BAUKNECHT WTE 9530/1 A WS

EAN kód: 855443022201

Schémata spotřebiče

Č. EAN kód Název náhradního dílu Cena Objednávka
001 0 481244018164 Cabinet Zadat poptávku
003 0 481244018339 Crossbar WT9000 Zadat poptávku
011 0 481250018005 Foot Zadat poptávku
021 0 481244018141 Front Zadat poptávku
024 0 481244018106 Panel rear Zadat poptávku
025 0 481244018337 Holder timer Zadat poptávku
030 0 481231038182 Cover WA/WT-DE Zadat poptávku
033 0 481231018024 Plate Zadat poptávku
034 0 481241758032 Fastener table top Zadat poptávku
034 1 481241758012 Bushing table top Zadat poptávku
053 0 481245938004 Plinth WH Zadat poptávku
054 0 481241728036 Rotary locking Zadat poptávku
061 1 481246688137 Counter weight Zadat poptávku
066 0 481231038024 Spacer Zadat poptávku
080 0 481246648002 Shock absorber Zadat poptávku
086 0 481240118037 Holder damper Zadat poptávku
110 0 481249818013 Grip Zadat poptávku
130 0 481241728035 Door lock Zadat poptávku
130 7 481250218064 Bolt Zadat poptávku
141 0 481245068179 Door glass Zadat poptávku
142 0 481245068134 Protector Zadat poptávku
143 0 481244019335 Glassdoor frame Zadat poptávku
144 0 481241718105 Frame door glas + Hinge Zadat poptávku
190 0 481246668328 Door bellow Zadat poptávku
190 1 481249298008 Strap Zadat poptávku
190 2 481249218001 Spring,tension Zadat poptávku
200 0 481241818018 Container Zadat poptávku
201 0 481246448086 Bottom tub Zadat poptávku
210 0 481252018034 Crosspiece Zadat poptávku
220 0 481241818025 Drum Zadat poptávku
228 0 481241818096 Crosspiece,drum Zadat poptávku
271 0 481235818007 V-ribbed belt 1260 J5 Zadat poptávku
272 0 481252858004 Pulley Zadat poptávku
272 1 481253228006 pouzdro plastove 77 Kč
292 0 481253058003 tesneni bocnice 327 Kč
293 0 481253058068 Gasket Zadat poptávku
293 1 481253058069 Gasket Zadat poptávku
301 0 481245218534 Control panel Zadat poptávku
303 0 481249818022 Grip Zadat poptávku
322 0 481245219566 Insert panel WTE 9530/1-D Zadat poptávku
322 1 481227888008 Plate progr. WTE 9000 A Zadat poptávku
331 0 481241258563 Knob WT9/1 Zadat poptávku
332 0 481241028515 Push button Zadat poptávku
341 0 481241378481 Index,programm Zadat poptávku
341 1 481241378482 Index,temperat. Zadat poptávku
341 2 481241378479 Index,programm dryer Zadat poptávku
355 0 481928018015 Buzzer Zadat poptávku
401 0 481236158061 Motor Zadat poptávku
401 1 481236248004 Uhlíky motoru - pár 13,6x5x32 mm, levé 399 Kč
420 0 481212118143 Capacitor 1µF Zadat poptávku
421 0 481212118066 Interf.filter Zadat poptávku
430 0 481231018314 Pump,draining SET Synchron Zadat poptávku
440 0 481231018299 Motor fan Set 50 Hz Zadat poptávku
451 0 481225928265 Heating element 2050 W Zadat poptávku
451 2 481231038013 Heating element 1600 W Zadat poptávku
452 1 481253048048 Air guide top Zadat poptávku
452 2 481253048049 Air guide bottom Zadat poptávku
452 4 481231038018 Insulation service-set Zadat poptávku
452 6 481253598044 Hoop Zadat poptávku
493 0 481229088047 Terminal block WA-9 Zadat poptávku
501 0 481228218275 Timer WA/WT9-A Zadat poptávku
521 0 481221478114 Unit electrical Zadat poptávku
551 1 481228248018 TERMOSTAT BIMET 442 Kč
551 4 481231038039 Service Set Temp.sensor Zadat poptávku
551 6 481228228061 Thermostat KD-Set 65 C Zadat poptávku
551 9 481231038015 Thermostat KD-Set 92 C Zadat poptávku
554 0 481227128177 TERMOSTAT BIMET 808 Kč
564 0 481231038014 Thermostat KD-Set 170 C Zadat poptávku
573 0 481228128047 Valve magnet Zadat poptávku
582 0 481227128175 Presostat pračky 258 Kč
620 0 481227648132 Switch,pushbut. Zadat poptávku
620 1 481227318047 Selector,switch dryer Zadat poptávku
622 0 481227718072 Switch,double Zadat poptávku
630 0 481228058012 Door lock Zadat poptávku
692 0 481231038038 Sensor Zadat poptávku
692 1 481244018519 Cover Zadat poptávku
692 2 481252928012 Cap Zadat poptávku
692 4 481246668097 Gasket Zadat poptávku
701 0 481253028837 Hose inlet Zadat poptávku
701 1 481946669704 tesneni + sitko 142 Kč
701 2 481240118052 Holder hose Zadat poptávku
