794 Hinge Zadat poptávku
040 2 481241719304 Hinge Zadat poptávku
040 3 481241728002 podlozka 1mm 77 Kč
040 4 481241718811 kryt zavesu 436 Kč
040 5 481250218007 sroub M5x16H 48 Kč
050 0 481245938059 Plinth GW Zadat poptávku
050 1 481244098264 Spacer f. pedestal Zadat poptávku
061 0 481246688833 zavazi horni 865 Kč
061 1 481246688462 Counter weight Lower Zadat poptávku
061 2 481931039227 sroub do zavazi sada 436 Kč
061 3 481931039228 Mounting kit Weight bottom Zadat poptávku
065 0 481231018341 Insulation B.in front Zadat poptávku
065 2 481231018401 Insulation side panel Zadat poptávku
065 4 481231018335 Insulation Middle Pane Zadat poptávku
065 5 481231018336 Insulation Lower Zadat poptávku
081 0 481246648088 Tlumič třecí 294 Kč
084 0 481246658001 drzak pruziny agreg. 106 Kč
086 2 481240118412 pojistka tlumice 280 Kč
110 0 481231028224 Rukojeť dveří 785 Kč
130 0 481241728053 podlozka horni 179 Kč
130 1 481241728052 podlozka dolni 179 Kč
131 0 481241728051 hak dveri 321 Kč
131 1 481241728045 osa uzaveru dveri 39 Kč
131 2 481249258025 pruzina 202 Kč
131 3 481249258024 pruzina pojistna 188 Kč
134 0 481241748001 magnet dveri 387 Kč
134 1 481241728001 podlozka 48 Kč
134 2 481250248345 Screw 4X 16-Z Zadat poptávku
135 1 481240118417 STOPPER Zadat poptávku
140 0 481245059812 Sklo dveří 1 380 Kč
143 0 481244010749 ram dveri vnejsi 970 Kč
144 0 481241719168 priruba dveri 707 Kč
191 0 481246068617 TVO delta 617 1 143 Kč
191 1 481249218017 spona TVO - nadrz 106 Kč
191 2 481249298011 spona TVO 106 Kč
200 1 481241818572 Tub, half front 48l, 1400 Zadat poptávku
200 2 481241818664 Tub, half rear Zadat poptávku
200 4 481229088054 Spona nádrže 365 Kč
220 0 481241818665 Drum 1400/48L-6kg Zadat poptávku
271 0 481235818056 Řemen vícekl. 1250J4 121 Kč
272 0 481252858041 remenice bubnu 947 Kč
272 3 481250518371 matice remenice 73 Kč
292 0 481253058101 těsnění bočnice 490 Kč
301 0 481245310754 Control panel WAI 2640 SP Zadat poptávku
303 0 481245310742 celo nasypky 893 Kč
331 0 481241458336 knoflik 343 Kč
332 0 481241029477 Push button EBL 6 Opt. Zadat poptávku
333 0 481251318199 tlacitko 182 Kč
400 0 481236158431 Motor Zadat poptávku
400 1 481250218705 Screw M8x35 Zadat poptávku
409 0 481236248442 Brush,carbon ACC sub 481281719419 Zadat poptávku
421 0 481212118285 Filter Zadat poptávku
430 0 481236018598 cerpadlo vypousteci 1 245 Kč
451 0 481225928919 Heating element 2050W, 230V + NTC Zadat poptávku
480 0 481232178376 Cable DOM/MOT 7/VBL Zadat poptávku
490 0 481932118136 Flexo kabel 2 m, konektory 327 Kč
491 0 481232128367 Přechodka 58 Kč
491 1 481250238152 Screw 4.8x19 Zadat poptávku
521 0 481221470092 Control unit C1 DOMINO FULL Class B Zadat poptávku
521 0 481221470507 Control unit DOMINO, programmed Zadat poptávku
571 0 481227128558 Ventil napouštěcí 2cestný - rohový 882 Kč
581 0 481227128585 Pressostat 50/25 INVENS. Zadat poptávku
620 0 481223958039 jednotka ovladaci 2 287 Kč
