Kombinovaná chladnička WHIRLPOOL WTH5244 NFM

EAN kód: 850144611131

Schémata spotřebiče

Č. EAN kód Název náhradního dílu Cena Objednávka
002 482000007554 Hinge upper right Zadat poptávku
002B 482000012197 Hinge upper left Zadat poptávku
007 482000018651 Screw M5x14 YSB-F Zadat poptávku
007 482000019077 Screw M5x14 Zadat poptávku
009 482000007555 Hinge middle Zadat poptávku
010 482000019080 Screw TT M5x14 Zadat poptávku
011 482000001733 Screw cap Zadat poptávku
012 480131100429 Cap Zadat poptávku
012 482000010085 Cap Zadat poptávku
015 482000019375 Hinge lower Zadat poptávku
016 482000013074 Adjust. foot M8x35 Grey Zadat poptávku
022 484000000984 Lamp E14/220-24/15W T22 300°C Zadat poptávku
025 482000018670 Screw 40x13 YSB-R-C-INOX Zadat poptávku
037 480132102176 Glass shelf Zadat poptávku
039 480132103414 Crisper cover Zadat poptávku
039A 480132103409 Trim Crisper cover Zadat poptávku
039B 480132103411 Trim Crisper cover Zadat poptávku
041A 482000020153 Crisper front Zadat poptávku
041B 482000020154 Crisper back Zadat poptávku
055 482000020155 Tray aroma Zadat poptávku
056 480132103335 Tray Zadat poptávku
061 482000020156 Tray icematic kit cpl. Zadat poptávku
062 482000010024 Cover Zadat poptávku
063 481249468051 Spring Zadat poptávku
064 481241829845 Icecube tray right Zadat poptávku
065 481241829846 Icecube tray left Zadat poptávku
066 480132102186 Bracket Ice maker Zadat poptávku
067 480132102184 Icecube tray Zadat poptávku
067 482000003263 Tray icecube Zadat poptávku
070 482000007557 Screw Inox Zadat poptávku
074 482000014134 Holder bottles Zadat poptávku
087 481245228758 Cover wheel Zadat poptávku
088 482000007558 Cover hinge Zadat poptávku
103 480132102201 Gasket tapes Zadat poptávku
131 482000020157 Screw KA 40x14 Zadat poptávku
151 482000019488 Bushing Zadat poptávku
152 482000001736 Cap for hole Zadat poptávku
153 482000010014 Door freezer Zadat poptávku
154 482000010081 Nameplate Whirlpool Zadat poptávku
155 482000010015 Door refriger. Zadat poptávku
158 482000020158 Door dairy Zadat poptávku
159 482000019457 Holder eggs Zadat poptávku
164 482000020204 Cap door handle(VF CAME) Zadat poptávku
164B 482000020205 Cap door handle (beige) Zadat poptávku
171 482000014124 Catcher right Zadat poptávku
172 482000020159 Screw KA 35x12 Zadat poptávku
173 482000020160 Catcher left Zadat poptávku
174 482000002937 Stop door Zadat poptávku
175 482000020161 Door dairy Zadat poptávku
176 482000001626 Holder bottles Zadat poptávku
177 482000020162 Bottle shelf Zadat poptávku
188 482000000850 Door dairy Zadat poptávku
189 482000010077 Bushing Zadat poptávku
193 482000020163 Door dairy freezer Zadat poptávku
193 482000020164 Door dairy freezer Zadat poptávku
200 482000020165 Display Zadat poptávku
201 482000014065 Condenser Zadat poptávku
203 482000018659 Spacer Zadat poptávku
205 481240449788 Cable clamp Zadat poptávku
207 481246368025 Resonator Zadat poptávku
209 482000020166 Mains cable cpl. Zadat poptávku
210 482000014131 Cable mains Zadat poptávku
211 480132103355 Protect motor Zadat poptávku
212 482000001629 Capacitor Zadat poptávku
213 482000018662 Screw 4.2x9.5 YSB-C Zadat poptávku
213 482000019109 Screw ST 4.2x9.5 Zadat poptávku
214 480132102178 Tray Compressor Zadat poptávku
215 482000019380 Dryer Zadat poptávku
216 482000007565 Holder Zadat poptávku
217 482000020167 Compressor NLX13KK3 Zadat poptávku