702 0 481253028234 Hose inlet Zadat poptávku
702 2 481253028236 Air tube Zadat poptávku
702 3 481253028241 Hose inlet Zadat poptávku
702 4 481253028271 Hose Zadat poptávku
703 0 481253048005 Hose window rinsing Zadat poptávku
703 1 481253028239 Hose Zadat poptávku
703 3 481253028242 Connection pipe Zadat poptávku
707 0 481252648029 Nozzle Zadat poptávku
708 1 481253028733 Bend Zadat poptávku
710 2 481253048001 Nipple f.door seal Zadat poptávku
710 3 481252648002 Nipple Zadat poptávku
710 4 481253078011 podlozka trysky spr. 149 Kč
711 0 481241868121 Dispenser Zadat poptávku
718 0 481252648008 Siphon Zadat poptávku
741 0 481253048051 Fan box Zadat poptávku
741 1 481253048052 Fan box Zadat poptávku
743 0 481253048047 Air guide Zadat poptávku
750 0 481253048031 Tank outlet receptable Zadat poptávku
753 1 481241868127 Chamber,air Zadat poptávku
754 0 481253028067 Drainhose cpl. Zadat poptávku
760 0 481948058106 Filtr čerpadla 163 Kč
781 0 481953028534 hadice vytok. mycky 325 Kč
781 1 481253028072 Hose draining inside Zadat poptávku
781 2 481953028286 Sleeve hose Zadat poptávku
783 0 481253028078 Hose pressostat Zadat poptávku
783 1 481253028061 Hose Zadat poptávku
784 0 481253028238 Bellows Zadat poptávku
784 1 481253028237 Hose Zadat poptávku
786 0 481253028326 Hose Zadat poptávku
786 1 481246278179 threaded cap Zadat poptávku
791 1 481253058066 Gasket Zadat poptávku
792 1 481253058064 Gasket Zadat poptávku
792 2 481253058063 Gasket Zadat poptávku
792 3 481253058065 Gasket f. heating Zadat poptávku
793 0 481253058062 tesneni cepu 392 Kč
794 0 481253028062 Gasket window rinsing Zadat poptávku
794 1 481953058032 tesnici O krouzek 299 Kč
794 2 481253058005 O-Ring Zadat poptávku
794 4 481253058007 O-Ring Zadat poptávku
794 5 481253058015 Gasket Zadat poptávku
794 6 481246628099 Shaft seal Zadat poptávku
901 0 481240118054 Clamp hose Zadat poptávku
901 1 481253228021 Strap Zadat poptávku
901 2 481253228018 Strap Zadat poptávku
901 3 481231038012 Strap Zadat poptávku
902 3 481241728004 Angle iron Zadat poptávku
902 4 481240448527 Angle iron; 4.2x9.5 Zadat poptávku
903 0 481229088007 Cable clamp Zadat poptávku
903 1 481253228017 Clip fix Zadat poptávku
903 2 481240118055 Clip hose Zadat poptávku
903 3 481253238003 Clip tub Zadat poptávku
903 4 481229068013 Clamp cable motor Zadat poptávku
903 6 481246688089 Holder Zadat poptávku
903 7 481253598043 Clip fix Zadat poptávku
904 0 481246278165 Threaded cap Zadat poptávku
910 0 481245218994 Screw M8x20 A2F Zadat poptávku
910 1 481950218417 sroub remenice NT 116 Kč
910 5 481250218359 Screw damper Zadat poptávku
912 0 481250218361 Screw M8x30 Zadat poptávku
914 2 481250518032 Nut Zadat poptávku
921 0 481201118522 Ring circlip 52x2 Zadat poptávku
923 0 481253218024 PODLOZKA 11 Kč
923 1 481253218039 Washer Zadat poptávku
931 0 481249238353 Spring,suspens. red Agg.2 Zadat poptávku
932 0 481249248009 Spring Zadat poptávku
941 0 481252028005 BEARING 6304 2Z C3 Zadat poptávku
941 1 481252028003 BEARING 6306 2Z C3 GJN Zadat poptávku
950 0 481246668428 Gasket kit Zadat poptávku
952 3 481253058067 Gasket Zadat poptávku
953 0 481253068001 tesneni bubnu VA-40 490 Kč
961 0 481246668545 kryt odjisteni prack 73 Kč
962 0 481246638011 Cover protect. heating element Zadat poptávku
962 1 481232148013 Grommet cable Zadat poptávku
993 0 481253048017 Bow Zadat poptávku
993 2 481239588005 Fastener transit Zadat poptávku
993 3 481239558001 Tool f. foot Zadat poptávku

Poptat náhradní díl můžete také e-mailem zaslaným na objednavkynd@apservispraha.cz.

Zadejte kontaktní údaje
Tato otázka slouží k ověření, zda nejste spamovací robot.


* Vyplnění položek označených hvězdičkou je povinné.


Potřebujete poradit?

Rádi zodpovíme veškeré vaše dotazy k nákupu či produktům.

Infolinka  840 110 122

kontaktní formulář

info@servis-whirlpool.cz

Objednejte servis spotřebiče online

V případě potíží se spotřebiči Whirlpool a Bauknecht vás spojíme se servisem.

Jsme oficiálním gestorem záručního i pozáručního servisu.