630 0 481228058048 Door lock Rold DA069516 Zadat poptávku
653 0 481213418094 Light guide PROG.FLOW-BI Zadat poptávku
653 1 481213418095 Light guide START-BI Zadat poptávku
653 2 481213448387 Light guide 6 OPTIONS-BI Zadat poptávku
691 0 481228219485 senzor NTC 653 Kč
701 0 481253029256 AQUASTOP 1,5m mech. 1 377 Kč
702 0 481253029405 hadice od ventilu 102 Kč
707 5 481231019102 tryska 259 Kč
708 1 481253048143 hadice k nasypce 392 Kč
711 0 481241868427 Dispenser box,3-CH/DOM/EX Zadat poptávku
712 0 481241868381 zasuvka nasypky 980 Kč
713 0 481241868382 pojistka nasypky 327 Kč
718 0 481252648226 davkovac avivaze 220 Kč
718 1 481241889066 separator do nasypky 278 Kč
750 0 481253048153 Chamber,expand. BUILT-IN Zadat poptávku
753 1 481941868234 vzdusnik 348 Kč
754 0 481253028826 Hadice nádrž-čerpadlo 392 Kč
754 1 481253028832 ekokulicka 97 Kč
754 2 481253029352 priruba eco awt2050 276 Kč
760 0 481248058406 Filtr čerpadla - vestavba 82 Kč
781 0 481953028959 Hose draining 1,5m Zadat poptávku
781 1 481253029353 Steam hose Zadat poptávku
782 0 481253028827 Hose Pressostat Zadat poptávku
783 3 481253018001 Connection Part Zadat poptávku
783 4 481253029354 Hose Zadat poptávku
785 0 481253028812 hadice cerpadlo vyp. 77 Kč
785 1 481246278179 threaded cap Zadat poptávku
787 0 481253028819 Hose with hole(exhaust) Zadat poptávku
787 2 481940118174 Clamp of exhaust hose 25-45 mm Zadat poptávku
794 2 481240118549 Clamp hose Zadat poptávku
794 5 481253058098 tesneni vzdusniku 58 Kč
900 0 481225518204 drzak hadic 225 Kč
900 1 481229088049 Bracket Zadat poptávku
900 2 481240118501 Svorka hadice 1 48 Kč
900 3 481240118446 Cable clamp Zadat poptávku
900 4 481240118414 SPONA39,7 24 Kč
900 5 481940118529 Spona nádrž-čerpadlo 73 Kč
900 6 481229018031 Clamp heatingelement+screw Zadat poptávku
900 7 481225518205 drzak presostatu 97 Kč
910 1 481240448527 Angle iron; 4.2x9.5 Zadat poptávku
910 4 481293008022 Šroub 77 Kč
910 5 481250218619 Screw M5/8 Zadat poptávku
930 0 481949238139 pruzina 471 Kč
941 0 481252028003 BEARING 6306 2Z C3 GJN Zadat poptávku
941 1 481252028005 BEARING 6304 2Z C3 Zadat poptávku
953 0 481253058185 gufero 50x70x12 490 Kč
961 0 481953268829 Spacer 44, 50, 58 l Zadat poptávku
962 2 481236078035 Foil Water protect. Zadat poptávku
965 0 481246668545 kryt odjisteni prack 73 Kč
993 0 481953029028 Koleno výtokové hadice 41 Kč
993 3 481239558004 klic montazni 73 Kč

Poptat náhradní díl můžete také e-mailem zaslaným na objednavkynd@apservispraha.cz.

Zadejte kontaktní údaje
Tato otázka slouží k ověření, zda nejste spamovací robot.


* Vyplnění položek označených hvězdičkou je povinné.


Potřebujete poradit?

Rádi zodpovíme veškeré vaše dotazy k nákupu či produktům.

Infolinka  840 110 122

kontaktní formulář

info@servis-whirlpool.cz

Objednejte servis spotřebiče online

V případě potíží se spotřebiči Whirlpool a Bauknecht vás spojíme se servisem.

Jsme oficiálním gestorem záručního i pozáručního servisu.