BAUKNECHT WAS 4740-NL

EAN kód: 858341812001

Schémata spotřebiče

Č. EAN kód Název náhradního dílu Cena Objednávka
001 0 481244018996 Cabinet Zadat poptávku
002 0 481244019331 Flap Filter square Zadat poptávku
003 0 481246448112 pricka skrine zadni 266 Kč
011 0 481946248472 Foot Zadat poptávku
021 0 481244019329 Front Zadat poptávku
024 0 481231018653 Rear panel KIT Zadat poptávku
025 0 481244010467 Holder; VBL BK Zadat poptávku
030 0 481244010468 Table top VBL BK Zadat poptávku
040 0 481241718787 Hinge BK Zadat poptávku
050 0 481244088983 Plinth VBL BK Zadat poptávku
061 1 481246688464 Counter weight SS-TUB,1400,1600 Zadat poptávku
081 0 481246648057 tlumic 490 Kč
081 1 481250218424 Screw damper Zadat poptávku
084 0 481246658001 drzak pruziny agreg. 106 Kč
084 1 481240468021 Holder Zadat poptávku
086 0 481240118409 Holder Shock Absorber; Shock Absorber Zadat poptávku
086 2 481240118412 pojistka tlumice 280 Kč
110 0 481249818139 Handle door white Zadat poptávku
130 0 481241728047 desticka uzaveru dv. 24 Kč
130 1 481241728048 Plate Doorlock Lower; Doorlock Lower Zadat poptávku
131 0 481241728046 Lock Door Zadat poptávku
131 1 481241728045 osa uzaveru dveri 39 Kč
131 2 481249258022 pruzina uzaveru dve. 202 Kč
135 1 481249818137 Knob Door safety; Door safety Zadat poptávku
135 2 481249258023 Spring Door Safety Zadat poptávku
135 3 481229068153 drzak pojistky 142 Kč
140 0 481245068218 Door glass Zadat poptávku
143 0 481244010477 Glassdoor frame white VBL BK Zadat poptávku
144 0 481244019589 priruba dveri 1 025 Kč
144 3 481250248015 Screw 4,0x16-TORX Zadat poptávku
191 0 481246668557 Door bellow Zadat poptávku
191 1 481249218015 Strap Fix. Bellow Zadat poptávku
191 2 481249298011 spona TVO 106 Kč
200 0 481241818181 Tub Zadat poptávku
201 0 481246448002 bocnice 2 450 Kč
210 0 481252018034 Crosspiece Zadat poptávku
210 1 481245218994 Screw M8x20 A2F Zadat poptávku
220 0 481241818246 Drum 1600 Zadat poptávku
271 0 481235818157 remen vicekl.1254J4 109 Kč
272 0 481252858004 Pulley Zadat poptávku
272 1 481253228006 pouzdro plastove 77 Kč
272 2 481253218024 PODLOZKA 11 Kč
272 3 481950218417 sroub remenice NT 116 Kč
292 0 481253058003 tesneni bocnice 327 Kč
301 0 481245211371 Control panel Zadat poptávku
303 0 481249818205 Handle drawer VBL BK Zadat poptávku
331 0 481241458156 Knob VBL BK Zadat poptávku
332 0 481241028847 Button Options VBL BK Zadat poptávku
333 0 481241028846 Button Start VBL BK Zadat poptávku
339 0 481223318006 unasec knofliku 241 Kč
351 0 481213418011 Lamp Zadat poptávku
352 0 481223958007 Indication unit progra Zadat poptávku
400 0 481236158352 Motor Siemens BSH 1BA 6760-0 WA Zadat poptávku
400 1 481250218361 Screw M8x30 Zadat poptávku
409 0 481236248434 Uhlíky motoru - pár 12,4x5x36 mm 399 Kč
421 0 481212118142 Interf.filter 1,00 uF; 1,00 uF. Zadat poptávku
430 0 481231018458 Pump SERVICE SET Zadat poptávku
451 0 481225928734 Heating element 2050W,230V+NTC SS Zadat poptávku
480 0 481232178108 Cable Motor SC1 SS Zadat poptávku
490 0 481932118136 Flexo kabel 2 m, konektory 327 Kč
491 0 481232128367 Přechodka 58 Kč
491 1 481250238152 Screw 4.8x19 Zadat poptávku
500 0 481228219434 Timer SC1, 1400 Zadat poptávku
571 0 481227128375 ventil jednocestny 882 Kč