218 481246448229 Base compressor Zadat poptávku
225 480132103191 Tube Zadat poptávku
226 480132103192 Tube Zadat poptávku
227 481246238225 Roller Zadat poptávku
228 480132101057 Axle Roller Zadat poptávku
242 482000019381 Timer Zadat poptávku
244 482000020168 Cover Zadat poptávku
314 480132102179 Cap Zadat poptávku
315 480132102174 Switch door freezer Zadat poptávku
316 480132102175 Switch door refrigerator Zadat poptávku
317 482000020169 Shelf fast freez. Zadat poptávku
318 482000007566 Partition Zadat poptávku
319 482000020170 Cover shelf fast freez. Zadat poptávku
332 482000020171 Crisper cpl. Zadat poptávku
333 480132102192 Roller Zadat poptávku
334 480132102193 Bracket Roller Zadat poptávku
337 480132102189 Rail Zadat poptávku
339 482000020172 Shelf chil. Zadat poptávku
341 482000020173 Cover shelf chil. Zadat poptávku
400 482000020174 Evaporator kit Zadat poptávku
401 481251138362 Evaporator Zadat poptávku
407 482000019129 Motor fan Zadat poptávku
408 482000020206 Cabinet airguide Zadat poptávku
409 482000002948 Fan wheel Zadat poptávku
411 482000002956 Cover Zadat poptávku
413 482000002949 Motor fan Zadat poptávku
415 482000020380 Cover Air guide Zadat poptávku
419 481244079278 Cover f. lamp Zadat poptávku
420 482000020175 Box therm. cpl. Zadat poptávku
421 480132102203 Casing Zadat poptávku
424 480132102204 Air guide Zadat poptávku
427 482000020176 Insulation cpl. Zadat poptávku
432 482000020177 Cover f. lamp Zadat poptávku
434 481221848159 Sensor freezer Zadat poptávku
435 480132103341 Cover Casing Zadat poptávku
439 481246378024 Damper motor Zadat poptávku
442 482000019139 Sensor ambient/electromechanic Zadat poptávku
443 481246688968 Insulation Zadat poptávku
444 481240478877 Cover Zadat poptávku
445 481244079281 Insulation Conveyor Zadat poptávku
446 481244079282 Insulation Conveyor Zadat poptávku
447 481244079283 Insulation Conveyor Zadat poptávku
448 480132103342 Chamber,air Zadat poptávku
449 480131100432 Cap Zadat poptávku
456 482000019385 Control board Zadat poptávku
459 482000014132 Gasket.fre.door Zadat poptávku
460 482000014133 Gasket ref.door Zadat poptávku
461 482000020208 Handle door freezer Zadat poptávku
463 482000020144 Screw TT M5x20 Zadat poptávku
464 482000020209 Handle door refriger. Zadat poptávku
466 480132102195 Conveyor right Zadat poptávku
467 480132102194 Conveyor left Zadat poptávku
468 480132102196 Conveyor Zadat poptávku
499 482000001630 Thermal fuse Zadat poptávku
505 482000001734 Screw cap Zadat poptávku
533 481225928966 Heating element Zadat poptávku
640 482000020146 Screw TT M5x16 Zadat poptávku
641 482000020147 Hinge lower with wheel Zadat poptávku
642 482000010035 Wheel Zadat poptávku
643 482000020178 Screw TT M5x25 Zadat poptávku
695 480132103361 Batten Zadat poptávku
695 482000020210 Cover base left Zadat poptávku
696 482000020211 Cover base right Zadat poptávku

Poptat náhradní díl můžete také e-mailem zaslaným na objednavkynd@apservispraha.cz.

Zadejte kontaktní údaje
Tato otázka slouží k ověření, zda nejste spamovací robot.


* Vyplnění položek označených hvězdičkou je povinné.


Potřebujete poradit?

Rádi zodpovíme veškeré vaše dotazy k nákupu či produktům.

Infolinka  840 110 122

kontaktní formulář

info@servis-whirlpool.cz

Objednejte servis spotřebiče online

V případě potíží se spotřebiči Whirlpool a Bauknecht vás spojíme se servisem.

Jsme oficiálním gestorem záručního i pozáručního servisu.