Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace
Jaké jsou nejčastější poruchy u praček Whirlpool?
Marek Proche
23.08.2018 01:58
Otázka:

Jaké jsou nejčastější poruchy u praček Whirlpool?


Odpověď:

Pračky Whirlpool obecně nejsou příliš poruchové. Při častějším a delším používání se však mohou objevit typické závady pro pračky napříč všemi značkami. Spotřebič pak nejčastěji:

  • Nevypouští vodu – možnou příčinou je ucpaný filtr čerpadla. Filtr vyšroubujte a vyčistěte. Najdete ho v levé nebo pravé spodní části pračky.
  • Je hlučný (zejména při ždímání) – pravděpodobnou příčinou jsou opotřebovaná ložiska nebo tlumiče. Zde je nutné volat servis na lince 840 110 122.
  • Netopí – pokud je pračka během praní studená a prádlo vyndáváte špinavé, pravděpodobně došlo k poškození topného tělesa. I zde doporučujeme využít servis praček.

Předtím, než nám budete volat, si prosím připravte k ruce servisní kód svého spotřebiče. Urychlíte tím objednávku dílů i opravy.

Líbil se vám článek?
Sdílejte jej s přáteli
Marek Proche
Vedoucí skladu náhradních dílů

Marek vám rád pomůže s výběrem toho správného příslušenství nebo náhradního dílu. Má pod palcem celý proces objednávek od webchatu až po expedici.

Zeptejte se. Rádi poradíme.
Marek Proche

Marek Proche
Zákaznická podpora

840 110 122

Po–Čt 8:00—17:00
Pá 8:00—15:00

poradna@servis-whirlpool.cz

Položit dotaz

Jednou za čas posíláme informace o speciální akcích, slevách a výprodejích. Nudné a zbytečné obchodní e-maily neposíláme.

×