581 0 481227128434 Pressostat SC1-SS Zadat poptávku
620 0 481941028998 spinac 426 Kč
621 0 481941029004 Spínač síťový 457 Kč
622 0 481241348279 Selector,switch Temp./Spin Zadat poptávku
630 0 481228058019 Door lock Zadat poptávku
651 0 481213448272 Light guide on/off VBL BK Zadat poptávku
651 1 481213448273 Light guide Program VBL BK Zadat poptávku
691 0 481228218702 senzor NTC 1 094 Kč
701 0 481253029127 Hose inlet with Filter 1.5 m Zadat poptávku
702 0 481953029019 hadice 106 Kč
703 0 481253048466 Hose; door rinsing 535 MM Zadat poptávku
707 0 481252648031 tryska rozvadeci 34 Kč
707 1 481252648028 tryska 273 Kč
707 2 481253048161 Fitting Zadat poptávku
707 3 481253078011 podlozka trysky spr. 149 Kč
708 1 481253048355 Bend OMEGA VBL BK Zadat poptávku
711 0 481241868166 těleso násypky 1 511 Kč
712 0 481241888051 zasuvka nasypky 714 Kč
713 0 481241888019 vlozka nasypky klap. 24 Kč
717 0 481932128092 bovden komplet 327 Kč
717 1 481232138013 Páčka trysky 294 Kč
717 2 481232138012 drzak 19 Kč
717 3 481227888018 posouvac 73 Kč
717 4 481249238359 pruzina trysky nasyp 9 Kč
717 5 481223318004 vacka 169 Kč
718 0 481252648027 viko prepadu nasypky 53 Kč
718 1 481241888018 ovladac 329 Kč
750 0 481253048139 Chamber,expand. Zadat poptávku
753 1 481241868125 Chamber,air Zadat poptávku
754 0 481253028838 Drainhose Zadat poptávku
754 1 481240118054 Clamp hose Zadat poptávku
760 0 481248058105 Filtr čerpadla DELTA 653 Kč
781 0 481953028959 Hose draining 1,5m Zadat poptávku
782 0 481253028816 Hose Pressostat Zadat poptávku
783 3 481253018001 Connection Part Zadat poptávku
783 4 481253028818 Hose Zadat poptávku
787 0 481253028819 Hose with hole(exhaust) Zadat poptávku
787 2 481940118868 SPONA HADICE AW 53 Kč
794 2 481253058005 O-Ring Zadat poptávku
794 5 481253058015 Gasket Zadat poptávku
900 0 481225518204 drzak hadic 225 Kč
900 1 481229088043 Bracket Door lock Zadat poptávku
900 2 481240118501 Svorka hadice 1 48 Kč
900 3 481229088048 Cable clamp Zadat poptávku
900 4 481240118414 SPONA39,7 24 Kč
900 9 481240148569 Clamp hose pressostat Zadat poptávku
910 1 481250248344 Screw Zadat poptávku
910 5 481290308196 sroub 29 Kč
921 0 481201118522 Ring circlip 52x2 Zadat poptávku
930 0 481249238361 Spring Suspension Zadat poptávku
941 0 481252028003 BEARING 6306 2Z C3 GJN Zadat poptávku
941 1 481252028005 BEARING 6304 2Z C3 Zadat poptávku
953 0 481253068001 tesneni bubnu VA-40 490 Kč
961 0 481239598005 Lever,security Zadat poptávku
962 0 481246638011 Cover protect. heating element Zadat poptávku
962 1 481223858001 Protec,el.parts Zadat poptávku
965 0 481246668545 kryt odjisteni prack 73 Kč
993 0 481953029028 Koleno výtokové hadice 41 Kč
993 3 481239558004 klic montazni 73 Kč

Poptat náhradní díl můžete také e-mailem zaslaným na objednavkynd@apservispraha.cz.

Zadejte kontaktní údaje
Tato otázka slouží k ověření, zda nejste spamovací robot.


* Vyplnění položek označených hvězdičkou je povinné.


Potřebujete poradit?

Rádi zodpovíme veškeré vaše dotazy k nákupu či produktům.

Infolinka  840 110 122

kontaktní formulář

info@servis-whirlpool.cz

Objednejte servis spotřebiče online

V případě potíží se spotřebiči Whirlpool a Bauknecht vás spojíme se servisem.

Jsme oficiálním gestorem záručního i pozáručního servisu.