Výprodej náhradních dílů Whirlpool, Indesit, Hotpoint a Bauknecht před inventurou
Jiří Fuller
4. září 2023
4 minuty čtení

Před námi je další inventura a s ní spojený výprodej, kde najdete velké množství náhradních dílů pro vaši troubu, sporák, pračku, myčku nádobí, sušičku prádla, varnou desku, lednici, mrazák, kávovar, výrobník ledu značky Whirlpool, Indesit, Bauknecht, Hotpoint či pro jinou značku z rodiny Whirlpool za výhodnou cenu. Pokud jste majitelem některého z těchto spotřebičů, určitě byste měli zpozornět a zvážit nákup náhradních dílů právě nyní.

V nabídce náhradních dílů pro pračky najdete například topení vhodné mimo jiné do praček  Whirlpool/Bauknecht AWG 012, AWG 036, AWG 022, WAT 4440, WAT 4420 nebo topné těleso pračky 2050W-NTC. Dále máme uhlíky motoru pračky v rozměru 15x5x27 mm nebo kartáče motoru s rozměry 2,5x4,8, nádrž pro vrchem plněné pračky Ignis AWF 404 a AWF 506, manžetu (TVO) DELTA pro předem plněné pračky Whirlpool řady AWM, AWO/D a Bauknecht WA a WAK, vypouštěcí hadice - k pračkám s Indesit s širším průměrem k připojení k čerpadlu 29 mm. Nesmíme zapomenout ani na řemen pračky 1061J3 vhodný i pro modely starších praček Siltal, řemen víceklínový 1248J5, řemen víceklínový 1230J5, řemen pračky Indesit 1221H7 nebo blokování dveří pro pračky Whirlpool a Bauknecht, zámek dveří praček Indesit a Hotpoint – Ariston, blokování dveří pro pračky Whirlpool řady AWG a AWZ, blokování dveří pro pračky Whirlpool AWOE a mnoho dalších typů zámků dveří praček. Za skvělé ceny máme i gufera a V kroužky, kde máme univerzální gufero o rozměru 22x40x10 mm nebo gufero s rozměrem 30x55x10 mm pro pračku Whirlpool AWO/D 041.

Pro vestavné trouby a sporáky máme ovládací knoflíky pro starší sporáky Whirlpool řady ACM, ovládací knoflíky trouby pro starší modely trub Whirlpool, teleskopické výsuvy na 3 plechy pro vybrané modely trub Whirlpool a Indesit, závěs dveří pro horkovzdušné trouby Whirlpool a Bauknecht, thermostat 16A 250V pro starší modely trub řady ACMK a ACMT, těsnění dveří trouby (355x310 mm) pro trouby Hotpoint a Indesit, žárovky do trouby WPro LFO 136 40W E14 nebo žárovku do horkovzdušných trub WPro LFO 139 15W E14.

Pokud vám trouba vyhazuje jistič, tak se většině případů jedná o vadné spodní topení, jehož výměnu při troše zručnosti zvládnete sami s pomocí našeho instruktážního videa.

Do staršího modelu sušičky Hotpoint se Vám určitě bude hodit molitanový filtr nebo termostat ventilační sušičky pro sušičky Whirlpool a Bauknecht. Ve výprodeji najdete i zámky dveří pro různé modely sušiček, moduly a programátory sušiček a motory a ventilátory sušiček.

Do myčky se Vám může hodit kolečko horního koše nebo kolečko spodního koše, zarážka kolejničky horního koše, zámek dveří myčky, oběhové čerpadlo, divertor myčky nebo průtokové topení myčky, programátory a řídící jednotky.

Pro mikrovlnnou troubu AMW 410 IX můžete zakoupit nová dvířka. V kategorii náhradních dílů mikrovlnných trub ve výprodeji najdete motor ventilátoru, unašeč otočného talíře pro MW trouby řady Jet Cheef nebo zámek dveří mikrovlnné trouby řady MWP 33x.

