Kombinovaná chladnička WHIRLPOOL WTH4910 NFX

EAN kód: 850143311140

Schémata spotřebiče

Č. EAN kód Název náhradního dílu Cena Objednávka
002 482000007554 Hinge upper right Zadat poptávku
002B 482000012197 Hinge upper left Zadat poptávku
005 482000020243 Screw KA 40x8 Zadat poptávku
007 482000019077 Screw M5x14 Zadat poptávku
009 482000007555 Hinge middle Zadat poptávku
010 482000019080 Screw TT M5x14 Zadat poptávku
011 482000014068 Screw cap Zadat poptávku
012 482000010053 Cap Zadat poptávku
016 482000013074 Adjust. foot M8x35 Grey Zadat poptávku
019 481241829855 Shelf Zadat poptávku
020 481246488052 Trim Shelf Zadat poptávku
022 484000000984 Lamp E14/220-24/15W T22 300°C Zadat poptávku
023 481225518278 Holder lamp E14 Zadat poptávku
025 482000018670 Screw 40x13 YSB-R-C-INOX Zadat poptávku
030 481249468049 Spring knob thermostat Zadat poptávku
037 482000020583 Glass shelf ref. frame wh Zadat poptávku
039 481241829857 Cover plate crisper Zadat poptávku
040 481246488054 Trim Shelf Zadat poptávku
041 481241829854 Crisper Zadat poptávku
061 482000020156 Tray icematic kit cpl. Zadat poptávku
062 482000010024 Cover Zadat poptávku
063 481249468051 Spring Zadat poptávku
064 481241829845 Icecube tray right Zadat poptávku
065 481241829846 Icecube tray left Zadat poptávku
066 480132102186 Bracket Ice maker Zadat poptávku
067 480132102184 Icecube tray Zadat poptávku
070 482000007557 Screw Inox Zadat poptávku
087 481245228758 Cover wheel Zadat poptávku
088 482000010054 Cover hinge Zadat poptávku
107 481228238245 Thermostat Zadat poptávku
151 482000010055 Bushing Zadat poptávku
152 482000010056 Bushing Zadat poptávku
153 482000020586 Door freezer IX Zadat poptávku
154 482000010081 Nameplate Whirlpool Zadat poptávku
155 482000020587 Door refriger. IX Zadat poptávku
158 481241829842 Holder eggs Zadat poptávku
159 481241829844 Egg trim Zadat poptávku
164 482000010059 Cap for hole dark grey Zadat poptávku
164B 482000010066 Cap door handle edge dark grey Zadat poptávku
171 482000010060 Catcher right Zadat poptávku
172 482000020159 Screw KA 35x12 Zadat poptávku
173 482000010061 Catcher left Zadat poptávku
174 482000002937 Stop door Zadat poptávku
175 481241829839 Door dairy Zadat poptávku
175 481241829841 Door dairy Zadat poptávku
175 481241829858 Door dairy Zadat poptávku
176 481241829843 Separator Zadat poptávku
177 481241829861 Bottle shelf Zadat poptávku
189 482000010062 Bushing Zadat poptávku
201 481251148457 Condenser Zadat poptávku
202 481246488053 Trim condenser Zadat poptávku
203 480131100426 Spacer Zadat poptávku
204 481240448969 Clamp fixation Zadat poptávku
205 481240449788 Cable clamp Zadat poptávku
207 481246368025 Resonator Zadat poptávku
210 482000007564 Cable mains 2.1 m Zadat poptávku
211 481221470238 Relay, Overload prot. Comp.NBU1118Y Zadat poptávku
212 482000001629 Capacitor Zadat poptávku
213 482000018662 Screw 4.2x9.5 YSB-C Zadat poptávku
213 482000019109 Screw ST 4.2x9.5 Zadat poptávku
214 480132102178 Tray Compressor Zadat poptávku
214 482000007585 Cup thaw water Zadat poptávku
215 480132103356 Dryer Zadat poptávku
216 482000007565 Holder Zadat poptávku
217 481236039064 Compressor NBU 1118 Y 4MF Zadat poptávku
218 481246448228 Base compressor Zadat poptávku
224 482000018669 Screw KA50x14 YSB-F Zadat poptávku
225 480132103191 Tube Zadat poptávku
226 480132103192 Tube Zadat poptávku
227 481246238225 Roller Zadat poptávku
228 480132101057 Axle Roller Zadat poptávku
