Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace
WTH4910 NFX
Zeptejte se. Rádi poradíme.
Marek Proche

Marek Proche
Zákaznická podpora

840 110 122

Po–Čt 8:00—18:00
Pá 8:00—15:00

Položit dotaz

Model:850143311141
Značka:WHIRLPOOL
Typ produktu:Volně stojící lednice s mrazákem

Potřebujete servis? Jsme tady pro Vás

Nabídka náhradních dílů

ČísloModelNázevCena CZKCena EUR  
002 482000007554 Hinge upper right Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
002B 482000012197 Hinge upper left Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
007 482000018651 Screw M5x14 YSB-F Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
007 482000019077 Screw M5x14 Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
009 482000007555 Hinge middle Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
010 482000019080 Screw TT M5x14 Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
011 482000014068 Screw cap Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
012 482000010053 Cap Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
015 482000019375 Hinge lower Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
016 482000013074 Adjust. foot M8x35 Grey Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
019 481241829855 Shelf Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
020 481246488052 Trim Shelf Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
022 484000000984 Lamp E14/220-24/15W T22 300°C Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
023 481225518278 Holder lamp E14 Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
025 482000018670 Screw 40x13 YSB-R-C-INOX Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
030 481249468049 Spring knob thermostat Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
037 482000020583 Glass shelf ref. frame wh Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
039 481241829857 Cover plate crisper Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
040 481246488054 Trim Shelf Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
041 481241829854 Crisper Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
061 482000020156 Tray icematic kit cpl. Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
062 482000010024 Cover Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
063 481249468051 Spring Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
064 481241829845 Icecube tray right Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
065 481241829846 Icecube tray left Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
065 481246348012 Buffer piece Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
066 480132102186 Bracket Ice maker Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
067 480132102184 Icecube tray Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
067 482000003263 Tray icecube Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
070 482000007557 Screw Inox Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
087 481245228758 Cover wheel Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
088 482000010054 Cover hinge Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
089 482000020132 Screw Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
107 481228238245 Thermostat Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
151 482000010055 Bushing Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
152 482000010056 Bushing Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
153 482000020586 Door freezer IX Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
154 482000010081 Nameplate Whirlpool Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
155 482000020587 Door refriger. IX Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
158 481241829842 Holder eggs Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
159 482000018655 Egg trim Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
164 482000019376 Cap Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
164B 482000010066 Cap door handle edge dark grey Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
171 482000014069 Catcher right Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
172 482000020159 Screw KA 35x12 Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
173 482000014070 Catcher left Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
174 482000002937 Stop door Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
175 481241829839 Door dairy Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
175 481241829841 Door dairy Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
175 481241829858 Door dairy Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
176 481241829843 Separator Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
177 481241829861 Bottle shelf Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
187 482000020591 Bushing Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
189 482000010062 Bushing Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
201 482000014119 Condenser Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
203 482000018659 Spacer Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
204 481240448969 Clamp fixation Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
205 481240449788 Cable clamp Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
207 481246368025 Resonator Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
212 482000020248 Capacitor Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
213 482000018662 Screw 4.2x9.5 YSB-C Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
213 482000019109 Screw ST 4.2x9.5 Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
214 480132102178 Tray Compressor Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
214 482000007585 Cup thaw water Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
215 482000019380 Dryer Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
216 482000007565 Holder Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
217 482000020595 Compressor Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
218 481246448228 Base compressor Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
219 482000018665 Wire Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
220 482000018666 Nut M4x3.2 DIN 934 ZNK Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
221 482000018667 Washer 4.3x8x0.9 DIN 6798 Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
222 482000018668 Screw M4x16 AKB-F Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
224 482000018669 Screw KA50x14 YSB-F Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
225 480132103191 Tube Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
226 480132103192 Tube Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
227 481246238225 Roller Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
228 480132101057 Axle Roller Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
237 481228210311 Timer Defrost Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
238 482000001728 Cover plate Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
314 480132102179 Cap Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
315 480132102174 Switch door freezer Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
316 480132102175 Switch door refrigerator Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
317 481241829856 Shelf Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
318 482000007566 Partition Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
319 481241829847 Flap f. freezing Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
320 482000002946 Separator Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
321 480131100419 Fixation Drawer Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
322 481241829852 Drawer right Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
323 481241829851 Drawer left Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
325 481241829853 Flap drawer Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
325 482000002943 Flap front Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
326 481248058396 Filter Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
327 480132102183 Filter body Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
328 482000003267 Roller Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
329 482000003275 Rail for basket right Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
331 482000003276 Rail for basket left Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
332 482000020598 Crisper Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
333 482000003268 Roller Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
334 480132102193 Bracket Roller Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
335 482000020599 Partition Crisper Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
336 482000003269 Roller Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
337 482000003277 Rail for basket Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
400 482000020600 Evaporator kit Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
401 481251138361 Evaporator Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
402 481211528015 Resistor Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
406 482000020601 Holder Evaporator kit Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
407 482000020602 Air guide freezer Multiflow Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
408 482000003273 Air guide Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
409 481228678013 Impeller Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
410 481249298049 Spring ventilator Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
411 481240449773 Absorber Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
412 481240438802 Support motor Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
413 481236158483 Motor fan Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
414 481246368033 Damper Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
415 482000003274 Cover plate Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
420 482000020223 Box therm. cpl. Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
420 482000022352 Elect.parts box cpl. GR/465(REGAL)/WH/EM Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
421 480132102203 Casing Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
422 482000020224 Knob thermostat Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
423 482000020225 Screw KA 40x8 Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
424 482000003266 Air grid Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
425 480132102451 Housing Damper Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
426 481246668935 Damper Thermostat Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
427 481246688956 Insulator Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
428 482000003279 Air diffuser Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
429 481238028035 Reflector Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
430 481232128492 Cable harness Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
431 482000014123 Knob thermostat Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
432 481246228886 Cover f. lamp Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
448 482000020605 air guide refrig. Multiflow Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
449 480131100432 Cap Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
459 482000020606 Gasket.fre.door Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
460 482000020607 Gasket ref.door Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
461 482000013072 Handle Door freezer Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
463 482000020144 Screw TT M5x20 Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
464 482000013073 Handle Door refriger. Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
499 482000001630 Thermal fuse Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
505 482000010063 Cap Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
533 481225928965 Heating element Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
623 482000022351 Timer Defrost MB/BDA01-6/12H/R100/VC06-2 Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
640 482000020146 Screw TT M5x16 Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
641 482000020147 Hinge lower with wheel Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
642 482000010035 Wheel Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
643 482000020178 Screw TT M5x25 Na dotaz Na dotaz Zadat poptávku
Autorizované servisní centrum

Veškerý servis rodiny Whirlpool

Kamenná prodejna a sklad

Otevřená 5 dní v týdnu

Originální díly a příslušenství

Veškeré zboží přímo od výrobce

Odborný personál

Pomůžeme lajkům i odborníkům

Vlastní tým mechaniků
po celé Praze

Řešíme záruční
a pozáruční servis

Brhel Ondrej
Gasko Roman
Karpfinger Walter
Kohl Michal
Kral Roman.jpg
Mancal Marcel.jpg
Prochazka Milan
Pyskaty Petr
Sladek Michal
Soukup Ivan

Jednou za čas posíláme informace o speciální akcích, slevách a výprodejích. Nudné a zbytečné obchodní e-maily neposíláme.

×