K chladničkám Whirlpool řady BLF, BSF a BSNF máme zadní krycí lišty polic za výhodnou cenu. Pro chladničky Hotpoint nabízíme dekorační lišty polic do dveří a pro chladničky řady WBC, WBE a KGN motor ventilátoru.

Do mrazáku Bauknecht můžete zakoupit prostřední koš. Do vybraných šuplíkových mrazáků Whirlpool pak čelo horního koše nebo sklopná dvířka pro mrazáky Whirlpool řady WGKN, WVE, WVF, WVN a WN. 

Nečekejte a nakupujte nyní!

Využijte výprodeje náhradních dílů Whirlpool, Indesit, Hotpoint a Bauknecht před inventurou a ušetřete na svých nákupních výdajích. Pokud máte jakékoli dotazy ohledně našich produktů nebo služeb, neváhejte nás kontaktovat. Rádi vám pomůžeme s výběrem správného náhradního dílu pro váš spotřebič.

Líbil se vám článek?
Sdílejte jej s přáteli
Jiří Fuller
Specialista na náhradní díly
Jirka rozumí sortimentu rodiny Whirlpool jako málokdo na českém trhu. Za 20 let praxe poznal každý spotřebič doslova do posledního šroubku. Aktivně se zajímá o všechny novinky v oboru.
Zeptejte se. Rádi poradíme.
Marek Proche

Marek Proche
Zákaznická podpora

227 191 733

Po–Čt 8:00—17:00
Pá 8:00—15:00

poradna@servis-whirlpool.cz

Položit dotaz

AP blog

Výměna tepelné izolace u horkovzdušné trouby Whirlpool
Ivan Soukup

Ivan Soukup

10. listopadu 2023
3 minuty čtení

Tepelná izolace v horkovzdušné troubě Whirlpool je navržena tak, aby minimalizovala tepelné ztráty a udržela teplo uvnitř trouby. Teplo se tak lépe rozprostírá uvnitř trouby a pečení jídla probíhá rychleji a efektivněji. Díky tepelné izolaci se také snižuje spotřeba elektrické energie. Pokud by trouba nebyla izolována, teplo by unikalo ven a trouba by musela pracovat déle na maximální výkon, aby udržela požadovanou teplotu. To by znamenalo vyšší spotřebu energie a vyšší náklady na elektřinu.

Zobrazit celý článek
Náhradní Ložiska - Tajemství dlouhého života vašich spotřebičů
Jiří Fuller

Jiří Fuller

20. října 2023
3 minuty čtení

Ložiska, která najdete hlavně v pračkách, ale objevují se i v motorech u myček nádobí nebo sušiček prádla a v dalších zařízeních, jsou jedním z klíčových prvků, který může ovlivnit délku života vašich spotřebičů, jsou ložiska. A pokud jste majiteli spotřebičů Whirlpool, máme pro vás skvělou zprávu! Právě teď můžete v našem e-shopu pořídit ložiska značek SKF, HIC a GPZ za výhodné ceny.

Zobrazit celý článek
Krok za krokem: Jak vyměnit dvířka mrazničky u chladničky Whirlpool ARG 913 a Whirlpool Ikea HUTTRA
Marek Proche

Marek Proche

14. září 2023
3 minuty čtení

Výměna dvířek mrazáku může být nutná z různých důvodů, například kvůli poškození otevírání dveří, poškozenému těsnění nebo jejich celkovému opotřebení. Vyměnit dvířka mrazničky u chladničky Whirlpool ARG 913 a Ikea Huttra může znít složitě, ale nebojte se! V našem krok za krokem průvodci výměnou dvířek vám ukážeme, jak tento proces zvládnout snadno a bez starostí.

Zobrazit celý článek
Autorizované servisní centrum

Veškerý servis rodiny Whirlpool

Kamenná prodejna a sklad

Otevřená 5 dní v týdnu

Originální díly a příslušenství

Veškeré zboží přímo od výrobce

Odborný personál

Pomůžeme lajkům i odborníkům

Jednou za čas posíláme informace o speciální akcích, slevách a výprodejích. Nudné a zbytečné obchodní e-maily neposíláme.

×