237 481228210311 Timer Defrost Zadat poptávku
238 482000001728 Cover plate Zadat poptávku
314 480132102179 Cap Zadat poptávku
315 480132102174 Switch door freezer Zadat poptávku
316 480132102175 Switch door refrigerator Zadat poptávku
317 481241829856 Shelf Zadat poptávku
318 482000007566 Partition Zadat poptávku
319 481241829847 Flap f. freezing Zadat poptávku
320 482000002946 Separator Zadat poptávku
321 480131100419 Fixation Drawer Zadat poptávku
322 481241829852 Drawer right Zadat poptávku
323 481241829851 Drawer left Zadat poptávku
325 482000002943 Flap front Zadat poptávku
326 481248058396 Filter Zadat poptávku
327 480132102183 Filter body Zadat poptávku
328 482000003267 Roller Zadat poptávku
329 482000003275 Rail for basket right Zadat poptávku
331 482000003276 Rail for basket left Zadat poptávku
332 482000020598 Crisper Zadat poptávku
333 482000003268 Roller Zadat poptávku
334 480132102193 Bracket Roller Zadat poptávku
335 482000020599 Partition Crisper Zadat poptávku
336 482000003269 Roller Zadat poptávku
337 482000003277 Rail for basket Zadat poptávku
400 482000020600 Evaporator kit Zadat poptávku
401 481251138361 Evaporator Zadat poptávku
402 481211528011 Resistor Zadat poptávku
406 482000020601 Holder Evaporator kit Zadat poptávku
407 482000020602 Air guide freezer Multiflow Zadat poptávku
408 482000003273 Air guide Zadat poptávku
409 481228678013 Impeller Zadat poptávku
410 481249298049 Spring ventilator Zadat poptávku
411 481240449773 Absorber Zadat poptávku
412 481240438802 Support motor Zadat poptávku
413 481236158483 Motor fan Zadat poptávku
414 481246368033 Damper Zadat poptávku
415 482000003274 Cover plate Zadat poptávku
420 482000020252 Box therm. cpl. Zadat poptávku
421 480132102203 Casing Zadat poptávku
422 482000010375 Knob thermostat Zadat poptávku
423 482000020225 Screw KA 40x8 Zadat poptávku
424 482000003266 Air grid Zadat poptávku
425 480132102451 Housing Damper Zadat poptávku
426 481246668935 Damper Thermostat Zadat poptávku
427 481246688956 Insulator Zadat poptávku
428 482000003279 Air diffuser Zadat poptávku
429 481238028035 Reflector Zadat poptávku
430 481232128492 Cable harness Zadat poptávku
431 482000014123 Knob thermostat Zadat poptávku
432 481246228886 Cover f. lamp Zadat poptávku
449 480131100432 Cap Zadat poptávku
463 482000020144 Screw TT M5x20 Zadat poptávku
499 482000001630 Thermal fuse Zadat poptávku
505 482000010063 Cap Zadat poptávku
533 481225928965 Heating element Zadat poptávku
547 480132102441 Foot rear Zadat poptávku
639 482000020145 Screw ST 4.2x12 Zadat poptávku
640 482000020146 Screw TT M5x16 Zadat poptávku
641 482000002941 Hinge lower (with wheel) Zadat poptávku
642 482000010035 Wheel Zadat poptávku
643 482000020178 Screw TT M5x25 Zadat poptávku
644 482000013076 Adjust. foot M6x35 Grey Zadat poptávku
695 482000010064 Cover Socket left Zadat poptávku
696 482000010065 Cover Socket right Zadat poptávku

Poptat náhradní díl můžete také e-mailem zaslaným na objednavkynd@apservispraha.cz.

Zadejte kontaktní údaje
Tato otázka slouží k ověření, zda nejste spamovací robot.


* Vyplnění položek označených hvězdičkou je povinné.


Potřebujete poradit?

Rádi zodpovíme veškeré vaše dotazy k nákupu či produktům.

Infolinka  840 110 122

kontaktní formulář

info@servis-whirlpool.cz

Objednejte servis spotřebiče online

V případě potíží se spotřebiči Whirlpool a Bauknecht vás spojíme se servisem.

Jsme oficiálním gestorem záručního i pozáručního servisu.