Jaké jsou nejčastější poruchy u praček Whirlpool?
Marek Proche
23. března 2018
Otázka:

Jaké jsou nejčastější poruchy u praček Whirlpool?


Odpověď:

Pračky Whirlpool obecně nejsou příliš poruchové. Při častějším a delším používání se však mohou objevit typické závady pro pračky napříč všemi značkami. Spotřebič pak nejčastěji:

  • Nevypouští vodu – možnou příčinou je ucpaný filtr čerpadla. Filtr vyšroubujte a vyčistěte. Najdete ho v levé nebo pravé spodní části pračky.
  • Je hlučný (zejména při ždímání) – pravděpodobnou příčinou jsou opotřebovaná ložiska nebo tlumiče. Zde je nutné volat servis na lince 840 110 122.
  • Netopí – pokud je pračka během praní studená a prádlo vyndáváte špinavé, pravděpodobně došlo k poškození topného tělesa. I zde doporučujeme využít servis praček.

Předtím, než nám budete volat, si prosím připravte k ruce servisní kód svého spotřebiče. Urychlíte tím objednávku dílů i opravy.

Líbil se vám článek?
Sdílejte jej s přáteli
Marek Proche
Marek vám rád pomůže s výběrem toho správného příslušenství nebo náhradního dílu. Má pod palcem celý proces objednávek od webchatu až po expedici.

Další dotazy z této kategorie

Co dělat, když pračka neždíme?

Padá mi řemen v pračce. Vyřeším to sám?

Co znamená porucha f12 u pračky Whirlpool? Existuje nějaký seznam závad a řešení?

Netočí se mi buben u pračky Indesit. Co s tím?

Zeptejte se. Rádi poradíme.
Marek Proche

Marek Proche
Zákaznická podpora

227 191 733

Po–Čt 8:00—17:00
Pá 8:00—15:00

poradna@servis-whirlpool.cz

Položit dotaz

Jednou za čas posíláme informace o speciální akcích, slevách a výprodejích. Nudné a zbytečné obchodní e-maily neposíláme.

×